Spyrek

Woźny
 • Zawartość

  446
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  42

Zawartość dodana przez Spyrek

 1. Napisz odwołanie w odpowiednim dziale i według wzoru.
 2. Nowy typ rund dodany na zwykłą arenę 1v1 - Dwa Ognie! Zabawę chyba każdy zna. W csie wygląda to tak, że dostajemy wabik i 1 hp, kto trafi ten wygrywa Edit: Na HS arenie też powinno to działać
 3. Temat dotyczy serwerów Arena oraz HS Arena. Dotarły do mnie informacje, że niektórzy gracze chcieliby żeby na serwer dodać rundy "1tap", ale może to być różnie zrozumiane i dlatego chciałbym poznać zdanie większej grupy osób. Moje 2 propozycje rund "1tap": 1. Zablokowanie "spamowania" deaglem i umożliwienie oddania strzału np. co 2 sekundy 2. Tylko pierwszy strzał zadaje obrażenia Druga opcja wydaje się dosyć nudna, ale faktycznie jest to "1tap" Kolejną propozycją jest runda "rosyjska ruletka". Jako broń oczywiście rewolwer, bez kamizelki i hełmu, no i najważniejsze, szansa na zabójstwo 1/6. Czyli przy strzale mamy jakieś 16,66% szans na zabicie. Rundy te miałyby być traktowane jako 4fun i nie będą wpływały na główny rating, ewentualnie można wprowadzić osobny rating tego typu rund. Dajcie znać co myślicie o takich rozwiązaniach i jakie inne typy rund byście chcieli zobaczyć na serwerach.
 4. W poprzednich wypowiedziach zostało już wszystko wyjaśnione i zgadzam się z tym. Wprowadzenie rywalizacji pomiędzy administratorami nie polepszy sytuacji, a raczej tylko pogorszy, już na pewno jeśli w grę wchodzą nagrody rzeczowe. Niepotrzebna zachęta do oszukiwania i dodatkowych sporów. Tak jak @ceCe wspomniał, próbowaliśmy czegoś takiego w przeszłości i nie przyniosło to dobrych efektów. Kwestia sponsora nagród tez pozostaje dyskusyjna, to, że zarządzam serwerami nie znaczy, że produkuję koszulki czy inne gadżety albo mam na te produkty 99% rabatu. Prowadzenie rankingów, ustalenie kryteriów na podstawie których miałby być wybierany zwycięzca itp. to wszystko pochłania czas, a mi dodatkowych zajęć na razie nie potrzeba. Na pozostałych sieciach z reguły są składki dla adminów, nad którymi też kiedyś myślałem, ale to raczej w celu zapobiegania nadużyciom przez administratorów, a nie jako forma zarobku czy sponsorowania nagród. Ostatecznie składek nie ma i wydaje mi się, że posiadanie przywilejów vipa + możliwość wprowadzania porządku na serwerze jest dobrym wynagrodzeniem. Jeśli chodzi o nagrody to proponuję zorganizowanie np. konkursu polegającego na promowaniu forum oraz serwerów, a rywalizację pomiędzy administratorami przenieść do gry, np. turnieju 1v1 albo czegoś podobnego Może coś w stylu forumowej ligi, w której rywalizowałyby ze sobą drużyny pięcioosobowe składające się z minimum 1 administratora sieci i co miesiąc kolejna edycja Dla zwycięzców np. byłby przyznawane vipy na naszych serwerach albo specjalna ranga z tagiem "champion" czy czymś podobnym. Sam nie mam czasu na zajmowanie się takimi sprawami, ale ewentualnie mogę pomóc w kwestiach technicznych. Pomysłów może być wiele, "sky is the limit"
 5. Skoro zdania są podzielone to sprawdzę czy da się to domyślnie wyłączyć i umożliwić włączenie tylko dla chętnych. Edit: Raczej nie można tego kontrolować z poziomu serwera i każdy musi to ustawić sobie samemu także w przypadku gdy większości graczy się to nie będzie podobać to zostanie ta funkcja wyłączona.
 6. Powtórki włączone, powinny działać od następnej mapy.
 7. RTV zmienione, powinno działać dopiero po 3 zagranych rundach czyli dopiero od 4 rundy.
 8. 1. Poprzednia wersja mapy zvk została przywrócona. 2. Na dniach przerobię plugin żeby była możliwość głosowania dopiero po 3 rundach. Ewentualnie zamiast rund można ustalić minimalny czas gry na mapie. 3. Liczba map wykluczonych z głosowania zwiększona z 5 do 6. 4. W temacie odnośnie eventu wypadałoby dodać listę dostępnych map do nominowania. Jeśli chodzi o ranking to najprościej by było stworzyć do tego celu nowy ranking tzn. w czasie eventu każdy zaczynałby od "zera" czyli podstawowej liczby punktów. Teoretycznie dałoby radę wczytać ranking z dnia przed eventem, ale może ciekawiej będzie jeśli każdy zacznie od tego samego poziomu. Dla zwycięzcy będzie przyznawany VIP na 7 dni.
 9. 1. Resetscore dodane. 2. Losowe rundy pistoletowe mogą mieć znaczący wpływ na rozgrywkę. Ewentualnie można zacząć od zmniejszenia liczby rund pistoletowych, a w przyszłości można pomyśleć nad rozdzieleniem tego na 2 serwery, jeden only pistol, drugi tylko z karabinami. 3. Faktycznie był błąd i admin nie mógł oglądać przeciwnego teamu, zostało to już naprawione. Co do słuchania czatu przeciwnika to muszę to przemyśleć żeby też nie było nadużyć od strony administracji Opcja wyciszania graczy jest dostępna dla każdego także w najgorszy wypadku każdy może sobie indywidualnie wyciszyć delikwenta. 4. Już nie powinno przenosić afków do specta tylko od razu wyrzucać.
 10. 1. To może dodać obie wersje mapy zvk i będzie można grać na obu wersjach. Patrząc na blokadę poprzednio granych map nie powinna zdarzyć się sytuacja grania obu wersji mapy w zbyt małych odstępach czasu. 2. Praktyki z banowaniem "śmieszków" były już stosowane i jest to dobre rozwiązanie. Ewentualnie można pomyśleć nad dolnym limitem liczby punktów w rankingu(niepełne rozwiązanie problemu) lub nawet automatyczne banowanie graczy mających zbyt niskie K/D, ale wtedy pewnie by też ktoś cwany znalazł sobie granicę do której może ginąć. Ręczne rozwiązanie chyba obecnie jest najlepsze. 3. Nic dodać, nic ująć. 4. Wymuszenie grania nowych map może tylko zniechęcać niektórych graczy także tutaj trzeba do tego podejść z ostrożnością. Blokada rtv to ciekawy pomysł, 3 rundy wydają się być sensowną propozycją. Pomysł eventu jest ciekawy, można wybrać jakiś dzień, w którym byłyby grane tylko mapy wcześniej nominowane na forum. Lista map byłaby od razu znana także uniknie się zaskoczenia. To raczej taka propozycja jednorazowej akcji, ale może się to przekształci w cykliczne wydarzenie. Nowe mapy: Obecnym wymogiem jeśli chodzi o nowe mapy jest liczba spawnów, powinna ona być równa liczbie slotów - 1(gotv), ale jest możliwość rozwiązania tego problemu. Można ręcznie zmodyfikować spawny na mapie, ale musiałoby to być zrobione przeze mnie lub jakiegoś ochotnika. Wymaga to trochę pracy, ale dzięki temu można na serwer dodać ciekawe mapy, które obecnie są zdyskwalifikowane ze względu na liczbę spawnów. Problem z pistoletami przydzielanymi na niektórych mapach już nie powinien mieć znaczenia i takie mapy również można dodawać na serwer. Lista map możliwych do nominowania: Lista map w głosowaniach: @Kościan bardzo dziękujemy za wyrażenie swojego zdania, ale opinia naszych nowych bywalców jak i również tych powracających po długiej przerwie jest mało wiarygodna i niepotrzebna. Temat nie dotyczy opinii na temat użytkowników także takie kwestie proszę załatwiać prywatnie.
 11. Tworzenie osobnego rankingu na potrzeby samych pojedynków trochę mija się z celem, dwa osobne rankingi, osobny punkty. W przyszłości to może być połączone z tym systemem punktów, o których pisałem wcześniej, ale to dopiero jak to skończę. Nagrody rzeczowe dla najlepszych osób to jeszcze większa zachęta do oszukiwania, także bez odpowiednio zbalansowanego systemu nie ma takiej możliwości. Pilnowanie graczy przez adminów to tak samo zły pomysł, nie ma szans żeby ktoś był na serwerze od rana do wieczora, druga rzecz, taki admin by musiał ciągle oglądać pojedynki albo demka - bezsensowna dodatkowa praca. Dlatego to wymaga dobrego przygotowania żeby wyeliminować tutaj ten zły czynnik ludzki Tylko jak tutaj zniechęcić ludzi do oszukiwania? Żeby po prostu nie opłacało się przegrywać.
 12. To nie ma żadnego sensu, nie zablokuje to sytuacji, w której kolega wejdzie z domyślnym ratingiem i będzie przegrywać pojedynki z kimś kto ma 1600+ ratingu. Ograniczenie liczby pojedynków w ciągu dnia to raczej kiepski pomysł przy takich grach "hazardowych" i niestety nadal można by oszukiwać tylko, że z limitem. Na pewno pojawi się jakieś ograniczenie w postaci minimalnego ratingu(1400-1450).
 13. Ciekawy pomysł! Chyba nawet niespotykany na innych serwerach. Można zacząć od gry o rating, przynajmniej do czasu aż skończę system punktów. Ja bym to widział tak: Po wybraniu przeciwnika wybiera się liczbę punktów ratingu, która od razu jest pobierana i w przypadku wygranej jest zwracana + dodawany bonus od wygranej(np. mnożone x2) lub do zwróconych punktów dodawane by były punkty, o które grał przeciwnik. Oczywiście jeszcze trzeba tutaj przemyśleć sprawę "ustawiania" pojedynków żeby nie było sytuacji, że ktoś się specjalnie podkłada żeby koledze wbić rating. Co do systemu punktów to myślę nad przyznawaniem punktów za czas spędzony na naszych serwerach, za zakupy w sklepie csgo(vipy, sloty), konkursy, może jakieś eventy itp. Punkty można by wymieniać na usługi w sklepie csgo. Nie mam jeszcze pełnej koncepcji jakby to miało wyglądać dlatego chętnie wysłucham wszelkich propozycji. Chciałem też umożliwić zdobywanie punktów poprzez "kopanie kryptowalut", ale to zbyt mało opłacalne(10 dni ciągłego kopania na i7-4790k to około 3 zł).
 14. Mapa usunięta. Edit: Wrzuciłem poprawioną wersję.
 15. Kod reklamowy

  Nazwa serwera: PompaTeam.pl [FFA][WS][KNIFE][RANGI][GLOVES][128TR] IP serwera: 145.239.236.12:27050 Sloty: 18 Tryb rozgrywki: FFA Gra: Counter-Strike: Global Offensive Platforma: STEAM Tickrate: 128 Lokalizacja: PL-Warszawa Nazwa serwera: PompaTeam.pl[ARENA 1v1][WS][KNIFE][GLOVES][!CHALLENGE][128TR] IP serwera: 145.239.21.248:27210 Sloty: 22 Tryb rozgrywki: Multi Arena 1 vs 1 Gra: Counter-Strike: Global Offensive Platforma: STEAM Tickrate: 128 Lokalizacja: PL-Warszawa Nazwa serwera: PompaTeam.pl[HS ARENA 1v1][WS][GLOVES][!CHALLENGE][128TR] IP serwera: 91.224.117.19:27400 Sloty: 22 Tryb rozgrywki: Multi Arena 1 vs 1 headshot only Gra: Counter-Strike: Global Offensive Platforma: STEAM Tickrate: 128 Lokalizacja: PL-Warszawa Nazwa serwera: PompaTeam.pl[Only AWP][WS][KNIFE][GLOVES][128TR] IP serwera: 193.33.176.186:27015 Sloty: 20 Tryb rozgrywki: Only AWP Gra: Counter-Strike: Global Offensive Platforma: STEAM Tickrate: 128 Lokalizacja: PL-Warszawa Nazwa serwera: PompaTeam.pl [DM FFA][WS][KNIFE][GLOVES][RANGI] IP serwera: 145.239.21.248:27070 Sloty: 25 Tryb rozgrywki: Deatchmatch FFA Gra: Counter-Strike: Global Offensive Platforma: STEAM Tickrate: 128 Lokalizacja: PL-Warszawa Nazwa serwera: PompaTeam.pl [RETAKES][WS][KNIFE][RANGI][GLOVES][128TR] IP serwera: 212.91.26.61:27060 Sloty: 11 Tryb rozgrywki: Retakes 5 vs 5 Gra: Counter-Strike: Global Offensive Platforma: STEAM Tickrate: 128 Lokalizacja: PL-Warszawa Nazwa serwera: PompaTeamSurvival + Dzialki | FreeBuild IP serwera: mc.pompateam.pl Sloty: 121 Tryb rozgrywki: Survival + Działki Gra: Minecraft Lokalizacja: PL-Gdańsk FORUM.POMPATEAM.PL SERWERY POMPATEAM Wzór reklamy na forum: [center][color=#0066ff][b]Nazwa serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9] PompaTeam.pl [FFA][WS][KNIFE][RANGI][GLOVES][128TR][/color] [color=#0066ff][b]IP serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9]145.239.236.12:27050[/color] [color=#0066ff][b]Sloty:[/b][/color] [color=#a9a9a9]18[/color] [color=#0066ff][b]Tryb rozgrywki:[/b][/color] [color=#a9a9a9]FFA[/color] [color=#0066ff][b]Gra:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Counter-Strike: Global Offensive[/color] [color=#0066ff][b]Platforma:[/b][/color] [color=#a9a9a9]STEAM[/color] [color=#0066ff][b]Tickrate:[/b][/color] [color=#a9a9a9]128[/color] [color=#0066ff][b]Lokalizacja:[/b][/color] [color=#a9a9a9]PL-Warszawa[/color] [url=http://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.12:27050][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/145.239.236.12:27050/b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png][/url] [color=#0066ff][b]Nazwa serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9] PompaTeam.pl[ARENA 1v1][WS][KNIFE][GLOVES][!CHALLENGE][128TR][/color] [color=#0066ff][b]IP serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9]145.239.21.248:27210[/color] [color=#0066ff][b]Sloty:[/b][/color] [color=#a9a9a9]22[/color] [color=#0066ff][b]Tryb rozgrywki:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Multi Arena 1 vs 1[/color] [color=#0066ff][b]Gra:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Counter-Strike: Global Offensive[/color] [color=#0066ff][b]Platforma:[/b][/color] [color=#a9a9a9]STEAM[/color] [color=#0066ff][b]Tickrate:[/b][/color] [color=#a9a9a9]128[/color] [color=#0066ff][b]Lokalizacja:[/b][/color] [color=#a9a9a9]PL-Warszawa[/color] [url=http://www.gametracker.com/server_info/145.239.21.248:27210][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/145.239.21.248:27210/b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png][/url] [color=#0066ff][b]Nazwa serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9] PompaTeam.pl[HS ARENA 1v1][WS][GLOVES][!CHALLENGE][128TR][/color] [color=#0066ff][b]IP serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9]91.224.117.19:27400[/color] [color=#0066ff][b]Sloty:[/b][/color] [color=#a9a9a9]22[/color] [color=#0066ff][b]Tryb rozgrywki:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Multi Arena 1 vs 1 headshot only[/color] [color=#0066ff][b]Gra:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Counter-Strike: Global Offensive[/color] [color=#0066ff][b]Platforma:[/b][/color] [color=#a9a9a9]STEAM[/color] [color=#0066ff][b]Tickrate:[/b][/color] [color=#a9a9a9]128[/color] [color=#0066ff][b]Lokalizacja:[/b][/color] [color=#a9a9a9]PL-Warszawa[/color] [url=http://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.19:27400][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/91.224.117.19:27400/b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png][/url] [color=#0066ff][b]Nazwa serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9] PompaTeam.pl[Only AWP][WS][KNIFE][GLOVES][128TR][/color] [color=#0066ff][b]IP serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9]193.33.176.186:27015[/color] [color=#0066ff][b]Sloty:[/b][/color] [color=#a9a9a9]20[/color] [color=#0066ff][b]Tryb rozgrywki:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Only AWP[/color] [color=#0066ff][b]Gra:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Counter-Strike: Global Offensive[/color] [color=#0066ff][b]Platforma:[/b][/color] [color=#a9a9a9]STEAM[/color] [color=#0066ff][b]Tickrate:[/b][/color] [color=#a9a9a9]128[/color] [color=#0066ff][b]Lokalizacja:[/b][/color] [color=#a9a9a9]PL-Warszawa[/color] [url=http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.186:27015][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/193.33.176.186:27015/b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png][/url] [color=#0066ff][b]Nazwa serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9] PompaTeam.pl [DM FFA][WS][KNIFE][GLOVES][RANGI][/color] [color=#0066ff][b]IP serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9]145.239.21.248:27070[/color] [color=#0066ff][b]Sloty:[/b][/color] [color=#a9a9a9]25[/color] [color=#0066ff][b]Tryb rozgrywki:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Deatchmatch FFA[/color] [color=#0066ff][b]Gra:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Counter-Strike: Global Offensive[/color] [color=#0066ff][b]Platforma:[/b][/color] [color=#a9a9a9]STEAM[/color] [color=#0066ff][b]Tickrate:[/b][/color] [color=#a9a9a9]128[/color] [color=#0066ff][b]Lokalizacja:[/b][/color] [color=#a9a9a9]PL-Warszawa[/color] [url=http://www.gametracker.com/server_info/145.239.21.248:27070][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/145.239.21.248:27070/b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png][/url] [color=#0066ff][b]Nazwa serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9] PompaTeam.pl [RETAKES][WS][KNIFE][RANGI][GLOVES][128TR][/color] [color=#0066ff][b]IP serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9]212.91.26.61:27060[/color] [color=#0066ff][b]Sloty:[/b][/color] [color=#a9a9a9]11[/color] [color=#0066ff][b]Tryb rozgrywki:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Retakes 5 vs 5[/color] [color=#0066ff][b]Gra:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Counter-Strike: Global Offensive[/color] [color=#0066ff][b]Platforma:[/b][/color] [color=#a9a9a9]STEAM[/color] [color=#0066ff][b]Tickrate:[/b][/color] [color=#a9a9a9]128[/color] [color=#0066ff][b]Lokalizacja:[/b][/color] [color=#a9a9a9]PL-Warszawa[/color] [url=http://www.gametracker.com/server_info/212.91.26.61:27060][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/212.91.26.61:27060/b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png][/url] [color=#0066ff][b]Nazwa serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9] PompaTeamSurvival + Dzialki | FreeBuild [/color] [color=#0066ff][b]IP serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9]mc.pompateam.pl[/color] [color=#0066ff][b]Sloty:[/b][/color] [color=#a9a9a9]121[/color] [color=#0066ff][b]Tryb rozgrywki:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Survival + Działki[/color] [color=#0066ff][b]Gra:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Minecraft[/color] [color=#0066ff][b]Lokalizacja:[/b][/color] [color=#a9a9a9]PL-Gdańsk[/color] [url=http://www.gametracker.com/server_info/188.116.46.80:25565][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/188.116.46.80:25565/b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png][/url] [color=#00BF00][b][url=http://forum.pompateam.pl/]FORUM.POMPATEAM.PL[/url][/b] [color=#00BF00][b][url=http://pompateam.pl/serwery]SERWERY POMPATEAM[/url][/b][/center]
 16. Wzór reklamy na forum o silniku IP.Board / IP.S / vBulletin <p style="text-align: center;"> <img alt="" class="ipsImage" src="http://forum.pompateam.pl/uploads/reklama.png"> </p> Wzór reklamy na forum o silniku MyBB [center][img=http://forum.pompateam.pl/uploads/reklama.png][/center] [center][img=http://forum.pompateam.pl/uploads/reklama.png][/center] Wzór reklamy na forum o silniku phpBB <p style="text-align: center;"> <img src="http://forum.pompateam.pl/uploads/reklama.png" alt="" > </p> Wzór reklamy na witryny internetowe <p style="text-align: center;"> <img src="http://forum.pompateam.pl/uploads/reklama.png" alt="" > </p>
 17. To może zrobić coś w stylu "combo", im szybciej uzyska się serię zabójstw tym więcej punktów się dostaje, a zbyt długie czekanie anuluje obecną serię. Przykład: 1 kill + 1 pkt, 2 kill w ciągu 15 sekund +2 pkt, 3 kill w ciągu 15 sekund +3 pkt. Brak killi w ciągu 20-30 sekund, seria się kasuje i jest naliczana od nowa. Jedyny problem to taki, że może to skłaniać drużynę przeciwną do kampienia żeby anulować czyjąś serię. Oczywiście to tylko taki wstępny pomysł, należałoby to dobrze przemyśleć. Co do ciszy na serwerze to sugerowałem już żeby złagodzić zasady odnośnie karania graczy którzy chcą sobie zwyczajnie porozmawiać.
 18. To i ja dorzucę swoje 3 grosze. Oczywiście, że nie można porównywać rang mm do tych na serwerze, te na serwerze są tylko i wyłącznie odzwierciedleniem punktów rankingowych, a czy punkty odzwierciedlają poziom gry w meczach turniejowych to już sprawa dyskusyjna. Jeśli chodzi o sprawę, że obecny system faworyzuje graczy którzy spędzają więcej czasu na serwerze to według mnie idealnie. Zniechęca to graczy do wchodzenia na serwer na swoich innych kontach i niejako zmusza do gry na tym głównym. Pamiętacie sytuacje, że ktoś wbijał topkę i przechodził na smurfa żeby nie tracić punktów? Nieważne ile zmian było w rankingu, zawsze były narzekania. Czyżby objawiała się tutaj nasza cecha narodowa, którą jest wieczne narzekanie?
 19. am_fun dodana, am_nuke2016 jest zbugowana przy jednej skrzynce i wiele osób na to narzekało.
 20. Nowe mapy dodane na serwery arena oraz hs arena: am_aztec2018_pt am_beach_pt am_blizzard_pt am_castaway_pt am_cbble_pt am_himalaya_pt am_inferno_mid_pt am_iss_pt am_minecraft2018_pt am_multigame_pt am_playground_pt am_poolday_pt am_sandhog_pt am_sidestep_pt am_simpsons_pt am_underground_pt
 21. Dzisiaj na serwery arena oraz arena only hs zostały dodane następujące mapy: am_brickwork_pt am_bridgestone_pt am_burg_pt am_canopy_pt am_cemetery_pt am_cinemagraph_pt am_deadwood_pt am_devbeach_pt am_dust2_cat_pt am_ene_pt am_ghabar_pt am_harbor_pt am_house_pt am_industry_pt am_palace_pt am_research_pt am_snow_pt am_temple_pt am_warriorshold_pt W przypadku problemów z którąś z nich dajcie znać w tym temacie.
 22. Dzisiaj na serwer zostały dodane następujące mapy: awp_arena_ris_pt awp_blocks_pt awp_citylane_pt awp_duki_pt awp_gade_pt awp_gony_pt awp_gsa_dust_pt awp_hall_pt awp_jail_pt awp_kazki_pt awp_lego_2sky_pt awp_lego_2b_pt awp_map_pt W przypadku problemów z którąś z nich dajcie znać w tym temacie.
 23. CS mi szaleje

  Nie da się w tej grze ustawić mniej niż 60 fps.

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: