Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu miesiącach oczekiwań prośby niektórych osób  nareszcie mogą się spełnić ;) Mowa tutaj konkretnie o radiu na serwerze, niektórzy grają z wyłączonym czatem głosowym i chcieliby w czasie gry mieć możliwość słuchania muzyki bez uruchamiania dodatkowych aplikacji. Wprowadzałem kilka zmian w sposobie otwierania stron na serwerze komendami !vip, !regulamin, !kontakt itp. co umożliwiło również odtwarzanie muzyki z youtube w tle. Soundclound oraz inne serwisy nie zostały jeszcze przetestowane.

W związku z tymi zmianami zwracam się do Was z prośbą o przygotowanie playlist na youtube, które zostaną dodane na serwery. Mogą to być też kanały, na których muzyka jest nadawana na żywo.
Na serwery zostanie dodana komenda !radio otwierająca menu wyboru playlisty lub radia. Muzyka będzie odtwarzana w tle, nie będą wyświetlane żadne okna przeszkadzające w grze.
Linki do list wraz z ich nazwą wrzucajcie w tym temacie.

Może z czasem pojawią się jakieś nagrody dla autorów najlepszych list ;)

Zostaje jeszcze kwestia ominięcia reklam pomiędzy kolejnymi filmami, ale może uda się znaleźć jakieś rozwiązanie. Jestem również otwarty na wszelkie propozycje odnośnie tej funkcjonalności.

  • Upvote 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie to miało takiego samego wpływu na FPSy i ping, jak odtwarzanie youtube w steamowej przeglądarce?
i czy odtwarzanie przez youtube nie brało by czasem więcej przesyłu danych, biorąc pod uwagę, że pobierany jest również obraz (chyba xD)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Spadki fps to może powodować, raczej trochę mniejsze niż w przeglądarce steamowej, ale osoby z bardzo słabymi komputerami mogą odczuć różnicę. Ping raczej zbytnio nie wzrośnie, chyba, że ktoś ma bardzo słabe łącze. Raczej będzie niewiele osób, którym to będzie sprawiało problemy.
Ilość przesyłanych danych może martwić tylko osoby, które mają limity czyli internet mobilny, pozostałych to raczej nie będzie denerwować :D

Dodam jakieś wideo na próbę żeby sprawdzić ping i fpsy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wstrzymuję się z wprowadzeniem radia aż do czasu wyjaśnienia czy panorama pozwoli na otwieranie stron www z poziomu gry. W obecnej wersji panoramy to nie działa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: