Jump to content
  • entries
    93
  • comments
    42
  • views
    13,933

ASTRALIS lepsze od FNATIC!

Sign in to follow this  
Tokar

234 views

astralis.png

Dobiegł końca pierwszy półfinał, w którym drużyna Astralis podejmowała Fnatic. Jest to pierwszy mecz w systemie playoff tego turnieju, gdzie nie była potrzebna trzecia mapa do rozstrzygnięcia końcowego wyniku.

Pojedynek zaczął się na mapie Cache, gdzie walka była bardzo wyrównana, Astralis uzyskało swój punkt meczowy i nie wykorzystali okazji na zwycięstwo w podstawowym czasie gry, doszło do dogrywki. Fnatic pomimo doskonałego powrotu i wywalczenia doliczonego czasu gry nie podołało przez co pierwsze zwycięstwo zdobyła duńska formacja. 

Następnie graną mapą był Nuke wybrany przez zespół Device i spółki. Od samego początku spotkania Astralis grające po stronie terrorystów dominowało cały bieg spotkania i wystarczyło wygrać 4 rundy, aby "zapiąć wynik na ostatni guzik". Ostatecznie wszystko zakończyło się wynikiem 16:5, Szwedzi nie dali rady powstrzymać potężnego natarcia od strony oponenta.

Mecz zakończył się wynikiem 2:0 w mapach, a dzięki temu Astralis zostało pierwszą drużyną wielkiego finału ELEAGUE Major i oczekują na swojego przeciwnika, który wyłoni się z meczu SK GAMING vs. Virtus.pro.

Sign in to follow this  


0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...