polakos48

Propozycje dotyczące serwera Retakes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

W tym poście można składać propozycje odnośnie serwera retake. Jeśli masz jakiś pomysł i chciałbyś go przedyskutować, to pisz śmiało!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam serdecznie!

Mam kilka propozycji odnośnie serwera retakes, zapraszam do dyskusji i komentowania. 

Na początek myślałem o dodaniu komendy !rs. Nie raz zdarza się komuś słabszy dzień i statystyki na poziomie 1:15 nie są czymś czym chciało by się chwalić. Dodatkowo gracze słabsi nie byliby szkalowani tekstami typu " wyjdź na plus ". Na awp ta komenda funkcjonuje i raczej nie ma swoich przeciwników, na retake już były pytania od graczy odnośnie możliwości wprowadzenia tej komendy.

Druga sprawa to rundy pistoletowe. Proponuję rundy pistoletowe losować między rundami full. Gracze nie zawsze potrafią grać pistoletami i te pierwsze 5 rund potrafi mocno nadszarpnąć morale strzelca. Nie raz byłem świadkiem opuszczania serwera przez graczy, którym nie szło podczas tych rund Eco. 

Następnie chciałbym przejść do tematu wyłącznie dla administracji. Tutaj również przyda się opinia drugiego admina @erek. Do rzeczy, chciałbym mieć możliwość słyszenia również drużyny przeciwnej oraz możliwość przełączenia widoku pośmiertnego na gracza z enemy teamu. W obecnej formie wyłapywanie graczy toxycznych i cheaterów jest dosyć uciążliwe. Muszę przechodzić na specta za każdym razem jak coś się dzieje ( ostatnio przesiedziałem tak 1/3 meczu ). 

Ostatnia już propozycja dotyczy graczy tzw. " afk ". Gracze są przenoszeni na specta, jednak dalej zajmują slota, który jest  niezwykle cenny dla kogoś kto próbuje dostać się na serwer. Chciałbym aby tacy gracze byli po tym czasie kickowani z serwera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Resetscore dodane.
2. Losowe rundy pistoletowe mogą mieć znaczący wpływ na rozgrywkę. Ewentualnie można zacząć od zmniejszenia liczby rund pistoletowych, a w przyszłości można pomyśleć nad rozdzieleniem tego na 2 serwery, jeden only pistol, drugi tylko z karabinami.
3. Faktycznie był błąd i admin nie mógł oglądać przeciwnego teamu, zostało to już naprawione. Co do słuchania czatu przeciwnika to muszę to przemyśleć żeby też nie było nadużyć od strony administracji ;) Opcja wyciszania graczy jest dostępna dla każdego także w najgorszy wypadku każdy może sobie indywidualnie wyciszyć delikwenta.
4. Już nie powinno przenosić afków do specta tylko od razu wyrzucać.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można by zmniejszyć do 3 rund eco. 

Ten czat to opcja fajna, jeśli chcemy uniknąć nieporozumień, chwilowo czat głosowy jest używany nie w takim stopniu jakbym chciał i informacji dotyczących położenia wroga jest bardzo niewiele, prędzej dowiem się o położeniu moich teammate'ów. A ułatwi to karanie graczy, którzy nie potrafią pogodzić sie z porażką. W momencie, w którym ktoś mi pisze pw, że jest obrażany musze wierzyć mu na słowo lub przejść na specta. W momencie, gdy gracz wie kto jest administratorem to moja obecność na spectcie będzie dla niego ostrzeżeniem, a ja nie będę miał powodu do karania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejna sprawa to podniesienie progów punktowych na rangi o +/- 100-150 pkt. Rangi są teraz zbyt szybko nabijane i niektórzy mają Globala, a graja jak grają, czyli słabo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

21 godzin temu, polakos48 napisał:

Kolejna sprawa to podniesienie progów punktowych na rangi o +/- 100-150 pkt. Rangi są teraz zbyt szybko nabijane i niektórzy mają Globala, a graja jak grają, czyli słabo.

Progi zostały podniesione o 100 punktów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym wnieść o podniesienie progów punktowych na serwerze Retake, nie może być sytuacji, że 80% ludzi ma globala, to ranga na którą trzeba zasłużyć. Obecnie sprawa wygląda tak, że globala można wbić w 15h. Sam wbiłem pare dni temu i innym " globusom" biorę nawet po 30pkt, trochę dziwne. Na początek proponuję o 500 pkt ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przedziały punktowe mocno podniosłem do góry, bo najlepszy gracz na serwerze ma ponad 6500 punktów :o
Dodałem też statystyki na stronę http://csgo.pompateam.pl/staty-retake

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

+gdy ktoś nie podłoży paki 3 razy pod rząd dostaje kicka z serwa :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ode mnie za 1 raz kick za 2 raz ban na 10min za 3 raz na dzień :D 

• Downvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodałem inne rozwiązanie - automatycznie plantowanie bomby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta