`k3rs

Zmiany zmiany ..

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka propozycji dotyczących serwera.

1.Ustawienie jakiegoś limitu na awp albo awp tylko dla vipa bo naprawdę .. Czasami jak gram to na niektórych mapach typu cbble nuke  jest więcej awp niż graczy z riflami .

2.Widziałem taki plugin na 1.6 ale nwm czy w go jest to możliwe czyli !hs pokazuje kto pyknął najwięcej hs na mapie

3. Ogarnięcie tych rang . Nwm czy to zależy od kdr czy od liczby zabójstw ale wbiłem 3400k i mam mg2 xD 

Edytowane przez `k3rs

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Ustawiłem limit 8 awp, ale nie wiem czy na drużynę czy ogólnie. Docelowo będzie to limit na drużynę i nie będzie dotyczył VIPów.
2. Statystyki pod koniec mapy to ciekawy pomysł. Obecnie ranking najlepszych graczy według liczby hsów można sprawdzić komendą !tophs
3. Rangi są ogarnięte, zależą one od liczby punktów, przedziały punktowe są dokładnie takie jak na ffa. Pod koniec miesiąca zobaczę jakie będą maksymalne wyniki i wtedy ewentualnie trochę to skoryguję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Limit ustawiony do max 4 awp w jednej drużynie, limit nie dotyczy VIPów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widziałem jescze gdzieś na innym serverze dm że z pistoletów w głowe było na raz :) Co ty na to ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

9 godzin temu, `k3rs napisał:

Widziałem jescze gdzieś na innym serverze dm że z pistoletów w głowe było na raz :) Co ty na to ?

Nie potrzebne . Gra na ffa ma być trudna a nie ze wejdzie jakiś typowy Janusz i zabije cię jednym strzałem .

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta