Rekomendowane odpowiedzi

Kurde fajnie ktoś mi coś powiedział ze robimy zmiany w regulaminie na muti 1v1 :emotion_face_panda:Dobrze ze mamy forum tak bym się chyba nie dowiedział i po co tu być opiekunem Hym hym hym 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To zrezygnuj nikt Cię tu nie trzyma gościu.Bym hym to więcej wsadzaj ryja w posty ważne tak jak te a nie innych podania czy bezsennsowne gierki. To wtedy będziesz wiedział o zmianach w regulaminie które bardziej wpłyną ną serwery.

Edytowane przez fl0w.
  • Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem nowy regulamin był bardzo potrzebny. Jak wszyscy wiemy w CS:GO gra coraz mniej ludzi (odsyłam do ostatniego filmu Izaka który wyjaśnił to bardzo dobrze) przez co wiadomym jest że na serwerach będzie grało coraz mniej ludzi. Więc w naszym wspólnym interesie jest to żeby tych graczy przyciągnąć a przynajmniej nie odpychać, więc ta zmiana z mutowaniem za głos i rushami jak najbardziej na plus.
Co do rushu to dla mnie sprawa jest prosta, rush jest w 100% dozwolony oprócz sytuacji w której ktoś wdusza "W" i gna do przeciwnika na respa(EDIT:bez shifta po prostu biegnąc), każda inna forma rushu jest dozwolona. Pomysł z odmutowaniem wszystkich i nie dawaniem mutów za brak mutacji uważam też za trafiony. W obecnej sytuacji braku graczy(ogólnie CS:GO jak i oczywiście na serwerach, zwłaszcza HS Only) nie można dyskredytować ludzi ze względu na głos, sporo casual'owych graczy to młodzi ludzie którzy po dostaniu perma na micro odpuszczają sobie serwer i już nie wracają. Co do polemiki to też się zgadam, niektórzy mogą na prawdę nadużywać tego punktu, dlatego bezpieczniej jest go wywalić. Koniec końców jak nie możesz komuś wytłumaczyć na spokojnie zasad i regulaminu, lub poradzić sobie z toxic'iem który kłóci się tylko po to żeby się kłócić to beż obrazy ale fucha adma nie jest dla Ciebie(przynajmniej Ja mam takie zdanie). Co do tych nadużywań uprawnień to jestem ciekaw co to będzie bo póki co nic nie wiadomo.
Dobra, zmieńmy temat na nasze forum. Wieje tu pustkami, jedyni ludzi którzy tu zaglądają to admini i to nie wszyscy, dobrze więc by było jakoś zachęcić ludzi do wchodzenia tutaj. I tu polemika staje się otwarta, więc moim zdaniem w tej kwestii powinnyśmy się umówić na TS'a żeby zrobić jakąś burze mózgów czy coś :) Temat otwarty zachęcam do dyskusji.

Edytowane przez Sqrski
Się przypomniało :)
  • Like 1
  • Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Kontakt

TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: