MiKi

Użytkownik
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutralny

O MiKi

Informacje Osobiste

 • Imię
  Mikołaj
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

423 wyświetleń profilu

Piosenka profilowa

 1. Malik Montana - Baby Same Przyjdą (prod. OLEK) Popek & MaroMaro - Jak Ptak Popek & MaroMaro - Mietek Materialista Malik Montana - Who you mam (prod.PSR) Kiler Soundtrack - Co Ty Tutaj Robisz
 2. Moim zdaniem serie to fajna sprawa ALE Jak już naprawdę chcecie coś zadziałać z punktami to można usunąć serie i dodać np 5 pkt na mvp. Serie nakłaniają ludzi do kampienia , dla przykładu jeśli cała drużyna umiera zostajesz sam są sytuacje jak przez 2 min ktoś nie rusza się z miejsca bo przecież umrze i co z serią ? Gdzie to jest że każdemu zależy na wygraniu rundy , mówienie info na temat pozycji przeciwnika ??? Moim zdaniem chyba jest lepiej żeby ktoś grał agresywniej zrobił 3 kille i umrał i zdobył mvp np za 5 pkt niż wychylił zdobędzie 1 fraga i już nie będzie pickował , żeby przedłużyć serię . Każdy starałby się zabić jak najwięcej żeby zdobyć to mvp. Jak dla mnie założenie tego serwera wygląda inaczej niż kiedyś. Każdy działa na swoje konto i ludzie maja wy*ebane czy to ich drużyna wygra rundę czy nie. Na serwerze zwykle panuje cisza i jest SMĘTNIE ! Pozdrawiam MiKi.
 3. Roundsoundy na wrzesień

  Orchestra Maldestra - Carica Tremenda (Gigi Dag & Luca Noise) BEKA KSH - JESTEM MARYNARZEM Quebonafide - quebahombre (prod. Teken)
 4. Punkty juz byly zmieniane tyle razy i jak ktos te wszystkie zmiany widzial , wie ze teraz pkt sa najlepsze :))

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: