Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, co się Tu ostatnio dzieje i nie chodzi mi tylko o sam burdel wewnątrz Administracji, jaki ostatnio wypłynął, chciałbym zrezygnować z funkcji Administratora.

Niestety, ale sytuacje jakie mnie tu spotykają, które nigdzie nie są zaznaczone, czy opisane dlaczego (?), pomimo myślę całkiem nie nagannej pracy z mojej strony, spowodowały, że podjąłem taką, a nie inną decyzję. Chodzi mi głównie o ograniczenia, co do sprawowanej funkcji. Co chwilę spotykam się z zapiskiem na czacie: Nie masz dostępu do tej komendy - chociażby głupi slap, którego używałem jako forma upomnienia gracza o nadmiernym kampieniu z jego strony.

Gracze sami skarżą się mi czy to w grze czy na PW, dlaczego czegoś nie mogę zrobić, pomimo, że mogłem. Odpowiedź jest zawsze taka sama - nie wiem, nie ja tu o tym decyduje.

Obecnie w związku z komendami które działają na serwerze, mogę powiedzieć, że czuję się tylko ciut wyżej od nich w związku ze swoimi uprawnieniami, ale jest to spowodowane jedynie tym faktem, że mam po prostu szybszy czas reakcji i nie potrzebuję określonej liczby głosów do działania - tak bym określił funkcję jaką posiadamy - My Administratorzy.

Wiem, że moja aktywność w tym miesiącu może nie jest zadowalająca, ale innych jest jeszcze słabsza:) - życie, niechęć do grania w związku z ostatnimi zajściami itp. itd, powodów mógłbym wyliczyć napewno jeszcze kilka, ale nie uważam, że powinno to decydować i wpływać na to co mi wolno a czego mi nie wolno.

Chciałem powiedzieć, że miałem jakiś czas temu plany do złożenia podania na Opiekuna AWP. Miałem, kilka próśb na ten temat, zarówno od Administracji AWP, niektórych Graczy, czy poprzedniej Pani Opiekun  -Zosi :). Za wszystkie miłe słowa, pomimo wielu moich obaw i niepokojów i nakłanianie do podjęcia tej decyzji Bardzo Szczeze Wam Dziękuję, ale chciałbym powiedzieć, że skoro między Nami a "Górą" nie ma takiego czegoś, jak INFORMACJA - myślę, że nie byłbym w stanie pomimo chęci i poświęcenia sprawować Tej funkcji należycie.

W związku z tym chciałbym Wam wszystkim podziękować za oferowaną pomoc szczególnie na początku przygody i za całą resztę. Nie chcę wymieniać z Nicków, czy imion, bo jest to zbyt duża liczba osób oraz życzyć powodzenia pozostałej części Administracji, których sam namówiłem do składania podań i uważam, że była to słuszna decyzja o ich przyjęciu.:)

Mam tylko nadzieję, że serwer AWP, nie będzie musiał "żyć swoim życiem" jak to bywa na większości serwerowniach - bo ten ma potencjał - przede wszystkim ma fajnych ludzi i super Administrację! 

Jeszcze raz wielkie Dzięki!

 

PS @Spyrek, jedyna prośba do Ciebie co do mojej osoby o ile to możliwe chciałbym prosić o przedłużenie konta premium, które mam ważne do któregoś tam sierpnia o okres sprawowania posady Administratora:).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zapalmy znicz [*] Nie rób tego. Najlepszy administrator serwera.Idę płakać . Ale masz graać na serwie ! jak nie to Cie znajde !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wow. Duże zaskoczenie. Bardziej spodziewałem się, że złożysz podanie na opiekuna. Szkoda :( . Trzymaj się botku.

Powodzenia :) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To Twoja decyzja, skoro uznałeś, że tak będzie lepiej to nie pozostaje nic innego jak podziękować za cały poświęcony czas.

Odnosząc się do tych "ograniczeń" to tak, faktycznie zostały ograniczone uprawnienia wszystkich adminów z powodu nadużyć, które ostatnio coraz częściej się zdarzają. Niestety z tego powodu ucierpiało też wiele osób, które nie były w to zaangażowane. Tak jak mówiłem, nie mam czasu na szukanie winnych i dlatego zostały wprowadzone globalne ograniczenia do czasu wdrożenia lepszego rozwiązania. Informacja na forum się nie pojawiła, bo z aktywnością na forum też jest różnie i większość spraw wyjaśniam w wiadomościach prywatnych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda ;/. Najsympatyczniejszy "ludz" z serwera AWP. Trzymaj się <3

  • Upvote 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zmienił zdanie daj znać. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Eryk krótko troszkę ale szkoda dobrze się zapowiadałeś.

No i słusznie bo głąby jeden z drugim bawią się komendami. Dajcie więcej adminów 14,15 letnich i zaraz będziemy mogli votować bo nic innego nie pozostanie. Chyba każdy potrafi przeczytać regulamin i jakoś go wdrożyć w serwer bo to jest głównym zadaniem admina. A nie śmianie się i gadanie z gimbami bo chyba nie na tym to polega.  Może i jestem wiekowy ale to nie gracze tu rządzą. Bo było wiele ludzi którzy układali serwer po swojemu, wszystko było zawsze fajnie do pierwszego przegięcia. Mi to zupełnie nie przeszkadza że nikt ze mną nie rozmawia i być może mnie nie szanuje. Ale porządek musi być puki tu gram.

 

  • Upvote 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: