XiZ1

Propozycje zmian na DM 1 vs ALL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka propozycji dotyczących serwera.

1. Zmniejszenie czasu ochrony po odrodzeniu ze względu na to że jeśli ktoś się odrodzi to może kogoś zabić jednym strzałem w głowę a druga osoba nawet nie zada mu obrażeń bo tamten ma ochronę.

2. Dodanie do !guns kilka nowych broni przede wszystkim AWP i Scout'a

I chyba jest bug w działaniu systemu rang może tylko mi się tak stało ale na początek ma się S6 ,a po przekroczeniu pewnego progu dostaje się awans do G1. Otóż ja miałem coś takiego że gdy zginołem dało mi range G1 a potem po zabiciu przeciwnika odebrało , niewiem może to tylko jednorazowy błąd u mnie ,a może faktycznie tak jest , niewiem bo nie pytałem ludzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Czas ochrony zmniejszony do z 2 do 1.5 sekundy. Ochrona jest anulowana w momencie strzału.
2. Wszystkie bronie są teraz dostępne.
3. Rangi działają prawidłowo, zaczyna się od silver elite master, jak się spadnie w rankingu to ranga też spada. 

Taki pomysł mi przyszedł do głowy, że można by wprowadzić coś w rodzaju "headshot hour" czyli w określonych lub losowych godzinach włączany by był tryb only headshot. Co o tym sądzicie?

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo fajny pomysł, ale to trzeba dorobić odrazu komunikat o  tym że ten tryb jest aktualnie włączony najlepiej ten komunikat z sm_csay. 

Można też zrobić drugi taki Dm ale tylko z online hs ale to są dodatkowe koszta więc to chyba odpada. 

Co do only hs co jakiś czas to może np od 1:00 do 2:00 jest only hs potem od 2:00 do 3:00 jest zwykły tryb. I tak zmiana co godzinę. Albo na zasadzie że np zaczyna się mapa np mirage i serwer losuje czy na tej mapie bd only hs czy nie.

Takie dwie propozycje jak to rozwiązać. 

Albo głosowanie na początku mapy czy tryb hs ma być czy nie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta