erek

Opiekun Serwera CS:GO
 • Zawartość

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana erek w Rankingu w dniu 19 Grudzień 2017

erek posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

49 Pomocny

1 obserwujący

O erek

 • Tytuł
  Silver Elite Master

Ostatnie wizyty

523 wyświetleń profilu

Piosenka profilowa

 1. Proponować, proponować! :) Standardowo max 5 utworów, czas trwania 10s proszę podać od jakiego momentu ucinamy :) Macie czas do 28.04. Brakujące dodaję sam, także im więcej propozycji tym mniej mojego doboru
 2. Mimo, ze grasz czesto i mi osobiscie gra sie z Toba nienajgorzej, to podanie zostaje odrzucone :) - powody wyżej. Sam mówiłeś, że bylo napisane dla beki i żeby Cię nie przyjmować, więc rozumiem, że to tylko forma żartu Prima Aprillisowego :D.
 3. Bany za multikonta

  Różnica jest taka, że do mnie doszły skargi na to, że "bawisz" się Adminem od dwójki innych Administratorów, i dwóch graczy z dołączonymi dowodami, a takie zachowanie utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że byłeś nieodpowiednią osobą na tym miejscu i szczerze się cieszę, że dam szansę komuś innemu - komuś, kto będzie się potrafił z graczami dogadać i nie zachowywał się, jakby mu zabrali grabki z piaskownicy. Jeżeli masz zamiar dalej podyskutować o tym to zapraszam na PW, bo nie ma sensu rozwodzić się nad tym w tym miejscu.
 4. Cześć! W związku z punktem regulaminu dotyczącego zakazu grania na multikontach w celu otrzymania większej korzyści i przywilejów z tym związanych, chciałbym zaproponować zmianę dotyczącą tego punktu. Pytałem o opinię niektórych graczy i niektórych administratorów co o tym sądzą. Zdania były podzielone z różnych względów. Problemy według mnie są dwa - brak możliwości kontrolowania i zweryfikowania, kto tak na prawdę gra na koncie, które zostało założone w niedalekim czasie oraz drugi, który tyczy się utrudnianiu gry i wchodzenie na serwer pod koniec miesiąca i specjalne "kradnięcie" punktów graczom. Chciałbym, aby ten zakaz znieść, a punkt zmienić. Chodzi mi o to, że mimo wszystko znaczna część posiadających konto smurf i tak gra na serwerze a się nie ujawniają. Smurfkonta, tak na prawdę podbijają statystyki serwera, co według mnie jest korzyścią. W przypadku zbanowania osoby, która gra na smurfie ma to negatywny odzew wśród jego znajomych, że został niesłusznie zbanowany, co może przyczynić się do zmniejszenia liczby potencjalnych graczy i potencjalnych zysków na rozwój serwerowni. Jeżeli smurf konto posiada osoba, która gra u nas już trochę czasu to i tak zazwyczaj jest to gracz "wyższego sortu" i tak na prawdę oddaje 2x większą liczbę punktów, spędza na serwerze więcej czasu niż robiłby to w przypadku tylko konta main. Rozwiązanie, które proponują to zniesienie zakazu i ustalenie, że w przypadku, gdy wiemy, kto gra na drugim koncie i zrobi "specjalne wejście pod koniec miesiąca" w celu uprzykrzenia życia innym - zostanie nagrodzony 7 dniowym banem na obu kontach i w przypadku miejsca premiowanego zabranie nagrody i przekazanie jej kolejnej osobie. W przypadku jeżeli dwa konta jednej osoby byłyby premiowane - istniałaby możliwość przypisania nagrody do jednego wyznaczonego konta przez gracza - byłoby to weryfikowane przy rozdawaniu nagród - myślę, że chwila roboty więcej pod koniec miesiąca zaoszczędzi całomiesięczne łowy i polowania na "MULTIKONTA" Teraz wytłumaczę dlaczego taka propozycja. Chodzi o sytuację sprzed 2 dni, gdzie sam zostałem zbanowany przez jednego ze swoich administratorów na drugim koncie, które służyło mi jedynie do weryfikacji zachowania Administracji i kontroli ich działania (do czego myślę, że mogę mieć prawo). Bana dostałem oczywiście niesłusznie, bez jakiejkolwiek kontroli - tylko na słowo "kolegi". Admin zostanie w związku z tym zabrany, a upomnienie od Spyrka i próbę znalezienia rozwiązania tej sytuacji. Prosiłbym o wypowiedzi i ewentualne propozycje dotyczące rozwiązania problemu.
 5. Dzięki za poświęcony czas i zapraszam w wolnych chwilach :). Jest mi niezmiernie miło za wszystkie słowa te dobre i złe oraz że zyskałem możliwość się od Ciebie czegoś nauczyć - myślę, że nie tylko ja a Wszyscy tu zgromadzeni. Trzymaj się i powodzenia :)
 6. Zapraszam do propozycji. Standardowo max 5 utworów, czas trwania 10s proszę podać od jakiego momentu ucinamy :) Macie czas do 28.03. Brakujące dobiorę sam, także im więcej dodacie tym mniej dobiorę:D Prosiłbym o różnorodność, a nie sam Hiphop i Rapsy. Trochę zabawy też ma być.
 7. W związku z tym, że wiele osób pyta jak to wyłączyć, bo im się to nie podoba - przypominam, że istnieje możliwość wyłączenia Automatycznych powtórek zabójstwa z kamery gracza w Ustawieniach Gry poprzez przejechanie na Nie w odpowiednim polu
 8. @ceCe chciałem zaczekać do końca tygodnia, czy ktoś miałby jeszcze coś do dodania, ale jeżeli nic się nie dzieje to myślę, że możemy podsumować. Co do zvk wgrywamy z powrotem starą wersję mapy - z szybą. Jest to wynik głosowania, który nie będzie podlegał dyskusji - każdy miał możliwość anonimowego głosu na ten moment jest wynik 10-7 i taki biorę pod uwagę. Co do propozycji Spyrka, dotyczącej tego, żeby zostawić obie wersje mapy uważam, że jest to bez sensu bo będą się zdarzały sytuacje, gdzie obie mapy będą grywane pod rząd, także dostępna będzie tylko jedna wersja. Myślę również, że zmiana możliwości wpisywania komendy rtv dopiero po 3 rundach jest dobra i nie zmieni strasznie jakości rozgrywki, tym bardziej, że stosunkowo rzadko gracze zmieniają mapę po wcześniejszym okresie. Możliwość nominacji ponownie tej samej mapy do wyboru zwiększymy na razie o +1. Co do nowych map w związku z problemem, który Spyrek przedstawił - mapy będziemy usuwać i dodawać systematycznie. W najbliższym czasie stworzymy do tego osobny temat, dotyczący puli map dostępnych na serwerze i jej modyfikacji. Na koniec, że tak powiem "wisienka na torcie", która mi osobiście bardzo się spodobała, a mianowicie event, któremu nadałbym nazwę " Day of Unusual Maps". Co do tego jakie mapy byłyby grane w danym dniu, kiedy to będzie etc. - to też zrobimy to w osobnym temacie. Proponowałbym rozwiązać go w ten sposób, że w wybrany dzień miesiąca (ustalimy który), z możliwości nominacji zostaną wykluczone najczęściej grane mapy. Jeżeli istniałaby możliwość w celu zwiększenia frekwencji w takim dniu, proponowałbym, żeby punkty w tym dniu nabijały się od początku, ale z wykluczeniem obowiązku wbicia 75 killi, by zostać zapisanym w rankingu. Zwycięzca takiego rankingu w nagrodę otrzymałby VIPa na okres 7 dni. Podkreślam jeżeli byłaby możliwość, chodzi mi o to, czy dałoby radę przywrócić stan rankingu z dnia poprzedzający dzień eventowy bez większych komplikacji @Spyrek
 9. @ceCe Pod poniższym linkiem lub komendą !mapy na serwerze jest w miarę aktualna lista map. Brakuje jedynie kilku, które zostały niedawno dodane, a mianowicie: awp_eraser awp_lego2018 awp_lego_fix_v4 awp_lego_shootout. W celu ich zapoznania odsyłam obecnie do Warsztatu, później postaram się z edytować i dodać linki :)) Co do ilości rund po których możliwa by była zmiana przy pomocy "rtv", było to tylko luźne powiedzenie - może być 3/4/5 zależy jak się dogadamy lub jeżeli byłaby możliwość ustawienia tego w ten sposób, że zależne by to było od ilości graczy na serwerze - im mniej tym szybciej. Cały plan miałby zadziałać łącznie - opóźnienie rtv i późniejsza możliwość nominacji tych samych map, niejako wymusiłaby poznanie innych map i ich potencjału. Chodzi mi bardziej o to, czy taka zmiana w ogóle się uda - trochę zaeksperymentować. Jeżeli pomysł okaże się nie trafiony - problemem nie będzie wrócenie do starych zasad wybierania map. Stąd moja prośba @Kościan nie jest to dyskusja, kto jaki jest, czy się zmienił czy nie, więc takie odzywki są nie na miejscu. Prosiłem o wypowiedzi związane z wprowadzeniem zmian, a nie ocenę innych graczy - następnym razem poproszę o upomnienie na forum. @Karmela myślę, że awp_max to jedna z lepszych map, które mogły się pojawić w propozycjach :)
 10. W związku z ostatnimi zajściami chciałbym poinformować, tudzież zaczerpnąć Waszego zdania. Po pierwsze: w związku z podmianą mapy awp_zvk2 i burzliwą dyskusją pomiędzy mną, a jednym z Administratorów proszę o zabranie głosu w ankiecie, która wersja mapy podoba Wam się bardziej - stara z szybą, czy nowa bez szyby. Pomysł nie był mój, dostałem taką propozycję od kilku graczy w związku z czym postanowiłem, że taka zmiana jest mało istotna i skoro jest opcja do poprawy mapy w związku z propozycją graczy, to wprowadziłem go bez wcześniejszych konsultacji - jak się okazało "szyba wywołała nie małe zamieszanie" :) W związku z czym chciałbym przeprosić osoby, którym zmiana się nie spodobała. Po drugie: chciałbym poinformować, że od początku tego miesiąca przyzwoliłem na zbanowanie graczy, którzy specjalnie tracą punkty mając zamiar w późniejszym etapie miesiąca uprzykrzać życie i ciężką pracę graczom, którzy przez cały miesiąc ciężko pracowali, aby te punkty zdobyć. Na początku wydaje się to śmieszne jednak z biegiem czasu dociera to do wszystkich, że jest to strasznie irytujące i robione z premedytacją - jest to jakby nie patrzeć: Celowe utrudnianie gry. Bany będą dawane do końca miesiąca. Po trzecie: wszystkie sprawy związane z propozycjami, odwołaniem od banów etc. proszę załatwiać TYLKO I WYŁĄCZNIE poprzez Forum. Ani ja, ani Spyrek nie będziemy brali pod uwagę wiadomości prywatnych dotyczących zmian, usunięcia bana/muta/gaga etc. Po czwarte: w związku z grywalnością w kółko tych samych map zaproponowałbym ze swojej strony trzy rozwiązania: 1. Zmienić możliwość wyboru mapy dopiero po rozegraniu kolejnych 8 map (na tą chwilę mapę można znominować po 5/6 kolejno rozegranych mapach) 2. W celu lepszego poznania map grywanych w mniejszym stopniu, chciałbym zaproponować, aby komenda "rtv" była dostępna po 5 rozegranych rundach 3. Usunięcia map, których nie gra się wcale oraz Wasze nowe propozycje, które mapy można byłoby dodać. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)
 11. Co w momencie gdy ktoś osiągnie 0 punktów? Nie ma mieć szansy dalszej gry? Proponowałbym ograniczenie pojedynku z wybraną osobą. Maksymalnie 2 pojedynki pomiędzy tymi samymi graczami podczas trwania mapy. Jeden wywołany przez gracza A, drugi przez gracza B, a przy kolejnej próbie informacja na czacie, że "Na tej mapie wygrałeś/przegrałeś pojedynek z tym graczem. Spróbuj ponownie swoich sił na kolejnej mapie." - tak mniej więcej do dopracowania. No i co do kolejnych ograniczeń to zdecydowanie na ilość postawionych punktów, bo to nie ma sensu, że ktoś zagra za 50-100 mając ich 1500 - też myślę, że kwestia do przemyślenia. Bardziej myślę, że podczas pojedynku można by było po prostu zwiększyć automatycznie liczbę przyznawanych punktów x3/4/5 niż kwestia betowania ;). Ewentualnie można spróbować coś w stylu ilości wygranych pojedynków ogólnie podczas miesiąca i stworzyć do tego nowy ranking, który mógłby być ujemny. Wtedy będzie widać kto się podkłada i taką osobę można odpowiednio "nagrodzić". Kwestii darmowego oddawania punktów i tak się nie ominie, w kwestii administracji będzie po prostu dodatkowa czujność, czy pojedynek jest ustawiony czy normalny.
 12. Combo w sumie fajny pomysł, ale nakłania to do szybkiej gry, którą nie każdy lubi :) Jak już szukać zmian na lepsze to proponuję zmienić system naliczania punktów z serii. Chodzi mi o to by serię rozpoczynac od np. 5 zabójstw za 1 punkt I dopiero wtedy każde kolejne zabójstwo to dodatkowy punkt do serii. Czyli: 5ty kill = 1pkt 6ty kill = 2pkt 7my kill = 3pkt itd. Ograniczy to znacznie liczbę punktów, bo będzie je ciężej zdobyć :). Stylu gry gracze nie zmienią, a to by działało na korzysc lepszych graczy :)
 13. Ja nie widzę potrzeby zmiany systemu na stary. Było to zrobione z myślą o lepszych graczach, bo był problem z zabieraniem dużej liczby punktów i trudniejszemu ich wbijaniu. Według mnie mimo wszystko obecnie system faworyzuje graczy lepszych - słabszy gracz nie zrobi zbyt duzej serii zabójstw więc jest to uzasadnione. System zadziałał tak jak miał zadziałać. Teraz jest łatwiej wbić punkty, co widać po ich ilości - z miesiąca na miesiąc gracze Topki mają ich coraz więcej. A wiadomo im więcej się ma punktów tym więcej będzie ich zabierane :). Zmiany w punktacji za serię na pewno nie bedzie z prostej przyczyny, gdyby ktoś zrobil nieparzysta serie zabojstw musialby dostac czastki punktow, a w to nie nie bawimy :). Poza tym trzeba pamiętać, że granie na serwerze AWP nie będzie odzwierciedleniem rzeczywistych umiejętności gracza i ranking bedzie zawyżony. Jedynym rozwiązaniem, jakie można spróbować to kolejna zmian progów punktowych.
 14. Noże podczas pojedynku rzeczywiście się pojawiły - super! Problem jest teraz taki, że ich DMG podczas zwykłej rozgrywki jest wyłączone, nie wiem jak jest podczas pojedynku na noscope. Rozumiem, że HP jest kwestią do przedyskutowania, ale dużo osób na serwerze już wcześniej o tym wspominało, dlatego wyszedłem z taką propozycją zmiany:). Ewentualnie ja osobiście widziałbym pojedynek jako przeniesienie na arenę i strzelanie się na takim małym obszarze, ze względu na duże powierzchnie niektórych map, ale z tym to byłoby dopiero roboty, na każdej mapie trzeba by było wydzielić arenę itd. Może na przyszłość propozycja do rozważenia:)

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: