Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadłem na dosyć ciekawy pomysł :) a mianowicie co myslicie aby Serwerownia Pompateamu Miała Serwer HAS? :) Szczerze uważam ze zainteresowanie było by mega duże takim serwerem aczkolwiek Kwestia realnosci aby taki serwer powstał. Co myslicie? moze podzielmy sie swą opinią w komentarzach :) Pozdrawiam :) 

• Downvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zawsze byłem na tak, jeśli chodzi o serwer HnS.
Ale często też przy tej propozycji pojawiał się problem odpowiedniej konfiguracji serwera i przystosowania go do grania.
Jeszcze jedną kwestią jest to jak to miałoby wyglądać, jeśli chodzi o zasady, mapy czy inne szczegóły. Mam wrażenie, że musiałaby się tym serwerem zająć odrębna osoba, a nie wiem, czy kogoś takiego mamy.

Ale ogólnie chciałbym kiedyś takie coś wypróbować, bo w CS GO jeszcze nigdy tego nie ruszałem, a w 1.6 bawiłem się świetnie. (chciałem poszukać podobnych filmów na YT do tego co pamiętam, ale niestety nic takiego nie mogę znaleźć :c). Z jednej strony więc bardzo chciałbym to przetestować, a z drugiej mam wrażenie, że to może okazać się kompletną klapą.

Edytowane przez anvi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Z tego co pamiętam "PT" już miał swój serwer HaS i przez większość czasu były pustki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, serwer taki już był, ale było tam wiele błędów do poprawienia, no i też nie cieszył się dużą popularnością. Sam nie grałem, ani nie zajmowałem się serwerami z takim modem i potrzebowałbym dobrej paczki pluginów lub kogoś kto by się zajmował konfiguracją takiego serwera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta