Rekomendowane odpowiedzi

Siema! Ostatnio podczas rozmowy z graczami na arenie 1v1 wywiązała się ciekawa dyskusja dotycząca nagród za wygranie mapy. Mianowicie zapytałem ludzi co myślą o tym aby za zdobycie największej ilości MVP podczas jednej rozgrywki nagrodą byłby darmowy vip podczas kolejnej rundy. Moim zdaniem jest to ciekawa opcja i jakaś forma zachęcenia bywalców do większego starania się podczas spędzania czasu na serwerze. Zachodzi pytanie czy jest to technicznie możliwe. Czekam na wasze opnie!

KaziK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest Losowanie Darmowego vipa co początek Mapy myślę ze to wystarcza :> Z werdyktem zaczekam na reszte Administracji no i na koniec obrada ze Spyrkiem :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Losowanie jest świetnym "podarunkiem od władców Olimpu" ale myślę, że warto nagrodzić wygranego mapki. Ewentualnie aby zachować balans: czynnikiem szczęścia obdarzyć jedną osobę oraz "medalem" za poświęcenie drugą. W taki sposób liczba graczy typu "admin jak zmienić skiny" zostanie taka sama!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł w sumie ciekawy, wtedy zamiast dwóch losowych vipów jeden byłby zwycięzcą poprzedniej mapy(jeśli nie wyjdzie z serwera), a drugi losowy. Pozostaje do przemyślenia sytuacja, w której wygra gracz z vipem lub admin, wtedy chyba najprościej losować inną osobę.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ewentualnie w sytuacji, o której wspomniał @Spyrek vipa zdobywałaby osoba zajmująca drugie miejsce chociaż to też mógłby być admin lub inny vip. Admini rozwijać wątek raz dwa :D

Edytowane przez Kazikkkk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem dawanie VIP za wygranie mapy jest zbędne, gdyż vip losowany jest co mapę ,mamy także Happy Hours oraz dostępny jest testvip. Myślę ,że lepszą opcją by było gdyby zwycięzca mapy  lub gracz z największą ilością MVP był wyświetlany pod jakimś tagiem (brak mi pomysłu by jakiś zasugerować ) na czacie co jakiś czas na następnej mapie.

Edytowane przez L1x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@L1x ale chodzi jedynie o to aby zamiast dwóch losowych vipów był jeden, a drugi otrzymywałby wygrany mapy poprzedniej. Nie chodzi o wprowadzanie dodatkowych vipów, a zmodyfikowanie obecnego systemu. Happy Hours działa nawet dobrze ale wydaje mi się, że możnaby nieco zmienić sposób w jaki to funkcjonuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta