Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewien problem z twitchem i pojawia się on tylko na operze, na wszystkich innych przeglądarkach wszystko działa.

Więc chodzi o to, że gdy wchodzę na twitcha, na ta początkowa stronę gdzie są polecane osoby itd. to wszystko działa, tzn. obraz streamu.

Gdy zaś wchodzę później na kanał który ma aktualnie live to obraz streamu jest czarny, i nie chodzi o to, że obraz się nie ładuje czy coś, po prostu jest czarny i tyle :(

Już mnie to powoli zaczyna wkurzać lekko mówiąc, chce obejrzeć meczyk pt to muszę zmieniać przeglądarkę.

Podam tutaj jeszcze dwa screeny.

http://screenshot.sh/oux6NgskeO4ku - tutaj jest strona główna twitcha, jak widać osoba polecana normalnie działa, widać obraz

http://screenshot.sh/m3EGjAHKHMjGC - następnie wchodzę na inny kanał cos zobaczyć i nic nie ma, czarny obraz, mogę pisać, widać ilość osób, widać czat ale ten nieszczęsny obraz :(

Pomocy :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zobaczy czy to samo będzie jak skasujesz wszystkie dane przeglądarki.

Jak będzie dalej to samo to w opcjach folderów odkryj ukryte pliki i foldery w Danych Aplikacji skasuj wszystkie foldery z przeglądarką OPERA i zobacz ponownie.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

29 minut temu, StarDust napisał:

Zobaczy czy to samo będzie jak skasujesz wszystkie dane przeglądarki.

Jak będzie dalej to samo to w opcjach folderów odkryj ukryte pliki i foldery w Danych Aplikacji skasuj wszystkie foldery z przeglądarką OPERA i zobacz ponownie.

wykasowałem i dalej nic, jest nawet gorzej,teraz nie mogę pisać na czacie bo się nie chce wysłać wiadomość ;D

zrobię to drugie ale najpierw musisz mi powiedzieć gdzie znajdę takie coś jak opcje folderów ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak masz windows 10 wchodzisz w zakładkę widok -> opcje -> zmień opcje folderów i wyszukiwania następnie z zakładek wybierasz widok z listy wybierz "Pokaż ukryte pliki i foldery" klikasz ok następnie wchodzisz w swój profil tam powinieneś mieć foldery muzyka dokumenty itd. Ciebie interesuje folder AppData Tam powinieneś mieć foldery "Local" "LocalLow" "Roaming" wchodzisz w foldery i kasujesz wszystko z przeglądarką OPERA.

W windows 7 robisz tak samo tylko folder AppData szukasz dysk c użytkownicy teraz Twój profil i bd folder AppData.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

%Appdata% w mój komputer wpisujesz (tam gdzie masz taki pasek jakby, nie mylić z wyszukiwarką)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ehh nie wiem o co c'mon

nie mam czegoś takiego jak widok na kompie, mam jedynie widok zadań.

jeśli chodzi o widok tzn te logo windowsa w lewym dolnym rogu to nie ma tam takiego czegoś jak opcje, są jedynie ustawienia, co w sumie też nic nie zmienia bo jak klikam w ustawienia to nic tam nie ma, nie ma tam czegos takiego jak zmień opcje folderów 

wpisuje zmień opcje folderów to wyskakuje jakiś eksplorator plików, niby jest tam zakładka widok ale nie ma z kolei czegoś takiego jak pokaż ukryte foldery 

wpisuje z kolei opcje to wyskakują opcje logowania, zaawansowane usługi systemu, odzyskiwania itd. nie ma zwykłych opcji

no porażka jakaś, czy to ja jestem tak zacofany czy po prostu to mnie przerasta :( 

wpisałem te całe  %Appdata% to mi wyskoczyły jakieś foldery plików, myślałem, że to jest to co opisywał SD ale nic tam nie było o ukrywaniu xD

poddaje się :/ 

EDIT: zauważyłem pewien problem, otóż zaznaczyłem przy tworzeniu tematu, że chce dostawać powiadomienia no i niestety nic nie dostaję :( 

Edytowane przez AntyChryst

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@StarDust no dobra zrobiłem to pierwsze, teraz o jaki profil Ci chodzi? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Windows 10

https://zapodaj.net/a234927b6c74c.png.html

Windows 7 jak wcześniej pisałem Dysk C -> Użytkownicy -> wchodzisz w folder z swoim profilem (nazwa konta komputera) i tam bd miał ten folder AppData jak na SS wyżej dalej robisz czynności tam powinieneś mieć foldery "Local" "LocalLow" "Roaming" wchodzisz w foldery i kasujesz wszystko z przeglądarką OPERA.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@StarDust thx pomogło :D no tyle, że teraz musz wszystkie wtyczki pobrać od nowa, pozapisywac hasła itd :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przed chwilą, AntyChryst napisał:

@StarDust thx pomogło :D no tyle, że teraz musz wszystkie wtyczki pobrać od nowa, pozapisywac hasła itd :( 

Coś kosztem czegoś :D

Skoro wyjaśnione zamykam.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Kontakt

TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: