erek

Admin Serwera CS:GO
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana erek w Rankingu w dniu 9 Lipiec

erek posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

26 Pomocny

O erek

Ostatnie wizyty

252 wyświetleń profilu

Piosenka profilowa

 1. Teraz może jeszcze komentarz, które mapy wg mnie powinny zostać usunięte, z prostego powodu nie są grane wcale, lub bardzo rzadko, są za duże, a w przypadku ich wyboru, ze względu na brak świadomości graczy jakie to mapy, szybko zmieniane poprzez "rtv" :) : awp_pompa_duo_b1 awp_speeke_pt awp_flutter_pt awp_map_pt awp_citylane_pt. Myślę, że na dniach możemy poszukać i przetestować kilka mapek z warsztatu wraz z resztą Administracji AWP i obgadać jakie mapy zamiast tych zostaną wprowadzone. Dodatkowo co do kolejki wybieranych map obecnie jaka ona jest? Co 5/6 map można wybrać ponownie tą samą mapę i ją nominować? Myślę, że to należałoby zmienić o +2 rundy, co poprawiłoby różnorodność grywanych map i zwiększyło świadomość graczy, że istnieją też inne mapy niż te najczęściej obecnie grane :)
 2. @FREQU zaprzeczasz sam, sobie. Wszystkim system pasuje, tylko nie tobie.. m0hito wiem, też płacze miesiąc w miesiąc, ale co miesiąc jest graczem z top-ki bez żadnego problemu. Jeżeli zmiana miałaby polegać jedynie na zmniejszeniu ilości otrzymywanych/zabieranych punktów o połowę, to po pierwsze na pewno nie zostałby taki plugin wgrany w środku miesiąca tylko na początku nowego, po drugie nie miałoby to najmniejszego sensu, bo wtedy wartości graczy z top10 nie oscylowały by w granicach 2600-2800 pkt tylko 2000-2100 więc jaka to logika? fakt nie zabrałby Ci nikt więcej punktów jak 12 przyjmując, że przeciętni nowi gracze po wbiciu 75 killi oscylują dalej w granicy 1000 pkt, ale Ty jako gracz "TOP1/2" nie miałbyś szans wbić większej ilości punktów skoro za zabicie dostałbyś 1 pkt zamiast 2 pkt. Spyrkowi nie chodzi o to, żeby podsuwać jakieś bezsensowne propozycje ( bo taka Twoja jest ), tylko konkretne równanie, które sprawiedliwie będzie traktowało wszystkich graczy. Także albo konkretna propozycja, albo nie ma co ciągnąć tematu dalej. :)
 3. Temat punktów był podejmowany wielokrotnie i zostało uznane, że system punktowy nie zostanie zmieniony. Po to jest ta topka, żeby się namęczyć, by do niej trafić ;). Jedyne co według mnie można by było przedyskutować, to zwiększenie początkowej liczby punktów z 1000 na np. 1200, ale z drugiej strony po co skoro w tedy zwiększy się jedynie próg punktowy w topce, a "słabsi" gracze tak czy inaczej, będą zabierać tyle samo.

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: