ceCe

Hasta la vista

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Zakładam temat, aczkolwiek nie wiem czy w dobrym dziale. Mam nadzieję, że tak. Postanowiłem z dniem dzisiejszych zrezygnować z zaszczytu pełnienia funkcji administratora serwera ONLY AWP. Byłem jakiś czas na "urlopie", który zgłosiłem w odpowiednim dziale, jednak już od około 10 dni mogę grać. Niestety duża liczba obowiązków jakich się podjąłem w ostatnim czasie sprawia, że na serwer nie mam czasu zaglądać. Wolnych chwil mam dość mało, więc spędzam je głównie z przyjaciółmi. Po kilku pięknych latach na niewątpliwie najlepszym serwerze AWP w sieci przyszedł czas na zmianę. Mówię jednak tytułowe "Do zobaczenia", gdyż zwyczajnie pewnie jeszcze czasem na serwer zajrzę. Nie chcę jednak zabierać miejsca w szeregach administracji osobom, które są wstanie poświęcać na obecność na nim sporo czasu. Na pewno znajdzie się ktoś godny w moje miejsce. Chciałbym z tego miejsca podziękować za te bardzo już długą współpracę. Podziękowania idą oczywiście na samym czele do Spyrka, bowiem jest jedyną osobą, która była tutaj jak zaczynałem i jest tutaj nadal. Dzięki za zaufanie jakim wielokrotnie mnie obdarzałeś. Dziękuję moim kolegom i koleżankom "współpracownikom". Również tym, którzy nie pałają do mnie sympatią. Pamiętajcie, że złego nie ma sensu rozpamiętywać. Dziękuję oczywiście również wszystkim tym, z którymi miałem okazję czy to pograć czy pogaworzyć. To chyba starczy już tego pożegnania, bo komu się chce to czytać? Trzymajcie się ciepło. W związku z momentem roku jaki mamy, chciałbym z tego miejsca ponadto złożyć wam szczere i serdeczne życzenia świąteczne. Życzę sobie i Wam, aby ten czas był niezwykle radosny, a także abyśmy dzięki niemu stali się jeszcze lepszymi ludźmi niż jesteśmy. Pozdrówki :)

Edytowane przez ceCe
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda, bo byłeś na tej sieci długo licząc FM, ale trudno coś się kończy, a coś zaczyna. Dzięki za wspólnie spędzony czas, bo wspominam go dobrze. Tak poza tematem wpadaj na śląsk, a może chomik też przyjedzie ( @Karmela ) to się piwka napijemy. Pozdro. 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Bartidzięki wielkie. Ty wiesz, że dla mnie się takich zaproszeń nie daje jeśli się na to nie jest gotowym? :D  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najlepszego Cycu! ;>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za poświęcony czas i zapraszam w wolnych chwilach :).

Jest mi niezmiernie miło za wszystkie słowa te dobre i złe oraz że zyskałem możliwość się od Ciebie czegoś nauczyć - myślę, że nie tylko ja a Wszyscy tu zgromadzeni.

Trzymaj się i powodzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za poświęcony czas i trud włożony w rozwój serwera. Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowa przerwa i odwiedzisz nas ponownie :)

Powodzenia i do usłyszenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzymaj się!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bayoooo :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzymaj się z farcikiem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta