erek

End of the era

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy moi kochani.

W związku z aktywnym rozwojem zawodowym, innymi zajęciami co wszystko skupia się do braku czasu, muszę podjąć tę ciężką decyzję o rezygnacji z obejmowanego stanowiska.

Większość z Was pewnie widzi, że od jakiegoś czasu jestem rzadko dostępny i trudno się ze mną skontaktować, mimo, że ostatnio jest ciut lepiej jak było, to i tak myślę, że znajdą się osoby, które będą miały więcej czasu do poświęcenia niż ja na obecną chwilę.

Wiem, że część z Was nie była zadowolona z tego co się zadziało w okresie mojej kadencji, inna część zapewne była zadowolona. Każdemu za te milsze i mniej milsze słowa chciałbym podziękować, bo każde z nich na pewno było cenne i brałem pod uwagę.

Co do całego "opiekunowania", streszczę to w dwóch zdaniach - chciałem dobrze, jak wyszło to pozostawiam do Waszej oceny. Drugie zdanie może być trochę uwagą, że uważam, iż poza zajmowaniem się serwerem tylko od strony czysto teoretycznej i forumowej, uważam, że kolejne osoby, które byłyby godne zaufania powinny mieć większy dostęp do serwera od strony technicznej, ale nie ukrywam, że to trochę przez własne lenistwo i brak inicjatywy (bo zapał na początku był do wszystkiego :D) wykazanej z mojej strony no i wspomnianego braku czasu  - takich dostępów nie miałem dlatego też nie w każdej sytuacji była możliwość działania natychmiast  ;).

Chciałbym podziękować za możliwość pełnienia tej funkcji @Spyrek i wszystkim innym zamieszanym ;).

 

Teraz kwestie sporne :D

1. Jeżeli jest potrzeba funkcję admina na serwerze mogę pełnić, ale zaznaczam, że z aktywnością będzie tak jak ostatnio, czyli kilka dni może być wyższa, a potem żadna - pozostawiam do decyzji.

2. Kwestia moderatora forum - bo mało osób wie, że taką funkcję udało mi się po cichu uzyskać ;) jeżeli potrzeba i z tej strony jakoś nikomu nie przeszkadzało i nie nabroiłem - mogę wspomóc, bo na forum wchodzę częściej.

3. Dostępy do całej reszty - do momentu braku kolejnego kandydata jestem w stanie pomóc - byłbym emerytowanym opiekunem ;P.

Cała  rezygnacja ma być bowiem formą zwolnienia miejsca dla kogoś, kto da radę zrobić coś więcej i ma więcej czasu niż ja, a nie pożegnaniem.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia tu i na serwerach!  :)

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

@erek you was good guardian for me. Im trully sad because you are leaving. Without you my function here would not be alive.You gave me respect from the begin, you made me free slot on server forever.Thank you for all good things.Id like to jump and help, maybe i can try be at least half good like you, but in real world this is not posible for me. I hope you will be replaced by another good guardian. Dobranoc. Love u bro.

Edytowane przez L6ツ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ereczku bo jak dla mnie byłeś dobrym opiekunem ,ale cóż decyzję szanuję ;) Co do funkcji admina/opiekuna "emeryta"/ moderatora  to jak dla mnie powinieneś jak najbardziej pozostać na tych stanowiskach bo masz i miałeś i tak większą aktywność niż co nie którzy i mam na myśli adminów z all serwerów xD Do zobaczenia na serwerze *Bobie*  ;D

 

Edytowane przez L1x

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Smutne wieści, że kolejna osoba powoli jest zmuszona ograniczyć aktywność na naszych serwerach, ale doskonale to rozumiem. Dzięki za spore zaangażowanie i całą pracę włożoną w rozwój serwera.
Co do "emerytowanego" opiekuna to dobry pomysł żebyś w miarę możliwości się zajmował sprawami serwera aż do czasu znalezienia następcy ;)

Jeszcze raz dzięki i jak tylko czas pozwoli to wpadaj do nas :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: