DielZ

Problem dotyczący wydajności serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnim czasem nie da się grać normalnie na serwerze.Chodzi dokładnie o ,ping' który co chwile skacze albo ,var' serwera.Przeszkadza to w grze i strasznie irytuje. Gdy jestem na serwerze i przytnie się serwer ludzie się skarżą <SERWER JEST DO BANI> <CIĄGLE LAGUJE>

Rozumiem że serwer już trochę jest ale czy da się go przeczyścić z zbędnego syfu np:

• niegrane mapki które są wyłączone ale nie usunięte;
  • wyniki graczy zbanowanych na zawsze

Cieszę sie niezmiernie że jest ten serwer ale trzeba zrobić coś dla ludzi nowych przychodzących pograć, odprężyć się.

Mam nadzieję o dosyć kulturalną dyskusję na ten temat :D 

Edytowane przez DielZ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Siemka

No zgadzam się że jest to troszkę irytujące,

Jak dla mnie da się grać mi to aż tak nie przeszkadza ,ale dużo ludzi się skarży i myślę że przydało by się to naprawić.

Ja tam się nie znam na tym ale może tak jak kolega napisał wystarczy tylko usunąć zbędne "rzeczy" i sprawa załatwiona.Dziekuje za uwagę 

Pozdrawiam 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 godzinę temu, ♥CaBBaGe♥♥ napisał:

Siemka

No zgadzam się że jest to troszkę irytujące,

Jak dla mnie da się grać mi to aż tak nie przeszkadza ,ale dużo ludzi się skarży i myślę że przydało by się to naprawić.

Ja tam się nie znam na tym ale może tak jak kolega napisał wystarczy tylko usunąć zbędne "rzeczy" i sprawa załatwiona.Dziekuje za uwagę 

Pozdrawiam 

6 godzin temu, DielZ napisał:

Witam

Ostatnim czasem nie da się grać normalnie na serwerze.Chodzi dokładnie o ,ping' który co chwile skacze albo ,var' serwera.Przeszkadza to w grze i strasznie irytuje. Gdy jestem na serwerze i przytnie się serwer ludzie się skarżą <SERWER JEST DO BANI> <CIĄGLE LAGUJE>

Rozumiem że serwer już trochę jest ale czy da się go przeczyścić z zbędnego syfu np:

• niegrane mapki które są wyłączone ale nie usunięte;
  • wyniki graczy zbanowanych na zawsze

Cieszę sie niezmiernie że jest ten serwer ale trzeba zrobić coś dla ludzi nowych przychodzących pograć, odprężyć się.

Mam nadzieję o dosyć kulturalną dyskusję na ten temat :D 

Uważam tak samo jak @CaBBaGe i @DielZ że jest coś nie tak z serwerem i przydałoby się to naprawić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z toba Dielz mi wczoraj "var" skakał niesamowicie i strasznie mi cieło w momencie gdy miałem 300 fpsów i 30 pingu 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety jest to wina ostatniej aktualizacji csgo wprowadzającej zmiany do gotv. Zmieniłem jedną rzecz, powinno być trochę lepiej, ale na pełne rozwiązanie problemu musimy czekać aż do czasu wydania odpowiedniej aktualizacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki @Spyrek mam nadziję że coś to dało będę dopiero mógł wejśc na wieczór i zobacze jakie są efekty .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta