Sophie

Rezygnacja ze stanowiska Opiekuna serwera Only AWP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Co tu dużo mówić... Mówiłam o tym już jakiś czas temu. 
Wiele osób tego wyczekiwało no i nadszedł ten czas :D

Tak, tak rezygnuję ze stanowiska opiekuna jak i admina na całym PT.

Na wstępie napiszę, że CAŁA treść zamieszczona tutaj zostanie zamieszczona również na moim kanale na tsie. Zdarzyło mi się, że treść którą napisałam na tym forum została zmieniona więc... Treść oraz ssy z tej wypowiedzi zostaną umieszczone w wcześniej wymienionym miejscu, o którym wie sporo osób. Tak więc zmienienie chociażby zdania nie będzie Was stawiało w dobrym świetle ;] 

Zapraszam na małą lekturę! ;))

Zacznijmy od nowa! 
Więc z każdym z Was chciałabym się przywitać jeszcze raz. Wasza Zośka to tak naprawdę Kinga. Tak, tak. Kinga nie Zosia :) Cóż... Reaguję na imię Zosia i jego różne odmiany ale naprawdę nazywam się inaczej. Wiele osób w tym momencie będzie pewnie trochę oburzonych bo jak to osoba podająca się za Zochę/Sophie nią nie jest?! Pierwsze co przychodzi na myśl to 'życie'... Czasem sobie wyobrażamy różne rzeczy a tak naprawdę jest inaczej. Ze mną jest tak, że chciałam mieć spokój od wszystkich fb itp. Z resztą bardzo utożsamiam się z tym imieniem i nawet niektórzy znajomi tak do mnie mówią. To prawda że Was wszystkich (a w sumie większości) 'oszukałam' w pewien sposób. Ale to było dla dobra nas wszystkich. 
Niektóre osoby wiedziały o tym, że nazywam się trochę inaczej... I dziękuję, że nie wypaplały tego dalej chociaż czasem mało brakowało. :D Świadczy to o waszej umiejętności dotrzymywania słowa co jest ważne w realu. A jeżeli potraficie to robić w internetach to i pewnie w realu. No więc szacuneczek :) 

Teraz może 'streszczenie' kilku chwil jak znalazłam się w Waszym gronie.

Cała historia zaczęła się od: "Ja nie będę grała w tą głupią grę!", "Jak można na takie gunwo tyle hajsu wydawać?!" I tak się zaczęło... Przymusowe oglądanie jakiegoś gunwa - majory itp. Później już: "No oki włącz mi grę na boty" - izi chwila i ich nie było. Więc pójdźmy dalej "Włącz mi jakiś serwer bo tu jest za łatwo" i tam zaczęły się schody... zwykła mapa DD2 najzwyklejszy pierwszy lepszy serwer. Tam nie chodziło o zabijanie! Tam chodziło o przetrwanie! (gdzie bym się nie 'schowała' to wszyscy wiedzieli gdzie jestem o.O no same haxy xD). Po jakimś czasie szło mi coraz lepiej :D Nawet coś tam zdarzyło mi się zabić^^ 
Poza tym serwerem DD2 znalazłam inny coś na styl FFA , który szybko przestał istnieć (I****a) ;<<< Więc trzeba było poszukać jakiegoś innego serwera. No i...
Pewnego dnia a wręcz pamiętnego dnia (w sumie wieczoru)! 19 marca 2015 roku! Urodziny! Ja mająca już XX lat weszłam na serwer FM FFA (wtedy jeszcze w chwilach swojej świetności). Tego spotkania nie da się zapomnieć. Gdyż na serwerze był Fredi! No i jeszcze jakiś ziomek. 
Znalazłam się na tym serwerze trochę przez przypadek. Serwer, na którym zazwyczaj grałam był już pusty a ten miałam w ulubionych (od osoby która już niby wcześniej grała w csa).
Wtedy uwierzcie lub nie... Ale wstydziłam się strasznie mówić przez mikrofon! Ale to tak strasznie, że prawie nic nie mówiłam (nawet info). Wolałam napisać niż powiedzieć. No ale Fredi po kilku słowach zaprosił do znajomych i tak się zaczęło... "Ale jutro przyjdziesz na serwer jak Ciebie zaproszę?" - No jak tu się nie zgodzić? Obiecałam, że przyjdę. Wróciłam kolejnego dnia jak był pełen serwer. I... Szczerze powiem nie podobało mi się. Było dla mnie za głośno. Ale po prostu byłam przyzwyczajona do innych ustawień serwera. Ale po jakimś czasie trochę poznałam ludzi którzy tam grali i przyzwyczaiłam się do takiego 'hałasu'. 'Hałasu' którego bym teraz za nic nie zamieniła. :2665: Poznałam na FFA wiele wspaniałych osób, z którymi mam do dzisiaj kontakt (a nie wszyscy grają na AWP czy innych serwerach). Minęło sporo czasu i po pewnym czasie zostałam adminem tego serwera. Niestety po jakimś czasie serwer przestawał być tak popularny i po prostu przestawał istnieć ;<<< 
Wtedy tak na dobre zaczęła się moja przygoda z serwerem AWP. Jestem pewna, że nie tylko moja... Kilka osób z FFA 'przeniosło' się na ten serwer. Nigdy nie lubiłam grać tą bronią no ale trzeba było się nauczyć. I faktycznie. Jak kiedyś uważałam: "jak można grać tą bronią?" i nigdy nią nie grałam na meczach tak teraz jest całkiem inaczej. Początki były trudne :P KDR ~0,6 No szału nie było ale teraz jest troszkę lepiej :D Po kilku miesiącach gry i tu nadarzyła się okazja by zostać adminem. Wtedy nie brałam siebie pod uwagę i namawiałam wszystkich w koło by składali podania. Aż pewna osoba zapytała się czy odpuszczę taką okazję by wyjaśnić pewną osobę. I w tym momencie pojawiło się i moje podanie (takie trochę na serio a trochę nie). Oczywiście 'wygrałam ten konkurs' tylko pod dziwnym warunkiem, na który się nie zgodziłam. Więc admina nie dostałam ;( I dobrze i źle można powiedzieć :P Ale nie minęły 2tyg. Iiii? Jednak adminem zostałam. 
Minął jakiś czas i wydarzyło się straszne nieszczęście! Niestety musiałam sobie zrobić przymusową przerwę od większości gier (w tym CS:GO). I żeby udzielać się dalej w 'życiu' FM zostałam moderatorem forum. Zawsze miałam dobry kontakt z większością serwera. Tak wiec nie wchodząc do gry wiedziałam mniej więcej co się dzieje na serwerze. Wiele razy pisałam do jakiegoś admina by wszedł i zrobił porządek. Chociaż w taki sposób mogłam 'pomóc'. Tak minęły 2/3 miesiące nie wchodzenia na serwer. Ludzie już dawno powinni o mnie zapomnieć (bo w końcu to internety!). A w zamian przy pewnej rozmowie z kilkoma adminami zostałam strasznie zaskoczona. "Bo Zocha my byśmy chcieli, żebyś została naszym opiekunem." WTF?! o.O Nie gram w CS:GO od 2/3 miesięcy a Wy chcecie mnie za opiekuna? Jak teoretycznie nie wiem co się dzieje na serwie? Ok... Interesowałam się serwerem nawet jak nie mogłam na nim grać ale... I tak byłam zaskoczona. Przemyślałam i zgodziłam się. "Jak już będę mieć kompa to po jakimś czasie złoże podanie." I takim oto sposobem stałam się opiekunem serwera Only AWP.
Niestety po przeniesieniu się na PompaTeam coś się zaczęło dziać. W moim odczuciu coś niedobrego. Między innymi stała, zżyta ekipa jest już coraz mniejsza... Tak więc i ja się z niej wykruszam. Ta historia, która nie miała mieć końca jednak ma swój koniec (Ufff. Ufff. Nareszcie!) :D

Kilka powodów dlaczego rezygnuję.
Staram się być słowna – ostatnio coś to szwankuje i to nie z mojej winy.  
Uważam, że komunikacja pomiędzy niektórymi osobami jest... Dosyć dziwna. 
Ja jako opiekun starałam się załatwiać wszystko 'formalnie' na forum (chyba, że chodziło o coś pilnego typu bugowanie się mapy). Żeby każdy mógł się wypowiedzieć. Żeby nie było, że robię coś pod siebie. Ja byłam dla Was. Najprostszym przykładem jest ustawianie map pod 'pewne osoby'. Mapy, które były grywane (czasem) zostały usunięte. A dodane takie, które w ogóle nie są grane. I to ja dostaje pytania typu: "czemu moja ulubiona mapa została usunięta" na które nie znam odpowiedzi bo nawet o tym nie wiedziałam. o.O
Myślę, że stanowisko opiekuna w moim przypadku jest zbędne. 
Przez te i inne sprawy, które można by tak wymieniać, przestało mi się chcieć grać i wchodzić na serwer. 

Teraz (jeśli mogę?) polecę kogoś na stanowisko opiekuna. Tak. Najlepszą osobą na to stanowisko jest dobrze Wam znany ceCe. 
Osobiście uważam, że nie powinien nawet pisać żadnego podania na to stanowisko. Dlaczego? 
Jest już traktowany jak opiekun i sam się nim już czuje.
Poświęca bardzo dużo czasu serwerowi. 
Wiele osób zostało już dawno o tym poinformowanych (gracze, admini). Raczej nic przeciw nie mieli :)

Przeżyłam z Wami tyle chwil - lepszych lub gorszych a czasem bardzo złych... Bywało rożnie ale zawsze jakoś trzymaliśmy się razem. Bardzo się cieszę, że Was poznałam. Jesteście naprawdę wspaniałymi ludźmi :2665:
Cieszę się, że mogłam Wam pomagać, uczyć i być z Wami. Pamiętam jak niejednego admina uczyłam jak się używa komend. :D  Mam dużo miłych wspomnień i mam nadzieję, że tak zostanie.
Na swój sposób wszystkich Was kocham i będę o Was pamiętać. Jak macie jakiś problem to wiecie gdzie mnie szukać ;)

Życzę każdemu z Was globala!

Powodzenia! ;) 

Na koniec mam ostatnią prośbę. Proszę mnie traktować tak jak każdego stałego gracza FM. 

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Nigdy się z wami nie witałam i nigdy nie będę się z wami żegnać" - Nie pamiętam jak to było dokładnie ale pewnie osoby wiedzą o co chodzi.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Liczę, że ktoś Cie godnie zastąpi i będzie równie dobrze komunikatywny co Ty. 
Powodzenia!

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękujemy Zocha <3

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki Zośka albo Kinga za cały ten czas i ogrom pracy włożony w rozwój tych serwerów. Zawsze będzie tutaj mile widziana ;)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na sam początek: Witaj Kingo! Szkoda, że tak późno dowiaduję się Twojego imienia, ale cóż - tak zdecydowałaś, nic mi do tego :) 

Idąc dalej. Pisałaś o powodach rezygnacji. Jednakże ja tu ich za bardzo nie widzę. Jedynie jakaś mapa? Przecież chyba sama mogłaś takową przywrócić lub dać Spyrkowi info aby to uczynił, prawda? Dalej używasz sformułowania "pewne osoby". Grajmy w otwarte karty. Napisz co, kto i jak. Nie chcesz, to oczywiście nie musisz, ale taka forma dyskusji jest znacznie bardziej klarowna i pozwala eliminować popełniane (często nieświadomie) błedy. Piszę to też dlatego, że nie wiem czy twoja decyzja jest ostateczna (mam nadzieję, że nie). :D 

Już nie po raz pierwszy odnośnie serwera AWP ktoś ni stąd ni zowąd przywołuje moją osobę, co aż wymusza na mnie dorzucenia kilku zdań komentarza. Nie jestem traktowany jak opiekun, nie jestem nim i tym bardziej się nim nie czuję. Skąd ta teza Sophie?  Lubię serwer AWP i od dawna staram się coś dokładać od siebie, aby to funkcjonowało jak najlepiej. Tak było jeszcze długo zanim pozostałem administratorem. Zostałem nim właśnie po to, aby dodatkowo wspomóc serwer. Jeśli widzę jakieś błędy (których jest trochę), to automatycznie jak tylko pamiętam, piszę o tym do Spyrka. Jeśli mam jakieś spostrzeżenia to również informowałem Ciebie czy też wspomnianego Spyrka (czy też wcześniejszych opiekunów). Do wspomagania funkcjonowania serwera nie potrzebna mi ranga opiekuna. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo co ona by zmieniała?

Nie dopatruj się Kingo w tej wypowiedzi żadnego ataku na Twoją osobę, bo bardzo Cię szanuję i uważam za bardzo sympatyczną osobę. Chciałbym abyś dalej pełniła swoje stanowisko właśnie choćby ze względu na Twoją świetną komunikatywność. Czasem wystarczyło tupnąć nogą i by się ewentualnie niejasności wyjaśniały :D Nie mogę ukryć, że bardzo zaskakuje mnie takowa decyzja i mam nadzieję, że jeszcze raz to przemyślisz. Jeśli nie ma już odwrotu, to pozostaje liczyć na to, że będziesz wpadała na serwer zwyczajnie się pobawić. Dziękuję za wszystko co zrobiłaś dla serwera, a także dla wszystkich członków społeczności Fragmasters oraz PompaTeam. Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze w nowej(starej) roli na serwerze!

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niepotrzebna samowolka i pogarszająca się atmosfera to jest to.

Ale nie zapomnisz kto powiedział "Sophie a czemu ty nie jesteś opiekunem ? Złóż podanie a co Ci szkodzi"

To nie koniec

Edytowane przez Achtung
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zooosia :D  

Mnie to przywitałaś, opierdzielem na Only AWP  xD 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wkoncu to mogę powiedzieć otwarcie Kinga !!! To ciebie poznałem jako pierwszą na serwerze w grudniu 2015 roku,bo cały czas siedziałem cicho i bałem się rozmawiać.

To dzięki tobie jestem adminem na serwerze Only Awp bo ty mnie namówiłaś do złożenia podania (oczywiście wygrałaś rekrutację jak na górze wspomniałaś) i zrezygnowałaś żebym dostał admina ale jednocześnie nie chciałaś tracić admina na ffa. Potem jakoś leciało graliśmy ONLY AZTEC :D i do dziś siedzimy od czasu do czasu na ts wogóle to już 1 rok 1 misiąc od kiedy się znamy (taki szczegół) :D Ale też chciałem żeby tobie się powodziło i wyjechałem żebyś startowała na opiekuna hahaha xD

I dzisiaj rezygnujesz z tego stanowiska przykro i szkoda... ale zatrzymywać nie będę wiem ,że nas będziesz w miarę regularnie odwiedzać.

Były momenty sprzeczki ale zawszę umieliśmy się pogodzić i było okey :D

No cóż... Życzę powodzenia w życiu prywatnym jak i gameingowym :) 

Pozdrówki <3 

Jakubek

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie nam brakować takiego opiekuna jakim byłaś ty ;)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zocha bądz Kinga  będzie nam ciebie brakowało ale cóż twój wybór a szkoda, powodzenia w dalszej karierze "gamerki", tylko nie zapominaj o mnie i o serwerze, wbijaj jak najczęściej i mimo ze nie masz admina rozwijaj społeczność

Pozdrawiam Rokop

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Debu Tak było... :P
@Kacper O to się nie musisz martwić ;)
@Psycho Ja również Tobie jak i Wam wszystkim dziękuję ;***
@Spyrek Dzięki ;)
@ceCe Brak chęci do walki z wiatrakami. Decyzja ostateczna. Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam ;)
@Achtung Tak było i tak jest^^ Od Ciebie się zaczeło :D
@bakari Szkoda, że nie pamiętam ;<<<
@Jakubek Pamiętam jak na początku Ciebie 'szantażowałam' dla żartów xDD Trzeba sobie pomagać co by sie nie działo. Kłótnie jak kłótnie... Jak w każdym dobrym małżeństwie :P Tobie również życzę powodzenia i pozdawiam ;*** 
@CorWin @Rokop A mi będzie Was brakowało <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie znam Cię, lecz jedynie kojarzę z powodu licznej frekwencji. Powodzenia w życiu, cześć.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zosia <3 Najlepsza Dziękuję ci za pomoc nie raz mi pomogłaś <3

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki Sophie za to wszystko co dla nas zrobiłaś !

Dnia 5.02.2017 o 19:39, Sophie napisał:

Cała historia zaczęła się od: "Ja nie będę grała w tą głupią grę!"

i mam nadzieję ,że to nie koniec tej historii   :)

by: Dre4M

Edytowane przez Dre4Mer
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jak zwykle zacofany xD

Wzruszyłem się przy czytaniu,  bo moja historia wygląda jak większość z waszych , tylko w moim przypadku nie Fredi ale Pan Zagadka . 

Niech ci się szybko znudzi ten LOL jak tyranowi i wracaj na AWP :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta