Spyrek

Nagrody za ranking i aktywność na serwerach

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu miesiącach oczekiwania zamierzam rozszerzyć system comiesięcznych nagród za top 3 w rankingu serwera. Obecnie na serwerze AWP sprawdza się to bardzo dobrze i uważam, że można to wprowadzić na pozostałe serwery.
W związku z tym pomyślałem, że można by dodać specjalną rangę dla tych osób z przywilejami podobnymi do obecnego vipa. Nad dodatkowymi przywilejami nadal się zastanawiam, ale obecnie proponuję coś takiego:
-wszystkie dotychczasowe bonusy vipa
-tag *Champion* na czacie i w tabeli wyników(nie dotyczy serwerów arena) - co do nazwy czekam na sugestie
-odznaka esl champion lub jakaś podobna w tabeli wyników - czekam na propozycje jaka by to mogła być
-ewentualne powiadomienie(głosowe/tekstowe) po wejściu na serwer
-ewentualnie inne kolory nicku/wiadomości na czacie

Dodatkowo oprócz nagród dla najlepszych osób w rankingu planuję dodać kolejną rangę, jako nagrodę dla najaktywniejszych graczy na serwerach w poprzednim miesiącu. Byłoby to 6 osób czyli tyle ile mamy serwerów csgo, wybierane na podstawie czasu spędzonego na naszych serwerach. Proponowane przywileje:
-rezerwacja slota na jednym lub wszystkich serwerach - nad tym pomyślę
-tag *Maniak* na czacie i w tabeli wyników(nie dotyczy serwerów arena) - co do nazwy czekam na sugestie
-jakaś odznaka spośród aktualnie dostępnych w grze - czekam na propozycje jaka by to mogła być

Statystyki i czas spędzony na serwerach byłby resetowany co miesiąc, pierwszego dnia miesiąca. Nagrody nie dotyczyłyby administracji czyli w przypadku gdyby administrator znajdował się w topce to byłby on pomijany i wybierana byłaby następna osoba.

Zapraszam do dyskusji co o tym sądzicie i zachęcam do dzielenia się własnymi pomysłami :)

Edit:
Lista dostępnych żetonów w grze:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=470081696
Moje propozycje:
VIP -
Map Contributor Coin
Champion - Cologne 2014 Finalist Trophy
Maniak - Aces High
Admin - Brigadier General

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że to bardzo dobry pomysł coś takiego wprowadzić ,a co do nagrody w postaci rezerwacji slota to myślę iż gracz powinien dostać go na jednym wybranym przez siebie serwerze.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myslę ze u nas na arenie 1vs1 moglibysmy zrobic codzienne losowanie darmowego vipa liczmy na tydzien :) a co mape czy do dwie vipa na całą mapke :) na jednym z serwerów pt jest własnie vip na mapke i fajnie to sie sprawdza :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co mapke czy co dwie vipa na całą mapke, to by było dobre myśle :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodałem listę żetonów do pierwszego posta ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta