Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

System rankingowy według mnie jest jak najbardziej sprawiedliwy. Nie ma mowy o faworyzacji "słabszych" graczy. Wszystkie gry, które posiadają system rankingowy, mają również swój ELO Rating. Gdzie na podstawie naszych umiejętności jesteśmy dodawani do odpowiedniej dywizji, rangi, etc. Na serwerze AWP obowiązuje znów "top'ka". (Logiczne) Obowiązująca na większości serwerów. 

Kilka słów ode mnie:

Początkowo ciężko przywyknąć do takiego systemu rankingowego, ale można. Jestem tutaj już któryś rok i gram tylko na serwerze AWP i pomimo tego, że nigdy nie przykładałem większej wagi do "top'ki" gdzieś tam się znajdowałem top 1-20. I nie chodzi mi tutaj o przechwalanie się, a sam fakt, że czasem trzeba zrobić przerwę. Ranking resetuje się co miesiąc (okrągły miesiąc!), więc jeśli dziś Ci nie wychodzi spróbuj jutro. Osoby na serwerze są różne, codzienne jakaś inna osoba. Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam,

ShaD.

PS. Jesteś dobry, wykaż się! Zawsze znajdzie się lepszy od Ciebie, więc daj szansę innym! ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na serwer została dodana testowa wersja rankingu z punktami za killstreaki. Polega to na tym, że dostaje się dodatkowe punkty za serię zabójstw. Punkty są liczone są dosyć prosto bo ilość zabójstw * 3 1 czyli przykładowo kiedy ktoś zabił 3 osoby to w momencie śmierci dostanie dodatkowe 9 3 punkty.
Mnożnik oczywiście można zmienić i tutaj właśnie czekam na wasze propozycje jak to powinno być nagradzane.
Dodatkowo myślałem nad dodaniem nagrody dla gracza, który przerwał czyjąś serię zabójstw, ale np. tylko wtedy gdy była to seria minimum 3 zabójstw.

Czekam na dodatkowe propozycje i testy.

Edit: Serie liczą się od minimum 2 zabójstw, na czacie pojawi się informacja o dodatkowych punktach. Mnożnik punktów zmniejszony do 1.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta