Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
sorrymate

Serwer

1 post w tym temacie

Cześć, piszę tutaj bo ostatnio serwer świeci pustkami. Serwer ma mega potencjał bo powiedzmy sobie szczerze mało który serwer ma szanse być sygnowany nazwą PompaTeamu co jest jednoznaczne z oczywistą reklamą, tym bardziej, że Szymon raz na rok, ale jednak dodaje z niego jakiś film. Wydaje mi się, że serwer jest trochę za łatwy i przez to chwilę po starcie ludzie którzy zarwą nockę są w stanie już rajdować wszystkich dookoła co skutkuje odejściem niektórych z serwera. Po ostatnim wipe już dzień po pojawiały się na czacie pytania "kiedy następny wipe?" bo ludzie, którzy przyszli po wipe musieli ostro nadganiać resztę. Bez sensu również wydaje mi się robienie wipe w momencie gdy Isamu chce nagrać odcinek. Tyle z mojej strony, mam nadzieję, że coś z tym zrobicie. 

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

O nas:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tincidunt laoreet eros quis semper. Vestibulum tincidunt est ac ultricies mollis. Nullam sollicitudin ligula in nibh mattis scelerisque. Aenean id justo vel diam facilisis hendrerit. Nullam a leo purus. Mauris viverra sollicitudin lacus, eget commodo nunc iaculis sed. Maecenas a dui nec metus varius facilisis. Pellentesque consectetur auctor egestas. Aliquam erat volutpat. Ut facilisis ex nec metus lobortis mollis.

Zaprzyjaźnione serwisy: