korchon

korchon graphics

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko chciałbym żebyście ocenili mój baner na kanał yt ;)

W przyszłości pewnie też podeślę inne prace do oceny ;P

Edytowane przez korchon
  • Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koncepcja fajna natomiast wykonanie troszkę zbyt puste. 
Ani to flat, and modern ciężko oceniać takie "nic" nie próbuj łączyć styli, skup się na jednym. 
Na flat ta praca jest bezsensowna a na modern zbyt pusta. 

Kolorystycznie fajnie ale brakuje akcentów, wszedzie czerwony, może warto coś wyróżnić albo chociaż konkury czy cienie rzucić? 
Dodatkowo te stocki takie puste, za mało stocku za dużo samego pustego koloru bez chociażby jakiegoś brusha.

Grafikiem nie jestem ale według mnie jako kogoś kto robi strony czyli ma styczność z grafiką jest zbyt nijako. 
Musisz skupić się jak wspomniałem już dwukrotnie nad stylem w którym chcesz wykonywać daną pracę. 

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

14 minut temu, Kacper napisał:

Koncepcja fajna natomiast wykonanie troszkę zbyt puste. 
Ani to flat, and modern ciężko oceniać takie "nic" nie próbuj łączyć styli, skup się na jednym. 
Na flat ta praca jest bezsensowna a na modern zbyt pusta. 

Kolorystycznie fajnie ale brakuje akcentów, wszedzie czerwony, może warto coś wyróżnić albo chociaż konkury czy cienie rzucić? 
Dodatkowo te stocki takie puste, za mało stocku za dużo samego pustego koloru bez chociażby jakiegoś brusha.

Grafikiem nie jestem ale według mnie jako kogoś kto robi strony czyli ma styczność z grafiką jest zbyt nijako. 
Musisz skupić się jak wspomniałem już dwukrotnie nad stylem w którym chcesz wykonywać daną pracę. 

Dzięki za taką konstruktywną opinie ;). Na pewno w następnych pracach skupię się bardziej na poszczególnym stylu i pozostałych dodatkach w pracy. Jestem początkującym jak na razie, ale zawsze dobrze wysłuchać opinię gościa, który trochę się na tym zna. Pozdrawiam :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo ładne. Możesz podesłać mi na PW najlepiej abyś nie został posądzony o reklamowanie się swój kanał na YT? Chętnie zobaczę co tam tworzysz. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No Ładne :) Ale przydałoby się tam więcej Elementów. Ćwicz Ćwicz + na zachętę 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety, ale nie podoba mi się. Grafika wydaje się monotonna i nudna przez wykorzystanie jednego, głównego koloru. Pobaw się kombinacjami, dwa, trzy kolory i praca wydawałaby się żywsza i przyjemniejsza dla oka. Obrazek, który użyłeś w tle stracił na jakości gdy go skalowałeś, co bardzo widać i psuje jakość całości. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

7 godzin temu, Averaine napisał:

Niestety, ale nie podoba mi się. Grafika wydaje się monotonna i nudna przez wykorzystanie jednego, głównego koloru. Pobaw się kombinacjami, dwa, trzy kolory i praca wydawałaby się żywsza i przyjemniejsza dla oka. Obrazek, który użyłeś w tle stracił na jakości gdy go skalowałeś, co bardzo widać i psuje jakość całości. 

W zasadzie dokładnie tak było, obrazek na tło był tylko wycięty i wklejony, ponieważ youtube na innych platformach przeglądania ma inne rozdziaŁki, cała praca jest tylko w tym jednym pasku w środku. Dzięki za opinię, sądzę że przyszłości wezmę ją pod uwagę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta