Rekomendowane odpowiedzi

@anvi na steam mi bardziej odpowiada, dostałem 2 zaproszenia, ale jeszcze bez terminów czekam aż każdy z kapitanów napisze mi, ze to wlasnie on i wtedy zrobię grupę.

@Spyrek jasne moge się z toba zgodzić o ile nie bedzie to przeciągane jak dotychczas

@Bakumiałem (prawdopodobnie) sam robić ustawienia serwerow, ale jeżeli ktos jest chętny to zapraszam priv ;)

Rozpiska jest podana w moim poście, dobrze by było gdybyśmy 1 kolejkę zagrali w ciągu 7 dni, bo znając zycie jak teraz nie zaczniemy to nigdy nie skonczymy. :/

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do serwera to planuję na nim zainstalować paczkę srcds(https://srcds.pro/cvars4.0pl) co powinno o wiele przyspieszyć ustawianie serwera i start rozgrywki. Na każdy mecz trzeba by też wyznaczyć osobę odpowiedzialną za administrowanie rozgrywki(może to być osoba grająca), potrzebna jest znajomość rcona.
Drugą opcją jest użycie ebota(
https://ebot.1shot1kill.pl/) do przeprowadzenia rozgrywek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

R.I.P.?

Coś będzie się działo w tym kierunku czy "turniej" umarł?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Ragnuar dalej czeka na to by kapitan każdej drużyny się wypowiedział czy 11-12.08 16-20godz  każdemu odpowiada, lecz myślę że jak to nie wypali w ten weekend to najlepiej samemu narzucić termin np. następny weekend w podobnych godzinach kto się zjawi będzie grał proste tyle z mojej strony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drużyno z multiareny, musze powiadomić że z powodu nagłego wystąpienia problemów natury osobistej nie będę mógł wziąć udziału w turnieju w tą sobotę. Będę prawdopodobnie dostępny od tej niedzieli.

Z góry przepraszam i pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Turniej odbędzie się w następnym terminie:

-15.08 godzina 17-20/21 

-18.08 -//-    -//-

-19.08 zakończenie godzina będzie jeszcze podana gdyż w tym dniu będzie mniej meczy lub wcale ich nie będzie (zależy ile osób się stawi w podanym terminie)

Kto się zjawi będzie grał ,jeżeli będzie na tyle mało osób zrobimy mixy ,a jak nawet na to nie wystarczy dobierzemy chętnych graczy z serwerów. Jak to mówią łaski bez.

P.S ewentualna korekta jeżeli naprawdę środa odpada to cały turniej w weekend. Poniżej  proszę o podanie osób obecnych na turnieju  przez kapitanów zespołów i potwierdzenie ile osób z teamu się stawi ewentualnie chyba chociaż jednego z członków danego teamu mam w znajomych na steam to tam też można podać jak coś xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta