Dairah

Błędy w grze

100 postów w tym temacie

12 godzin temu, guz_kaa napisał:

Dlaczego jak atakuję wioskę (z Kasztelanem i wojskiem) to po jakimś czasie powraca on do mnie, a wioska nie została przejęta? 

Każda wioska ma poparcie wynoszące 3 punkty. Kasztelan za jednym atakiem zbija 1 punkt poparcia, które odnawia się w wiosce w tempie 1 punkt tygodniowo.
Żeby przejąć wioskę musisz wysłać 3 ataki Kasztelanem. Z Twoich aktualnych raportów i danych w bazie wnioskuję, że dzisiaj przejąłeś wioskę - gratuluję. Na poprzednie wioski wysłałeś po dwa ataki Kasztelanem, dlatego nie doszło do przejęcia.

0

Czemu Nie moge rekrutować kasztelana choć mam wystarczająco surowców? nie posiadam żadnego,
tak samo z wojskiem, nie moge zrekrutować więcej niż  63 choć mam po 50k surowców, i po 555 z każdego

0

20 minut temu, Coug5r napisał:

Czemu Nie moge rekrutować kasztelana choć mam wystarczająco surowców? nie posiadam żadnego,
tak samo z wojskiem, nie moge zrekrutować więcej niż  63 choć mam po 50k surowców, i po 555 z każdego

Domyślam się, że może tutaj chodzić o populację w wiosce. Kasztelan zajmuje 130 ludzi, piechota po 1...  Zwiększ poziom Magazynu (na 20 lvl maksymalna populacja w wiosce wynosi 4904).

1

Chcialbym zglosic blad jaki wystapil podczas rozgrywki nie da sie zrekrutowac kasztalena, takze nie mam potrzebnych surowcow lecz nie podkreslaja sie na kolor czerwony.

Wioska lvl 108. Obecnie top 1.

2nr1taa.png

0

5 godzin temu, K_Tgaming napisał:

Chcialbym zglosic blad jaki wystapil podczas rozgrywki nie da sie zrekrutowac kasztalena, takze nie mam potrzebnych surowcow lecz nie podkreslaja sie na kolor czerwony.

Wioska lvl 108. Obecnie top 1.

2nr1taa.png

Nie da się zrekrutować jak masz surowce, czy nie da się jak ich nie ma? Napisz to jakoś inaczej, bo nic nie rozumiem xD

0

Jak zauważyłeś nie ma pola po prawej stronie do wpisania liczby jednostki do zrekrutowania.

Nie posiadam surowców potrzebnych na kasztelana (nie widnieje kolor czerwony jak widac na surowcach) tak samo nie mam tego okienka do wybierania ilości rekrutantow..

0

2 godziny temu, K_Tgaming napisał:

Jak zauważyłeś nie ma pola po prawej stronie do wpisania liczby jednostki do zrekrutowania.

Nie posiadam surowców potrzebnych na kasztelana (nie widnieje kolor czerwony jak widac na surowcach) tak samo nie mam tego okienka do wybierania ilości rekrutantow..

Okienka do wpisania ilości nie ma, bo nie jest potrzebne. Można mieć tylko jednego Kasztelana na wioskę, więc jest to zbędne.

Surowce faktycznie nie podkreślają się na czerwono... :/

0

45 minut temu, Lycanthropy Maniac napisał:

Okienka do wpisania ilości nie ma, bo nie jest potrzebne. Można mieć tylko jednego Kasztelana na wioskę, więc jest to zbędne.

Surowce faktycznie nie podkreślają się na czerwono... :/

Czyli po poprostu musze miec dana ilosc surowcow i bedzie mozliwosc rekrutacji zgadza sie?

0

6 minut temu, K_Tgaming napisał:

Czyli po poprostu musze miec dana ilosc surowcow i bedzie mozliwosc rekrutacji zgadza sie?

Tak :) Tak powinno być.

0

Nieznany błąd sieci :/ Chciałbym zagrać

0

Dlaczego pozostale jednostki nie wracaja z bitwy? 

Tylko znikaja?

0

Dnia 27.06.2017 o 19:07, iksardo napisał:

Mam to samo :/

0

@Lycanthropy Maniac halo halo, zapomniałem hasła do swojego konta no i postanowiłem to zresetować

wpisałem email do konta i zresetuj, wyskoczyło błąd sieci 

jak mam się dostać do swojego konta skoro nie mogę odzyskać hasła?

0

Dnia 27.06.2017 o 19:07, iksardo napisał:

18 godzin temu, Electro napisał:

Kiedy się to pojawia? Jak się logujecie czy przy rejestracji?
Jest tam jeszcze jakiś dopisek, typu L1, L2, L3...?

Dnia 27.06.2017 o 21:08, K_Tgaming napisał:

Dlaczego pozostale jednostki nie wracaja z bitwy? 

Tylko znikaja?

Powinny wracać... podaj więcej szczegółów. I podaj nick w grze.

18 godzin temu, AntyChryst napisał:

@Lycanthropy Maniac halo halo, zapomniałem hasła do swojego konta no i postanowiłem to zresetować

Hmm...

0

Dnia 29.06.2017 o 16:42, AntyChryst napisał:

Jeśli masz w grze nick AntyChrystek to Twój mail w domenie ma dwie kropki, co u nas uznawane jest za błąd i w takim wypadku powinien Ci się wyświetlić komunikat o błędnym adresie email, a nie błąd sieci.
Nie wiedzieliśmy o takim błędzie i w najbliższym czasie postaramy się go wyeliminować.

Dnia 29.06.2017 o 16:14, Electro napisał:

Jeśli w grze masz nick Electro to nie zweryfikowałeś adresu email. Wejdź na pocztę i tam powinieneś mieć wiadomość z linkiem do weryfikacji.

0

Dnia 30.06.2017 o 19:17, Lycanthropy Maniac napisał:

Jeśli masz w grze nick AntyChrystek to Twój mail w domenie ma dwie kropki, co u nas uznawane jest za błąd i w takim wypadku powinien Ci się wyświetlić komunikat o błędnym adresie email, a nie błąd sieci.
Nie wiedzieliśmy o takim błędzie i w najbliższym czasie postaramy się go wyeliminować.

w grze mam nick AntyChryst a nie AntyChrystek xD

dodatkowo w moim emailu nie ma ani kropek, ani przecinków, po prostu żadnych znaków specjalnych

jedyne co tam się znajduje to literki i cyferki a końcówka to @wp.pl 

na pewno nie jest to błąd po mojej stronie :) 

0

Dnia 2.07.2017 o 00:39, AntyChryst napisał:

w grze mam nick AntyChryst a nie AntyChrystek xD

dodatkowo w moim emailu nie ma ani kropek, ani przecinków, po prostu żadnych znaków specjalnych

jedyne co tam się znajduje to literki i cyferki a końcówka to @wp.pl 

na pewno nie jest to błąd po mojej stronie :) 

Nie ma w grze gracza o takim nicku. Jakiś czas temu był start od nowa i może nie założyłeś nowego konta ;>

0

51 minut temu, Lycanthropy Maniac napisał:

Nie ma w grze gracza o takim nicku. Jakiś czas temu był start od nowa i może nie założyłeś nowego konta ;>

a no faktycznie nie grałem z 2 miechy, myślałem, że dalej wszystko po staremu ;D

a tak btw jak już wspomniałeś, że wszystko od nowa to mam pytania

czy ta gra jest dalej w fazie ulepszeń i testów tzn. beta czy już jest wypuszczona normalnie.

drugie pytanie, czy w grze będą różne serwery?

tzn. czy będzie tak jak np w shakes&fidget, że co kilka miesięcy są wypuszczane nowe serwery. 

0

55 minut temu, AntyChryst napisał:

a no faktycznie nie grałem z 2 miechy, myślałem, że dalej wszystko po staremu ;D

a tak btw jak już wspomniałeś, że wszystko od nowa to mam pytania

czy ta gra jest dalej w fazie ulepszeń i testów tzn. beta czy już jest wypuszczona normalnie.

drugie pytanie, czy w grze będą różne serwery?

tzn. czy będzie tak jak np w shakes&fidget, że co kilka miesięcy są wypuszczane nowe serwery. 

Gra jest jeszcze w fazie testów.

Będzie tylko jeden serwer, ze względu na to, że youtuberzy będą na nim grać.

1

nie mogę stworzyć konta

wszystko wypełniam, wyślij i wyskakuje nieznany błąd sieci lul

0

23 godziny temu, AntyChryst napisał:

nie mogę stworzyć konta

wszystko wypełniam, wyślij i wyskakuje nieznany błąd sieci lul

ciężko stwierdzić co to za błąd :/

co wpisujesz? jaki email/nick.. może spróbuj w prywatnej karcie...

0

Gdy miałem 2500 ludzi i umarli licznik się nie wyzerował i jak rekrutowałem następnych to było coraz więcej i mam ledwo ponad 2000 w wojsku a pisze, że mam 5000 i nie mogę rekrutować dalej.

0

14 godzin temu, Amosi napisał:

Gdy miałem 2500 ludzi i umarli licznik się nie wyzerował i jak rekrutowałem następnych to było coraz więcej i mam ledwo ponad 2000 w wojsku a pisze, że mam 5000 i nie mogę rekrutować dalej.

Ok, dzięki za znaleziony błąd, nie wiedzieliśmy o nim. Postaramy się przyjrzeć sprawie i jakoś to rozwiązać.

1

23 godziny temu, Amosi napisał:

Spróbuj wysłać gdzieś atak (np. 1 pikiniera). To powinno na nowo przeliczyć populację.
Koniecznie daj znać czy zadziałało!

0

16 godzin temu, Lycanthropy Maniac napisał:

Spróbuj wysłać gdzieś atak (np. 1 pikiniera). To powinno na nowo przeliczyć populację.
Koniecznie daj znać czy zadziałało!

Wszystko działa. Dzięki !

0

O nas:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tincidunt laoreet eros quis semper. Vestibulum tincidunt est ac ultricies mollis. Nullam sollicitudin ligula in nibh mattis scelerisque. Aenean id justo vel diam facilisis hendrerit. Nullam a leo purus. Mauris viverra sollicitudin lacus, eget commodo nunc iaculis sed. Maecenas a dui nec metus varius facilisis. Pellentesque consectetur auctor egestas. Aliquam erat volutpat. Ut facilisis ex nec metus lobortis mollis.

Zaprzyjaźnione serwisy: