L1x

Propozycja dodania toptime oraz topkill na serwer only hs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taką propozycje by dodać toptime oraz topkill na arenkę only hs oraz multi arenę ,miało by to wyglądać i działać na tych samych zasadach jak na only awp myślę iż poprawiło by to w jakimś stopniu frekwencję na serwerach szczególnie na HS'ach gdyż ostatnio nie jest zbyt wysoka a powiedziałbym że nawet niska. Było by to dobre dla graczy którzy nie są na tyle skilowymi czy też dobrymi graczami żeby wbić najwyższe miejsca w top'ce ,a mogli by to osiągnąć dzięki spędzaniu więcej czasu na arenkach . Jeżeli zostało by to wprowadzone to myślę też, że przydałby się komunikat na czacie co jakiś czas aby gracze wiedzieli że coś takiego w ogóle jest bo z tego co wiem jest sporo graczy którzy nie znają najprostszych komend typu !gun.  Chciałbym żeby osoby zainteresowane wypowiedziały się jakoś odnośnie mojej propozycji. :1f60c: :1f60f:

Edytowane przez L1x
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podpisuję się obiema rękoma pod tym. Bardzo dobry pomysł, bo na serwerze coraz mniej ludzi gra. @Spyrek

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem ZAjakaś motywacja dla graczy na pewno pomoże z frekwencją na serwerze, jak i chętniej będzie się na nim grało! ;) 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Liczbę zabójstw można sprawdzić w obecnych statystykach, jest ona równa liczbie zwycięstw. Może dodam sprawdzanie graczy z największą liczbą wygranych, zależy ile będzie z tym roboty. Czas gry obecnie nie jest liczony i raczej nie planuję tego dodawać, pewnie i tak by się znalazł ktoś kto by sobie ten czas nabijał będąc afk.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta