b0GU$

Arena1v1 Dodatkowe punkty za headshot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaproponować dodatkowe punkty ratingu za strzelenie headshota, będzie wtedy łatwiej wbić wyższą range na serwerze co myślę umili graczom rozgrywkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę iż system Ratingu jest tak wysoki iż zbędny jest ten pomysł, punkty są nabijane i tak szybko, a np gość co dobrze tapuje nabije sobie Globusa w jeden Wieczór. Więc nie wiem czy to tak bardzo umili graczą rozgrywkę ;) Pomijając fakt ze własnie o to chodzi zeby ciężko było wbić rangę, żeby był opór i trud a nie wejsc na jeden wieczor czy dwa i juz miec globusa bo ktos dobrze tapuje z kałacha czy Deagla. Jestem na NIE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że malutki bonusik w postaci np.: 0,5 dodatkowego punktu byłby mile widziany, więc jestem na TAK

Edytowane przez ☁Qender☁
  • Downvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dnia 5.12.2018 o 11:21, Kwachuuu napisał:

punkty są nabijane i tak szybko, a np gość co dobrze tapuje nabije sobie Globusa w jeden Wieczór.

14 minut temu, KreciQ napisał:

Myślę, że i tak już łatwo sie wbija range.

Może warto pomyśleć o zwiększeniu liczby pkt dla rang? Tak jak to się stało na AWP. 

I wtedy może właśnie dodać jakieś pkt za hs'a? 

Dnia 5.12.2018 o 00:26, b0GU$ napisał:

będzie wtedy łatwiej wbić wyższą range na serwerze

Nie ma być łatwo. Ma to wyróżnić osoby, które są teoretycznie lepsze. 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

6 godzin temu, Sophie napisał:

Może warto pomyśleć o zwiększeniu liczby pkt dla rang? Tak jak to się stało na AWP. 

I wtedy może właśnie dodać jakieś pkt za hs'a? 

Nie ma być łatwo. Ma to wyróżnić osoby, które są teoretycznie lepsze. 

Uważam, że obecnie zwiększanie punktów jest bez sensu, ponieważ osoby, które chcą teraz nabić jakąś sensowną rangę nie mogą w ogóle przegrywać, dlatego że traci się po 7 punktów na wyższym raitingu, a dodaje po max 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że jeżeli ktoś potrafi teraz wbić tego globala to przy większej ilości punktów też go wbije mimo ,że zajmie mu to trochę więcej czasu ,także nie widzę problemu tym bardziej że będą dochodziły dodatkowe pkt za hs.

Edytowane przez L1x
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak napisała @Sophie Dodanie dodatkowych punktów za HS możwile tylko przy zwiekszeniu poprzeczki. Bo nie ma sensu dodawać samych HS, Gracze nie będą zadowoleni z takiego obrotu sprawy, iż ktoś kto bedzie dobrze strzelał hs i nabijał sobie szybko punkty. A tobie Qender jak tak sie bardzo marzy punkt za HS na naszej serwerowni jest Serwer Only HS. Tam możesz strzelać hedy za dodatkowe punkty do woli.

PS. Kolejny Admin po tygodniu służby chce wprowadzać zmiany... tak jak były admin Kazik...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to przepraszam bardzo nie można dać propozycji dotyczącej serwera? Interesuje się serwerem to chyba dobrze? Jeszcze jakby to była nie wiadomo jak wielka zmiana to rozumiem a to byłaby zmiana jednej malutkiej rzeczy. A poza tym myśle ze lepszy administracja który daje propozycje o zmianach po tygodniu niż admin który daje z bomby muta na 2 godziny bez ostrzeżenia bo mu ktoś koleżankę przezywa nie sądzisz @Kwachuuu? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

39 minut temu, b0GU$ napisał:

A to przepraszam bardzo nie można dać propozycji dotyczącej serwera? Interesuje się serwerem to chyba dobrze? Jeszcze jakby to była nie wiadomo jak wielka zmiana to rozumiem a to byłaby zmiana jednej malutkiej rzeczy. A poza tym myśle ze lepszy administracja który daje propozycje o zmianach po tygodniu niż admin który daje z bomby muta na 2 godziny bez ostrzeżenia bo mu ktoś koleżankę przezywa nie sądzisz @Kwachuuu? ;)

Sądzę iż nie oglądałeś Demka :) Jak mi przykro że kolega sie poskarżył ze dostał muta :( naprawde jest mi przykro :( że wyzywał cały serwer :( ohhh :( to dlaczego nie napisał skargi lub odwołania :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta