Spyrek

Woźny
 • Zawartość

  522
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  58

Ostatnia wygrana Spyrek w Rankingu w dniu 16 Maj

Spyrek posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

184 Myśliciel

O Spyrek

 • Tytuł
  Supreme Master First Class

Kontakt

 • GG
  8592073

Ostatnie wizyty

2227 wyświetleń profilu

Mood

 • Istny Diabeł!
 • Currently Feeling Istny Diabeł!
 1. Tutaj nie zamierzam się rozpisywać, poniżej znajdzie się tzw. ściana płaczu czyli lista osób które miały szansę zagrać na serwerach zarządzanych przeze mnie, a ostatecznie dostały vac bana czyli w skrócie lista śmieci: ***werble*** http://steamcommunity.com/profiles/76561198280449465/ - admin http://steamcommunity.com/profiles/76561198318723293 - admin http://steamcommunity.com/profiles/76561198374953797 - pozostałe konta i tak zostaną zablokowane Vac ban i tak blokuje możliwość gry na naszych serwerach, ale zauważyłeś innego gracza, który dostał vac bana na drugim koncie i gra nadal na serwerach? Zgłoś go wraz z dowodami i zgarnij bonusy! Nie tolerujemy ścierwa na naszych serwerach ;)
 2. Liczbę zabójstw można sprawdzić w obecnych statystykach, jest ona równa liczbie zwycięstw. Może dodam sprawdzanie graczy z największą liczbą wygranych, zależy ile będzie z tym roboty. Czas gry obecnie nie jest liczony i raczej nie planuję tego dodawać, pewnie i tak by się znalazł ktoś kto by sobie ten czas nabijał będąc afk.
 3. Wyłączyłem graffiti na serwerze, sprawdźcie czy problem nadal występuje.
 4. Dodałem inne rozwiązanie - automatycznie plantowanie bomby.
 5. Przedziały punktowe mocno podniosłem do góry, bo najlepszy gracz na serwerze ma ponad 6500 punktów Dodałem też statystyki na stronę http://csgo.pompateam.pl/staty-retake
 6. W tym temacie będą pojawiać się zmiany wprowadzane na serwerach CSGO. 27.04.2018: [Retakes] Bomba jest teraz podkładana automatycznie. [FFA] Lista zmian: Gra na dwa bsy aktywna od 8 graczy, a nie 9. Darmowy defuser kit dla vipów. Ograniczono maksymalną liczbę awp w drużynie do 3, ograniczenie nie dotyczy vipów. Dodano nowe mapy możliwe do nominowania: de_canals, de_season, de_subzero, de_tuscan, Każdy kto ustawi tag grupy PompaTeam dostanie na starcie rundy dodatkowe 100$. 25.04.2018: [Wszystkie] Na wszystkie serwery został wprowadzony darmowy VIP w godzinach nocnych. "Happy hours" jest aktywne od poniedziałku do piątku w godzinach 23 - 13 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 1 - 11. Darmowy vip nie otrzymuje rezerwacji slotów dlatego taki graczy może zostać wyrzucony z serwera jeśli wejdzie ktoś z wykupioną rezerwacją slota lub wykupionym vipem. [FFA, Only AWP] Poprawiona została regulacja głośności roundsoundów poprzez menu !res Błędy prosiłbym zgłaszać w tym temacie lub bezpośrednio do mnie.
 7. Link do statystyk: http://csgo.pompateam.pl/staty-awp Nie mam pojęcia jak mogło coś zniknąć samo od siebie. Podaj swoje steam id, bo nick to kwestia bardzo zmienna.
 8. Dodałem listę żetonów do pierwszego posta
 9. Dzięki za poświęcony czas i trud włożony w rozwój serwera. Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowa przerwa i odwiedzisz nas ponownie :) Powodzenia i do usłyszenia :)
 10. Mapy dodane na serwer: am_fluff_pt am_loft_pt am_nuke2018_pt am_sands_pt am_texture2_pt am_warehouse2_pt am_cache_b_pt Mapy zostały dodane na oba serwery arena, na razie mogą się jeszcze długo pobierać do momentu aż zostaną spakowane do formatu .bz2 co powinno nastąpić w nocy. Mapy, które nie zostały dodane to nie miały podanej informacji o liczbie aren, zawierały błędy lub zostały wcześniej wyrzucone z serwera z powodu niskiej grywalności.
 11. Pojawia się pewien problem, bo nie jest to mapa przeznaczona na areny także nie zostanie dodana. Mapy na areny muszą posiadać minimum 11 osobnych aren.
 12. Po wielu miesiącach oczekiwania zamierzam rozszerzyć system comiesięcznych nagród za top 3 w rankingu serwera. Obecnie na serwerze AWP sprawdza się to bardzo dobrze i uważam, że można to wprowadzić na pozostałe serwery. W związku z tym pomyślałem, że można by dodać specjalną rangę dla tych osób z przywilejami podobnymi do obecnego vipa. Nad dodatkowymi przywilejami nadal się zastanawiam, ale obecnie proponuję coś takiego: -wszystkie dotychczasowe bonusy vipa -tag *Champion* na czacie i w tabeli wyników(nie dotyczy serwerów arena) - co do nazwy czekam na sugestie -odznaka esl champion lub jakaś podobna w tabeli wyników - czekam na propozycje jaka by to mogła być -ewentualne powiadomienie(głosowe/tekstowe) po wejściu na serwer -ewentualnie inne kolory nicku/wiadomości na czacie Dodatkowo oprócz nagród dla najlepszych osób w rankingu planuję dodać kolejną rangę, jako nagrodę dla najaktywniejszych graczy na serwerach w poprzednim miesiącu. Byłoby to 6 osób czyli tyle ile mamy serwerów csgo, wybierane na podstawie czasu spędzonego na naszych serwerach. Proponowane przywileje: -rezerwacja slota na jednym lub wszystkich serwerach - nad tym pomyślę -tag *Maniak* na czacie i w tabeli wyników(nie dotyczy serwerów arena) - co do nazwy czekam na sugestie -jakaś odznaka spośród aktualnie dostępnych w grze - czekam na propozycje jaka by to mogła być Statystyki i czas spędzony na serwerach byłby resetowany co miesiąc, pierwszego dnia miesiąca. Nagrody nie dotyczyłyby administracji czyli w przypadku gdyby administrator znajdował się w topce to byłby on pomijany i wybierana byłaby następna osoba. Zapraszam do dyskusji co o tym sądzicie i zachęcam do dzielenia się własnymi pomysłami :) Edit: Lista dostępnych żetonów w grze: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=470081696 Moje propozycje: VIP - Map Contributor Coin Champion - Cologne 2014 Finalist Trophy Maniak - Aces High Admin - Brigadier General
 13. Limit ustawiony do max 4 awp w jednej drużynie, limit nie dotyczy VIPów.
 14. 1. Ustawiłem limit 8 awp, ale nie wiem czy na drużynę czy ogólnie. Docelowo będzie to limit na drużynę i nie będzie dotyczył VIPów. 2. Statystyki pod koniec mapy to ciekawy pomysł. Obecnie ranking najlepszych graczy według liczby hsów można sprawdzić komendą !tophs 3. Rangi są ogarnięte, zależą one od liczby punktów, przedziały punktowe są dokładnie takie jak na ffa. Pod koniec miesiąca zobaczę jakie będą maksymalne wyniki i wtedy ewentualnie trochę to skoryguję.

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: