Dairah

Błędy w grze

100 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)

Po odblokowaniu 7 lvl ratusza nie da się wybudować koszar. Wieża strażnicza działa bez problemu ale nie można zbudować koszar.

[naprawione]

Edytowano przez Lycanthropy Maniac
0

Pomimo tego że odpalam w Firefoxie wyskakuje komunikat ze gra nie moze zostac odpalona i zebym zainstalowal Firefox'a

0

Temat służący do raportowania błędów w grze.

Coś nie działa jak należy? Zgłoś to tutaj!

0

Napisano (edytowany)

Przy rejestracji podałem nick AntyChryst, wchodzę na grę i jest AntYChryst.

Zmieniło mi wielkość literki i teraz mój nick wygląda nijak.

[poprawione]

0

Błędów jeszcze nie znalazłem ale surki moge do 5lvl budować (zapewne blokada bo to beta ale lepiej wspomnieć)
ataków nie wysyłałem, nie mam jeszcze koszar
mam natomiast ale co do wyglądu graficznego/optymalizacji :
przydało by się dodać jakiś dźwięk potwierdzający interakcje z budynkiem/przyciskiem bądź animacje kliknięcia budynku/przycisku
dlaczego tak sądze? gra sie na początku chwile się ładuje i bez żadnego potwierdzenia czynności nie wiem czy gra ma laga czy nie kliknąłem (moja myszka tak ma ;P )  no i jakieś animacje w wiosce by sie przydały jeśli jest opcja bo też czuje się jak na ścince ;P 
+ zmieniłbym kolor tekstu podczas wpisyania emaila i hasła bo są strasznie podobne do sibie i trzeba sie wpatrywać
troche sie czepiam bo pewnie w przyszłości gra będzie ładniejsza dla oka i wogle ale od tego ten tamet tak? ;P

ps. jestem ciekaw mechaniki ataków, o ile są dostepne w becie ;P dam znać :D

Piątka Szymek :D

0

7 godzin temu, KwasekXpompa napisał:

Błędów jeszcze nie znalazłem ale surki moge do 5lvl budować (zapewne blokada bo to beta ale lepiej wspomnieć)

U mnie można więcej niz 5lvl surki :D

11 godzin temu, Dairah napisał:

Po odblokowaniu 7 lvl ratusza nie da się wybudować koszar. Wieża strażnicza działa bez problemu ale nie można zbudować koszar.

U mnie to samo :/

0

dobra to oficjalnie : miałem błąd z surkami, nie było przycisku "rozbuduj" na 5lvl, dziś już się pojawił ;P

a byłem 5 w rankingu teraz już 8 ;c

Czasami po zalogowaniu otwiera mi się okno stajni, nie narzekałbym ale nie mam jeszcze tego budynku ;) 

Można w grze usunąć budynek z kolejki budowania?

0

U mnie jest problem z płynnością gry :/

0

Siódmy poziom ratusza i nie mogą wybudować koszar, wieża obronna jak najbardziej lecz koszary nie. Klikam wybuduj i nic się nie dzieje.

[naprawiono]

0

Gra mi sie nie chce załadować, cały czas ładowanie i ładowanie już tak od godziny. Przeglądarka google chrome 

Z czego mam korzystac zeby działało ? 

0

@NaJezdzca z tego co dowiedziałem się od innych dedykowane na Firefox na razie.
Nie wiem jak inne przeglądarki.
Chrome na pewno nie odpala. 
Safari również się dławi.

0

@NaJezdzca ja gram na operze ale sprawdziłem z ciekawości czy działa na chromie i administrator się myli, że niby nie odpala czy coś  http://screenshot.sh/owpfTOIGrj0Nw

0

Napisano (edytowany)

Ja na Chrome gram i działa także to wina jakiś wtyczek jak już imo
teraz z kolei nie moge surków wyżej niż 8lvl ;c
edit: jednak nie moge koszar ani wieży postawić tak jak u kolegów wyżej..klikam "buduj" wtedy przewija mi na góre strony ratusza ale nie ma nic w kolejce budowy

Edytowano przez KwasekXpompa
jednak jest błąd
0

1. W Chrome niby się odpala, ale nie można rozbudować budynków, działa jedynie przegląd budynków, okolicy etc, jednak nie można nic rozbudować.

2. Po instalacji FF i próbie zalogowania się dostaje komunikat "nieznany błąd sieci", gdzie w Chrome loguję się normalnie. Taki sam komunikat dostaje podczas próby rejestracji. 

0

Mi w chromie normalnie gra działa, ciekawe czy stajnia będzie działała :D

0

Napisano (edytowany)

dobra wiem o co chodzi z podglądem stajni przy logowaniu mianowicie : nie ma animacji wciśnięcia przycisku "zaloguj" przez co dla pewności klikam dwa razy a właściwym bugiem jest wyświetlanie przez sekunde wszystkich budynków (nawet tych nieposiadannych), po prostu stajnia znajduje sie pod kursorem jeśli nim nie porusze po klinięciu "zaloguj" ;P

[błąd znany - wkrótce zostanie naprawiony]

0

Napisano (edytowany)

Dobra odkryłem całkiem ciekawy błąd.

Otóż gdy logujemy się na konto i klikamy szybko myszką podczas logowania to możemy się dostać do stajni i pracowni.

Tak wiem kolega wyżej to napisał, lecz nie napisał o tym że gdy już dostaniemy się na okno stajni bądź pracowni możemy wylosować za 50 złota balisty bądź katapulty. Skorzystałem z tej opcji i nie posiadając stajni oraz pracowni mam 20 balist i 10 katapult.

[błąd znany - wkrótce zostanie naprawiony]

0

10 godzin temu, AntyChryst napisał:

Siódmy poziom ratusza i nie mogą wybudować koszar, wieża obronna jak najbardziej lecz koszary nie. Klikam wybuduj i nic się nie dzieje.

Problem jest już znany i zostanie wkrótce naprawiony.

10 godzin temu, KwasekXpompa napisał:

Można w grze usunąć budynek z kolejki budowania?

Na tę chwilę nie, ale taka opcja będzie wprowadzona w przyszłości.

0

Mam pytanie, otóż zaatakowałem wioskę i nic się nie dzieje, ile mam jeszcze czekać? gdy atakowałem wioskę to pisało, że jednostki w drodze: czas 5 minut, minęło 15 minut i pisze, że jednostki na miejscu, tylko co dalej http://screenshot.sh/ofi07eCqtVpxA

żadne surowce nie przybyły na moje konto, nie pisze również że moje jednostki przegrały więc o co c'mon ?

0

14 minut temu, AntyChryst napisał:

Mam pytanie, otóż zaatakowałem wioskę i nic się nie dzieje, ile mam jeszcze czekać? gdy atakowałem wioskę to pisało, że jednostki w drodze: czas 5 minut, minęło 15 minut i pisze, że jednostki na miejscu, tylko co dalej http://screenshot.sh/ofi07eCqtVpxA

żadne surowce nie przybyły na moje konto, nie pisze również że moje jednostki przegrały więc o co c'mon ?

Ze screena wnioskuję, że wysłałeś wsparcie a nie atak...

0

6 minut temu, Lycanthropy Maniac napisał:

Ze screena wnioskuję, że wysłałeś wsparcie a nie atak...

dobra nie czepiajmy się szczegółów :D

mój błąd ;D 

0

dobra zaatakowałem i nic http://screenshot.sh/m9lZqragLDI5I

można wiedzieć po co te ataki skoro żadnych surowców z tego nie dostałem?

0

13 minut temu, AntyChryst napisał:

dobra zaatakowałem i nic http://screenshot.sh/m9lZqragLDI5I

można wiedzieć po co te ataki skoro żadnych surowców z tego nie dostałem?

Ataki nie zabierają surowców w grze - póki co służą jedynie do zabijania wrogich jednostek i przejmowania wiosek.
Zabieranie surowców jest w planach, jednak szybko nie zostanie to dodane do gry...

0

6 minut temu, Lycanthropy Maniac napisał:

Ataki nie zabierają surowców w grze - póki co służą jedynie do zabijania wrogich jednostek i przejmowania wiosek.
Zabieranie surowców jest w planach, jednak szybko nie zostanie to dodane do gry...

Skoro można przejmować to moje kolejne pytanie jest takie, jak to zrobić? wysłałem jednostkę, wygrałem i nic nie przejąłem. 

0

15 minut temu, AntyChryst napisał:

Skoro można przejmować to moje kolejne pytanie jest takie, jak to zrobić? wysłałem jednostkę, wygrałem i nic nie przejąłem. 

Grałeś kiedyś w Plemiona? Mechanika jest bardzo podobna.
Musisz wyprodukować specjalną jednostkę, która służy tylko i wyłącznie do przejmowania wiosek - kasztelana.

Powstaje wiki, w której będzie wszystko dokładnie wytłumaczone.

0

O nas:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tincidunt laoreet eros quis semper. Vestibulum tincidunt est ac ultricies mollis. Nullam sollicitudin ligula in nibh mattis scelerisque. Aenean id justo vel diam facilisis hendrerit. Nullam a leo purus. Mauris viverra sollicitudin lacus, eget commodo nunc iaculis sed. Maecenas a dui nec metus varius facilisis. Pellentesque consectetur auctor egestas. Aliquam erat volutpat. Ut facilisis ex nec metus lobortis mollis.

Zaprzyjaźnione serwisy: