♛Jakubek♛

Podanie na administratora AWP

Rekomendowane odpowiedzi

Twoje imię: Paweł
Twój wiek: 18
Twoje zainteresowania: Piłka nożna,sport, muzyka, Komputery 
Twoje doświadczenie: Byłem 1.5 roku Adminem na tym serwerze, wykonywałem pracę tą starannie i sumiennie. Skarg przez ten cały okres była może jedna.

Znajomość konsoli SourceMod: [0/10] 8

Link do profilu z Game Trackera (na serwerze):https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.186:27015/top_players/?query=jakubek

STEAM_ID: STEAM_0:0:131858224
Coś na Twój temat: Witam nazywam się Paweł,mam 18 lat, pochodzę z małej wsi koło Gdańska. Interesuję się jak wyżej wspomniałem głownie sportem i muzyką,byłem adminem na tym serwerze AWP 1.5 roku (Fragmasters/ Pompa Team) straciłem admina na tym serwerze z własnej głupoty za które żałuję. W pożegnaniu moim które było pół roku temu dostałem szanse na powrót mam nadzieję że aktualne,wiem że rekrutacja może być zamknięta,ale byłem w pracy całe wakacje i odciąłem się od komputera i gier dosłownie.

Podsumowanie: Chciałbym dalej pełnić funkcję admina starannie jak dotąd prowadziłem,jeżeli byłaby taka możliwość.

Pozdrawiam 

Jakubek 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze zły dział, po drugie rekrutacja jest od blisko 24h zamknięta, bez wyjątków.

Edytowane przez polakos48

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam gracza mam nadzieję, że będziemy zadowoleni ze współpracy.

Podanie zaakceptowane.

Był już adminem na awpach przez długi okres, stale pomagał między innymi przy rsach i ma czas aby poświęcić go na serwer.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta