Rekomendowane odpowiedzi

@_-_zochan_-_ Ocena pracy to nie tylko 0-10.
Ogólnie nie mam zastrzeżeń. Mi się osobiście podoba, ale skoro już ta skala Cię interesuje dałbym 9,5/10.
Ciekawa tapeta na pulpit by była :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ładna tapeta by  była (brałbym szczerze powiem) ale nie zmienię XD jak by cały obszar byłby zapełniony to bym od razu zmienił. :D 

Pozdrawiam cieplutko 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmmm.. Ciekawy pomysl, podoba mi sie. Robisz to majac juz w glowie jakis pomysl, czy wychodzi to wszystko w "praniu"? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 godzinę temu, blu napisał:

Hmmm.. Ciekawy pomysl, podoba mi sie. Robisz to majac juz w glowie jakis pomysl, czy wychodzi to wszystko w "praniu"? :)

Jakis tak ogólny zarys mam :) a wszystkie szczegóły w trakcie 'zabawy' :D

Aa jeśli macie jakieś pomysły to chętnie to sb poczytam i pomyśle 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niby okej ale jak tak się wrzuci na tą rozdzielczość 1920x1080 to widać piksele strasznie, spróbuj z miękkimi krawędziami bo ta ostatnia wyszła najgorzej.

W 2 dało się przymknąć oko jeszcze bo to minimalnie te liny tylko były takie nienaturalne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 godzinę temu, _-_zochan_-_ napisał:

Dzięki :) coś pokombinuję 

Nie ma problemu, czekam na efekty bo w pomniejszeniu zajefajne ale no jak się ustawi to chyba sam powinieneś wiedzieć o co chodzi.

Możliwe, że wina monitora bo widziałem grafika co robił straszne ciemne prace przez monitor.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świetnie to wygląda D: Powiedz sam przychodzi Ci pomysł na tworzenie takich tapet czy ktoś/coś Ci pomaga?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już nie mogę edytować postów.. ale przy następnej pracy postaram się by to wszystko było bardziej przyjazne dla oka ;) Pozdrawiam i liczę na jakieś wasze pomysły co można by było jeszcze wykonać.

Debu` - To chyba zasługa mojej kreatywności ;) Jakis tam zamysł mam i nawet coś z tego wychodzi

Edytowane przez _-_zochan_-_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta ostatnia bardzo fajna ale jak dla mnie to zbyt jaskrawa ale są tacy którzy takie kolory lubią najbardziej ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i to jest sztosik, spróbuj robić jeszcze tapety wypełniające więcej miejsca to może nawet jakiejś użyje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta