Spyrek

Propozycje nowych typów rund

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dotyczy serwerów Arena oraz HS Arena.

Dotarły do mnie informacje, że niektórzy gracze chcieliby żeby na serwer dodać rundy "1tap", ale może to być różnie zrozumiane i dlatego chciałbym poznać zdanie większej grupy osób.
Moje 2 propozycje rund "1tap":
1. Zablokowanie "spamowania" deaglem i umożliwienie oddania strzału np. co 2 sekundy
2. Tylko pierwszy strzał zadaje obrażenia

Druga opcja wydaje się dosyć nudna, ale faktycznie jest to "1tap" ;)

Kolejną propozycją jest runda "rosyjska ruletka". Jako broń oczywiście rewolwer, bez kamizelki i hełmu, no i najważniejsze, szansa na zabójstwo 1/6. Czyli przy strzale mamy jakieś 16,66% szans na zabicie.

Rundy te miałyby być traktowane jako 4fun i nie będą wpływały na główny rating, ewentualnie można wprowadzić osobny rating tego typu rund.

Dajcie znać co myślicie o takich rozwiązaniach i jakie inne typy rund byście chcieli zobaczyć na serwerach.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do tych trybów jestem za wprowadzeniem obu na nasze Arenki. Pomysł z osobnym raitingiem jest według mnie bardzo dobry.

Jeśli chodzi o rundy "1tap" zdecydowanie wole 1 opcje ale osobiście dałbym możliwość oddania strzału co 4 sekundy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nowe typy rund dodane na obie arenki, testujcie i zgłaszajcie błędy lub propozycje zmian ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio na innym serwerze widziałam "Drug Rundy" czyli 'naćpanie' polegajace na tym,ze obu graczom na arence obraca się ekran i zmienia on kolory. W sumie wyprobowalam to i pomyslalam ze sprawia to frajde i mozna by bylo takie coś u nas dodac na probe przynajmniej na arenke ONLY HS. 

@Spyrek

• Downvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drug rundy dodane na zwykłą arenę. Domyślna broń to nóż.
Nie wiem czy pojawi się ten dodatek na hs arenie z powodu wymaganych większych modyfikacji jeśli chodzi o tryb only hs. Ewentualnie można zmienić noż na jakąś inną broń i dodać na oba serwery.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na USP na przyklad mogloby byc a nie na noz. Co za to za utrudnienie podleciec i dziabnac nozem,zaden problem xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nowy typ rund dodany na zwykłą arenę 1v1 - Dwa Ognie!
Zabawę chyba każdy zna. W csie wygląda to tak, że dostajemy wabik i 1 hp, kto trafi ten wygrywa ;)

Edit: Na HS arenie też powinno to działać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta