Spyrek

Głosuj na nasze serwery!

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam wszystkich do głosowania na nasze serwery w rankingu gosetti.pl!
Codziennie można oddać po jednym głosie na każdy z naszych serwerów. Głosowania są oczywiście darmowe ;)

Arena 1v1: logo-up-text-16.png
HS Arena 1v1: logo-up-text-16.png
Only AWP: logo-up-text-16.png
FFA: logo-up-text-16.png
Retakes: logo-up-text-16.png
DM FFA: logo-up-text-16.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co owe głosowanie ma na celu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Głównie promocję serwerów. Konkretnie zwiększa pozycję serwera na liście gosetti.pl, a coraz więcej graczy korzysta z ich dodatku - "globalserverify" czyli zmodyfikowanej listy serwerów, która wyświetla serwery tylko dodane do ich listy. Ten dodatek ma swoje zalety, bo np. ukrywa serwery z hasłem, dodaje ikonki modów itp. Mają też skinchangera, niby bezpieczny, ale to już nigdy nie wiadomo :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obowiązek Obywatela Wypełniony! :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Głosujemy!, głosujemy! bo coś się to niezbyt przyjęło jak do tej pory ,a to nic nie kosztuje poza chwilką na oddanie głosu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę zaangażowania adminów na serwie by się przydało to by było pewnie więcej głosów. Dużo osób nie wie, że jest w ogóle jakieś głosowanie ;)

A tak w ogóle... (jak zagłosuję w przeglądarce a później na tej 'steamowej' to też się głos dodaje :o

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdy wysyłam binda z informacją o głosowaniu i zachęcam do głosowania na serwerze to jakoś chętnych nie ma zbytnio, a są pytanie na co to komu ?,po co to?,co to daje? itp. Mimo iż każdemu odpowiedź udzielam to wśród graczy to się nie przyjmuje , no może są pojedyncze przypadki lub tylko tak mówią ,że zagłosują.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

35 minut temu, L1x napisał:

Gdy wysyłam binda z informacją o głosowaniu i zachęcam do głosowania na serwerze to jakoś chętnych nie ma zbytnio, a są pytanie na co to komu ?,po co to?,co to daje? itp. Mimo iż każdemu odpowiedź udzielam to wśród graczy to się nie przyjmuje , no może są pojedyncze przypadki lub tylko tak mówią ,że zagłosują.

co prawda, to prawda... Ludziom szkoda czasu, zapominają o tym. I tu rodzi się pytanie do @Spyrek jest możliwość żeby po wpisaniu komendy wyskoczyła strona jak z rankingiem na HS? (co do tworzenia serwera to się słabo znam) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Komendę na serwer spróbuję dodać, ale muszę sprawdzić czy głosowanie będzie działać w tym oknie csowym.

Co do bonusów za głosowanie to faktycznie gracz ma z tego jedynie satysfakcję, ale może mi się uda wprowadzić vipy za głosowanie - vip na 3 dni i możliwość głosowania raz na 2 tygodnie lub punkty za głosowanie, a później wymiana punktów na vipa.

• Like 4
  • Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hey ja odnośnie tego głosowania wiem ,że za dużo osób nie głosuje ,ale dla tych co swoje głosy oddają mam takie info o którym jedni już może wiedzą ,a inni nie ,a mianowicie chodzi o to ,że głosu można udzielać na każdy serwer każdego dnia nie tylko na jeden. Pewnie będą myśli a po co głosować na pozostałe serwery  jak na jeden wystarczy  ,ale fajnie by było gdyby all serwery mogły sie podnieść i zyskać większe zainteresowanie ze strony graczy wyszukujących serwery poprzez tą wlaśnie stronę do głosowania. Da się też oddać głos dwa razy na dzień jeden z komputera/laptopa a drugi z telefonu.

Jest to tylko zachęcenie z mojej strony , nikogo zmusić się nie da ,także ten to na tyle by było.

Pozdrawiam L1x :D

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta