XiZ1

Propozycje zmian (premium/czyszczenie reitingu)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 2 propozycje nowych zmian na serwerze. 

1. Wprowadzenie kont premium dla TOP5 graczy z serwera.

Co miesiąc konto premium dostawało by 5 najlepszych graczy na 1 miesiąc jeśli ktoś się nie utrzyma w TOP5 traci konto premium, osoba która się utrzyma otrzymuje konto na kolejny miesiąc. Konto premium daje to samo co konto VIP. 

2. Trzy razy do roku czyli co 4 miesiące serwer byłby czyszczony ze wszystkich reitingów itp. W celu odciążenia serwera. Zostawały by tylko mapy i pluginy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie widzę sensu usuwania ratingu bo i tak ma to.minimalny wpływ.

Co do premium jeżeli ma dawać to samo co VIP to jaki sens jest bawienie się w zmienianie nazw.

Dodatkowo te vipy za topke i zabieranie za jej utrącenie. Zachęci to graczy fakt ale może być problematyczne pod kątem pilnowania tego. Nie jestem jakoś przekonany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nazwa tej rangi może być inna ja to tylko tak nazwałem. 

Co do pilnowania tego można wyznaczyć osobę/osoby za to odpowiedzialne. Ja mogę się tego podjąć. Tylko ty @GOLDEN musisz nadawać te rangi bo ja niemoge. 

Czyszczenie reitingu itp może i ma minimalny wpływ na serwer ale zawsze jakiś, a pozatym może pomóc mi w pilnowaniu tej topki bo niektórzy ludzie z topki np posible mają wysokie miejsce w topce ale już nie grają więc bez sensu dawać mu to konto. Jeśli wyczyścimy reiting raz na 6 miesięcy to odciazymy serwer i mi będzie łatwiej w pilnowaniu tego ( może ale nie musi). 

Moje zdanie co do czyszczenia jest takie ze chociaż raz czy dwa razy do roku powinno się odbywać. 

Edytowane przez XiZ1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam 

Pomysł z kontami "Premium" może i dobry ale myślę że pojawi się więcej "cheaterów".Jak juz chcesz cos takiego robic to lepszy pomysł by był gdyby gracze byli nagrodzeni za ilość godzin przegranych na serwerze, to zmotywuje graczy do częstszego wchodzenia na naszą serwerownie.

Tylko by sie reset przydał bo jak gracze by widzieli ze ja mam 230h przegranych na serwerze to by sie załamali.

A co do ratingu(nie wiem jak to sie piszę ☺) yo co 4 miesiące reset i tyle 

Ps possible gra czasami tylko częściej wchodzi na only hs.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To można zrobić to tak ze top3 pod względem reitingu i top7 pod względem czasu przegranego na serwerze (nie licząc administracji ). czyli mamy 10 graczy którzy takie konta by otrzymywali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ranking jest czyszczony co jakiś czas z nieaktywnych graczy i oznacza tych, którzy dłużej nie wchodzili na serwer - http://csgo.pompateam.pl/staty-arena
Całkowite wyczyszczenie raczej nie odciąży serwera, a na pewno nie będzie to odczuwalne dla graczy.

Co do nagród dla najlepszych graczy to pomyśle, ale jak już to będzie to top 3 graczy pod względem ogólnego ratingu czyli tak jak jest obecnie na serwerze AWP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta