Gracz vs Admin  

9 użytkowników zagłosowało

1. 1. Podoba Ci się pomysł?

• Tak
      8
    • Nie
      1
  2. 2. Termin Ci odpowiada?

• Tak
      8
    • Nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj użytkowniku !

Grasz na naszym serwerze i od jakiegoś czasu powiewa Ci nudą? Nie masz ochoty patrzeć jak kolejni gracze zabierają Ci dziesiątki punktów jednym strzałem oddanym przez przypadek, w jakimś kierunku? Wielkimi krokami zbliżają się święta, więc czas radości, obżarstwa oraz prezentów. Dlaczego by więc nie wykorzystać sytuacji, w której wszyscy grzejemy nasze pupcie w domu na kanapie, czy przed komputerem grając w ulubioną gierkę? Proponuję rozegrać mecze pomiędzy administracją, a graczami z naszego serwera. Termin myślę idealny, wszyscy mają kilka dni wytchnienia od codziennych obowiązków. Wstępnie myślałem nad zagraniem kilku meczów 5 vs 5 w systemie turniejowym oraz 8 vs 8 Only AWP. 

Zapraszam do dyskusji :)

• Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomysł fajny ,ale czy nie będzie przypadkiem to kolidować z drugim turniejem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie powinien :) Turniej, o którym mówisz ma mieć miejsce w pierwszych 2 tygodniach grudnia. Natomiast ja biorę pod uwagę ostatni tydzień, między świętami a sylwestrem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pomysł spoko dlaczego by nie tylko to jakoś fajnie rozpromowac  to moze i więcej graczy przybędzie na serwery 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Inicjatywa bardzo mi się podoba, lecz jak wspomniał @XiZ1 bardziej widzi mi się start turnieju organizowane przez niego. 

@polakos48 twój pomysł wydaje mi się, iż bardziej by pasował na cotygodniowy (np.: Niedzielny) mecz między graczami serwerów PompaTeam a Adminami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym również zauważyć, że nie musicie brać w tym udziału. Propozycja dotyczy serwera AWP i jeszcze raz dodam, że daty nie kolidują ze sobą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta