♥CaBBaGe♥♥

Użytkownik
 • Zawartość

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Zawartość dodana przez ♥CaBBaGe♥♥

 1. Panie nie ten dział. To jest odwołanie od bana czy skarga na admina. ☺
 2. A może Hide and Seek?

  Witam. Z tego co pamiętam "PT" już miał swój serwer HaS i przez większość czasu były pustki.
 3. Bry.Ze tak to powiem nie ten dział. Jak chcesz odwołanie napisać to tu: http://forum.pompateam.pl/index.php?/forum/73-odwołania-od-blokady/ A jak skargę na admina/gracza to tu: http://forum.pompateam.pl/index.php?/forum/304-skarga-na-gracza-administratora/ Nie róbmy większego syfu niz jest.Używajmy odpowiednich działów a nie wszystko na "odpindol".
 4. Wpadł mi taki pomysł żeby zmienić "nieco" system pojedynków. A Mianowicie dodać malutki "Hazard". Dokładnie wszystko by było tak jak teraz ,tylko wybieramy sobie o ile punktów "ratingu"(chyba tak to się pisze) chcemy walczyć przykład: (żeby zrozumieć o co mi chodzi ) !pojedynek > wybieramy gracza > 0 pkt,5 pkt,10 pkt,15 pkt a może o 20 pkt. Albo by zrobić jakąś Kryptowalute gdzie potem można sobie kupić Vipa czy coś. Jak dla mnie pomysł by się spodobał graczom. Pozdrawiam.
 5. Mam żeby ludzie nie oszukiwali proponuje zrobić top miejsc ostatnich i napisać ze sa zerem i takich ludzi nie szanujemy(gorzej będzie jak ktoś nie oszukiwał i bedzie ostatni 😞😞😞).A najlepszy pomysł jest @erek z limitem pojedynków z graczem.
 6. A może zamiast bawienia się z "rating-iem" to zrobić osobne punkty. Każdy by na start dostawał 50 pkt i by zrobić coś w stylu top10. Gracz który uzbiera najwięcej pkt wygrywa nagrodę w postaci Vipa może jakąś range serwerową typu "Mistrz pojedynków". Lub nagrody w stylu Koszulki,gry za 20zł myślę ze to przyciągnie ludzi na serwer.( @Spyrek jeśli załatwisz koszulkę albo grę na jeden miesiąc to ja zasponsoruje na drugi miesiąc ) "wy" coś dacie i "ja". Wiem ze przy tym jest dużo roboty ale myślę że da się to ogarnąć .Jak wszyscy się zaangażują to będą efekty. Tak zgadzam się żeby ogarnąć system przed niechcianymi oszustami. ja to bym widział tak ,że może system był by aktywny od 8:00 do 24:00 i po prostu mieć na uwadze ludzi z top10.(jutro idę w tango to zapewne wpadnę na jakiś pomysł) Dziękuje za zainteresowanie się pomysłem. Pozdrawiam.
 7. Witam. Mapa do usunięcia: am_nuclear_waste_pt Mapa pod 1 arenę
 8. Następna mapa do usunięcia to am_himalaya_pt "Bug" polegający na wychodzeniu po za mapę. Pozdrawiam.
 9. Proszę o przywrócenie mapy: am_nuke2016 Bardzo fajna mapa nie wiem kto wpadł na pomysł by usuną to fajną mapę. Pozdrawiam
 10. Akcja z wczorajszego faceita :)

  Co zrobił ☺☺. No no ładnie w tego pierwszego coś nie chciało wejść a potem juz z górki.

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: