Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

najs.

cziterino not tolerino ma frens

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brak słów... 

Zero szacunku dla wyżej wymienionych. 

Nie pozdrawiam. 

(Mam nadzieję, że ta lista nie będzie dłuższa... :<<< ) 

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Komentować nie będę ,ale przyznaję @Spyrek zaskoczyć potrafisz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czekam na kolejnych :) 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Smutne i przykre jest to ,że jesteś w stanie "im" zaufać . Nie powinno być miejsc dla takich psów. I pomyśleć że to wszystko awpy. Żal patrzeć co się teraz dzieje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[^]

No, co do niektórych sie zdziwiłem.

Edytowane przez Ragnuar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pffff Yeb*c takich, tylko wstyd przynoszą :/ 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niektórzy, których przyjmujecie, to się nie nadają zupełnie. Mówiłem kiedyś o tym, ale mniejsza o to. Trochę mniej zaufania do ludzi, więcej przezorności. Nawet nie wiedziałem, że taki kwiatek jak solitario został administratorem. Pomyłka totalna.

• Like 4
  • Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fala Vacków sie sypie :) i dobrze :) a Co do zbanowanych Adminów... Jak taki admin zbanowany przez VAC wgl składa podanie na Administratora Czyli wizytówkę serwera... no ale czasami Najciemniej pod latarnią Fala banowania na serwerach za cheating na forum cudawianki ile to nie miał ten i ten wh czy tam aimlocka a przyszło co do czego... Ciekawi mnie jedno Dlaczego Człowiek który Sam używał wspomagaczy z zimną krwią banował haxów przecież to z tej samej parafi gorzej jakby sąsiad sąsiada zastrzelił 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cheatów mógł zacząć używać dopiero po złożeniu podania, czasami wystarczy ściągnąć nieaktualny wspomagacz i ban leci po kilku minutach także tutaj nie wiadomo. Tak czy siak bany są i nie ma tutaj żadnego usprawiedliwienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

14 godzin temu, SSJKawas napisał:

Fala Vacków sie sypie :) i dobrze :) a Co do zbanowanych Adminów...

Szczerze, to trochę takiego oskarżania z góry, że ktoś grał na WH, Aimbotach itd. w ogóle nie rozumiem.

Podczas ostatnich aktualizacji Valve wprowadziło na swoje serwery skrypt wykrywający Skinchangera - i to za to głównie w ciągu ostatniego tygodnia poleciało około 10000 VAC banów. Działanie ma na celu zwiększyć ruchomość rynku i wręcz nakazuje zakup skrzynek, jeżeli ktoś chce mieć jakiś skin w swoim ekwipunku. Po prostu chcą czerpać zyski z tego co stworzyli - i to normalne działanie firmy.

Pytanie jest teraz proste, czy za Skinchangera można kogoś posądzać o używanie inych wspomagaczy. 90% graczy woli grać ze skinem "bo dodaje on skilla", ale czy na pewno? Jest to tylko libido, które w niczym nie pomaga.

Nie chcę nikogo bronić, ale w związku z tym, że VAC'a dostały osoby z zespołu AWP, ja tylko chciałbym powiedzieć, że wierzę w to, że żadna z tych osób nie używała innych wspomagaczy, jak Skinchanger podczas meczów rankingowych, bo przecież na serwerach są one wgrane ;).

Nie chciałbym wywoływać gównoburzy, dlatego proszę się nie odnosić do powyższej wypowiedzi - jest to tylko wyrażenie mojej opinii.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

6 godzin temu, erek napisał:

Nie chcę nikogo bronić, ale w związku z tym, że VAC'a dostały osoby z zespołu AWP, ja tylko chciałbym powiedzieć, że wierzę w to, że żadna z tych osób nie używała innych wspomagaczy, jak Skinchanger podczas meczów rankingowych, bo przecież na serwerach są one wgrane ;).

Osoby które używały skinchangera dostały VAC'A. Mają pod profilem taki komentarz.

1 zarejestrowana blokada VAC |

Dni od ostatniej blokady: 8

A solitario który używał hax'ów. Potwierdzają to inni z którzy też grali mm. Zapraszał kolegów który dawał dokładnie info ile osób jest na A, B i gdzie są ustawieni.

Ma pod profilem 

1 zarejestrowana blokada na grę 

Dni od ostatniej blokady: 11

Pozdrawiam 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skin charger czy też nie vac to vac tego trzymaj się . Tak nisko upadły narazie tylko osoby z awp. 

Atenyszn vac to vac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

xD makumba hah Jak to mówią najciemniej pod latarnią.

Edytowane przez L1x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@fl0w. ja bym go nawet adminem nie nazwał ,przyniósł ze sobą tylko wstyd który pozostał do teraz gdy tylko widuje ten nick ;/ 

P.S pewnie nie jedno jego konto jeszcze tutaj wpadnie ;)

Edytowane przez L1x

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Haha ten dzieciak to miał 4 konta zbanowane, poza tym on nie potrafi skleić jednego poprawnego zdania także nie ma co się nim przejmować. W sumie to jego nick mówi więcej niż trzeba. Gdyby grał na jakimś nowym koncie, nawet bez vaca to dajcie znać, bo jest jednym z moich ulubieńców :D

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Sophie dziekuje za wskazówke Link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198216621831  Vakacje :) 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pod latarnią najciemniej ... https://steamcommunity.com/id/KurczakRejczak/ 

Prawda @Kacper ?

Prawda @Grzejson ?

https://steamcommunity.com/id/gs12222/

Edytowane przez fl0w.
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta