Rekomendowane odpowiedzi

Hej! 

Z racji, że turniej adminów nie wypalił jest nowa propozycja ode mnie i od Lettys.
Co powiecie, żeby zrobić z tego taki mini event, aby po prostu zrobić fajną reklamę serwerowni. 
Możemy załatwić jakiegoś komentatora (nie mówimy to o żadnym profesjonalnym komentatorze, po prostu kogoś kto by mógł puścić streama i pogadać :) )
Do tego oczywiście drabinka, żeby wszystko było czytelne i łatwe do znalezienia.
Konfa na steam z Kapitanami drużyn, do szybszej komunikacji jeśli chodzi o składy oraz terminy.

Prosimy tylko o jedno. Wasze zaangażowanie - nie dajcie się prosić o zagranie, bo nie o to tu chodzi. Spróbujmy wspólnie zrobić coś fajnego! 

Przedstawicieli poszczególnych serwerów proszę o dodanie na steam w celu stworzenia konferencji aby dogadać się co do szczegółów :) Link poniżej!
https://steamcommunity.com/profiles/76561198184979557/

https://steamcommunity.com/profiles/76561198221323200/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Turniej nie wypalił, więc UWAGA, UWAGA, NOWY POMYSŁ:

TURNIEJ.

no geniusz

Chyba, że źle to odebrałem, to fajnie by było gdybyś wyjaśnił, bo nie rozumiem
Coś prostego nie wyszło, więc komplikujemy jeszcze bardziej, żeby tym razem już na pewno turniej się nie odbył?

imo jedyne co może wypalić przez wakacje, to mixy10 adminów.
problemem (u nas) przy ustalaniu terminów pierwszego spotkania było to, że każdy ma wakacje już zaplanowane, i to każdy w inny sposób. jedni pracują w weekendy, drudzy w tygodniu, a pozostali, dajmy na to, mają akurat wyjazd.
(no chyba, że tylko my mamy takie problemy, to się już więcej nie wtrącam)

edit
tak właściwie to ten turniej się nawet nie zaczął
po prostu chcecie to zrobić po swojemu. (mam nadzieję, że lepiej)
w sumie przyczepiam się złośliwie, jak zawsze
aaa róbcie co tam chcecie, może wam się uda coś stworzyć

Edytowane przez anvi
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A więc tak   turniej nie nie wypalił tylko ciągle jest przekładany  bo tu raz temu nie pasuje , tu tamtemu,są wakacje także ciężko jest ustalić termin żeby każdemu pasowało ,ale koniec przedłużać nie będziemy termin podany w naszym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepiej ustalić termin po wakacjach :) i w weekend tak aby każdy miał czas :> Wakacje wiadomo wyjazdy itp itd osoby pracujące do pracy i wychodzi kicha :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po wakacjach nikt juz nie pracuje? 

Wydaje mi sie, ze problem z taka ilością ludzi bedzie zawsze... Trzeba ustalic jeden termin kto nie będzie mógł to zastępstwo/dyskwalifikacja.

Pozdrawiam!

#edit

Ja nic nowego w tej całej inicjatywie nie widzę...

Prosilismy kilka razy żeby cos ruszylo, ale wyszło jak wyszło... 

Ciągle czekamy na waze terminy ;)

My swój termin ciągle ustalamy z serwerem AWP, od was brak informacji...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodziło mi bardziej o prace wakacyjne :) Dużo młodzieży pracuje w wakacje lub praktyki nawet w soboty dla lepszej wypłaty a terminami pisałem ze chodzi mi o weekendy :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta