Spyrek

Woźny
 • Zawartość

  647
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  102

Posty dodane przez Spyrek


 1. Na razie nie zmieni się nic gdyż nie ma kto się tym zająć. Pomimo tego bardzo dobrze, że powstaje taki temat, bo sugestie te mogą zostać wykorzystane w przyszłości.

  Aktualnie poszukujemy osoby znającej się na administracji i konfiguracji for działających na silnikach IPB / MyBB. Wynagrodzenie do ustalenia. Osoby zainteresowane proszę kierować do mnie.


 2. 20 grudnia serwer awp został przeniesiony na inną maszynę także sytuacja mogła się poprawić / pogorszyć i wszelkie skoki varu i sv serwerowego(tego na dole) do wartości zółtych/czerwonych prosiłbym zgłaszać bezpośrednio do mnie albo na forum.

  Jeśli sytuacja wygląda podobnie na innych serwerach to problem jest gdzieś w Twojej konfiguracji. Na początek spróbuj gry w fullscreenie, wyłącz dvr, wyłącz optymalizację pełnoekranową w windowsie,


 3. 1 godzinę temu, shrek12354 napisał:

  Gram na serwerze od jakiegoś czasu i zauważyłem jedną rzecz która jednym może przeszkadzać drugim nie, otóż chodzi o to plantowanie bomby automatyczne. Gracz nie ma wpływu na to gdzie paka zostanie podłożona przez co nie zawsze jest możliwość ustawienie się pod nią, np. Na inferno gdzie paka leży za każdym razem tylko w jednym miejscu. Więc albo plantowanie paki zostanie na automacie ale żeby było jednak więcej tych miejsc w których ona leży albo powrócić do samodzielnego plantowania.

  Z samodzielnym plantowaniem były problemy, że gracze nie zawsze plantowali. Ewentualnie jakieś kary za brak plantowania, chyba, że uda mi się zrobić plantowanie w losowych miejscach.


 4. Podchodzenie na shifcie to nie wiem, możemy zabronić używania shifta, ale co to da? Ktoś wymyśli duckowanie ctrl jak w cs 1.6 i tak w kółko... Jeśli ktoś gra jak bot i co rundę chodzi tak samo, nawet na tym shifcie, na respawn przeciwnika to może to być potraktowane jako rush.

  Dyskusja na tsie nic nie da, regulamin będzie zawsze w formie pisemnej także tutaj nie widzę powodów do dyskusji.

  Punkt o polemice obecnie jest traktowany tak, że nieważne co zrobi admin to tak ma być i jak ktoś zgłasza wątpliwości to dostaje bana bez względu na to kto miał rację.

  • Upvote 1

 5. Zmiany gruntowne zostaną na pewno przeprowadzone, bo zaczyna się pojawiać coraz więcej mitów, a ostatecznie prowadzi to do kłótni i tracenia czasu na sprawy niepotrzebne.

  MUTACJA
  Mutacja na serwerach nie będzie wymagana, punkt zostanie scalony z punktem dotyczącym nadużywania mikrofonu. Niektóre osoby bez mutacji są bardziej dojrzałe niż te po mutacji także to nie jest żadne wytłumaczenie. Argumenty odnośnie dozwolonego wieku do gry w csa odłóżmy na bok, jak ktoś ma z tym problem to może to zgłosić do odpowiednich organów. Jeśli kogoś denerwuje piskliwy głos to gra umożliwia indywidualne wyciszenie dowolnego gracza. Z mutacją to już nawet były sytuacje, że dziewczyny dostawały mute za jej brak ...
  Należy wyeliminować sytuacje, w których to admin decyduje co jest dobre dla całego serwera, a często te decyzje są podejmowane na podstawie własnego humoru i upodobania. Sytuacje, które gracz może rozwiązać samemu niech rozwiązuje on sam.

  Wszystkie obecne kary wyciszenia graczy zostaną zdjęte, wiele z nich było nałożone niesłusznie, a gracze nie złożyli odwołania tylko zmienili serwer. Selekcja banów może się odbędzie w późniejszym czasie.

  POLEMIKA
  Punkt zostanie całkowicie usunięty, niektórym adminom aż odbiło i zachowują się jak dyktatorzy, a nie taka jest ich rola.

  RASZOWANIE
  Tutaj to jest całkowity cyrk, już nawet powstały jakieś nieoficjalne regułki adminów informujących o tym jak zgłosić gracza za rasz. To jest taka nasza cecha narodowa, że lubimy uprzykrzać życie drugiej osobie, nawet w czasie gry gdzie czas ten powinien być czasem rozrywki i przyjemnością. Wszelkie takie regułki znikną z serwera, a ich nadużywanie będzie karane tak samo jak spamowanie. Oczywiście zbyt duża liczba zgłoszeń od graczy też będzie karana. Czat jest od rozmowy, a nie czytania kto raszuje czy jak zgłosić drugą osobę.
  Raszowanie będzie dozwolone, przypadki nadmiernego raszowania czyli kogoś "kto trzyma wciśnięte 'W' przez całą mapę", jak w grach z serii NFS, zostanie ukarany. Pojedyncze przypadki będą dozwolone. Nie będzie żadnych reguł czy to połowa mapy czy konkretna sekunda rundy czy to drugi czy 10 raz. Serwery są od grania, a nie od tego żebyśmy wymyślali dla nich jakieś durne zasady gdzie jest połowa mapy czy nawet liczyli piksele.
  Jeśli ktoś nie rozumie pojęcia nadmierne raszowanie i nie wie jak to interpretować to niech się tym nie zajmuje, dotyczy to zarówno graczy jak i adminów.

  NADUŻYWANIE UPRAWNIEŃ
  Pojawi się dodatkowy punkt odnośnie nadużywania uprawnień przez administratorów żeby ostudzić zapędy niektórych osób.

   

  Zmiany w regulaminie pojawią się niedługo, informacja pojawi się na forum i tylko na forum, nikt nie dostanie tego w wiadomości prywatnej, co najwyżej link. Osoby nieodwiedzające forum niestety mogą ponieść przykre konsekwencje i dotyczy to również adminów, którzy byli tutaj tylko w celu napisania podania.

  Dodatkowo admini mogą się zapoznać z osobnym tematem dotyczącym absurdów administracyjnych, który pisałem jakiś czas temu.

   

  Na koniec apeluję o większy dystans do siebie, także o wprowadzanie miłej atmosfery na serwerach zamiast czekania na czyjeś błędy i ich wytykanie ;)
  Wszystkich chętnych zgłoszenia kogokolwiek zachęcam do oglądania demek w tzw. overwatchu w CSGO, każdy kto oceni chociaż jedno demko, przysłuży się całej społeczności. Ten overwatch jednak działa ;)

  • Upvote 2

 6. Spadki fps to może powodować, raczej trochę mniejsze niż w przeglądarce steamowej, ale osoby z bardzo słabymi komputerami mogą odczuć różnicę. Ping raczej zbytnio nie wzrośnie, chyba, że ktoś ma bardzo słabe łącze. Raczej będzie niewiele osób, którym to będzie sprawiało problemy.
  Ilość przesyłanych danych może martwić tylko osoby, które mają limity czyli internet mobilny, pozostałych to raczej nie będzie denerwować :D

  Dodam jakieś wideo na próbę żeby sprawdzić ping i fpsy.


 7. Po wielu miesiącach oczekiwań prośby niektórych osób  nareszcie mogą się spełnić ;) Mowa tutaj konkretnie o radiu na serwerze, niektórzy grają z wyłączonym czatem głosowym i chcieliby w czasie gry mieć możliwość słuchania muzyki bez uruchamiania dodatkowych aplikacji. Wprowadzałem kilka zmian w sposobie otwierania stron na serwerze komendami !vip, !regulamin, !kontakt itp. co umożliwiło również odtwarzanie muzyki z youtube w tle. Soundclound oraz inne serwisy nie zostały jeszcze przetestowane.

  W związku z tymi zmianami zwracam się do Was z prośbą o przygotowanie playlist na youtube, które zostaną dodane na serwery. Mogą to być też kanały, na których muzyka jest nadawana na żywo.
  Na serwery zostanie dodana komenda !radio otwierająca menu wyboru playlisty lub radia. Muzyka będzie odtwarzana w tle, nie będą wyświetlane żadne okna przeszkadzające w grze.
  Linki do list wraz z ich nazwą wrzucajcie w tym temacie.

  Może z czasem pojawią się jakieś nagrody dla autorów najlepszych list ;)

  Zostaje jeszcze kwestia ominięcia reklam pomiędzy kolejnymi filmami, ale może uda się znaleźć jakieś rozwiązanie. Jestem również otwarty na wszelkie propozycje odnośnie tej funkcjonalności.

  • Upvote 4

 8. Głównie promocję serwerów. Konkretnie zwiększa pozycję serwera na liście gosetti.pl, a coraz więcej graczy korzysta z ich dodatku - "globalserverify" czyli zmodyfikowanej listy serwerów, która wyświetla serwery tylko dodane do ich listy. Ten dodatek ma swoje zalety, bo np. ukrywa serwery z hasłem, dodaje ikonki modów itp. Mają też skinchangera, niby bezpieczny, ale to już nigdy nie wiadomo :D


  • Like 8
  • Upvote 2

 9. W tym temacie będą pojawiać się zmiany wprowadzane na serwerach CSGO.

  06.07.2018:

  1. [Wszystkie] Naprawiono wyświetlanie linków po użyciu komend !vip, !regulamin, !kontakt itd.
   *Mogą występować problemy jeśli ktoś korzysta z klienta steam w wersji beta, trzeba czekać na aktualizację valve.

  27.04.2018:

  1. [Retakes] Bomba jest teraz podkładana automatycznie.
  2. [FFA] Lista zmian:
   1. Gra na dwa bsy aktywna od 8 graczy, a nie 9.
   2. Darmowy defuser kit dla vipów.
   3. Ograniczono maksymalną liczbę awp w drużynie do 3, ograniczenie nie dotyczy vipów.
   4. Dodano nowe mapy możliwe do nominowania: de_canals, de_season, de_subzero, de_tuscan,
   5. Każdy kto ustawi tag grupy PompaTeam dostanie na starcie rundy dodatkowe 100$.

  25.04.2018:

  1. [Wszystkie] Na wszystkie serwery został wprowadzony darmowy VIP w godzinach nocnych. "Happy hours" jest aktywne od poniedziałku do piątku w godzinach 23 - 13 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 1 - 11. Darmowy vip nie otrzymuje rezerwacji slotów dlatego taki graczy może zostać wyrzucony z serwera jeśli wejdzie ktoś z wykupioną rezerwacją slota lub wykupionym vipem.
  2. [FFA, Only AWP] Poprawiona została regulacja głośności roundsoundów poprzez menu !res

   

  Błędy prosiłbym zgłaszać w tym temacie lub bezpośrednio do mnie.


 10. Po wielu miesiącach oczekiwania zamierzam rozszerzyć system comiesięcznych nagród za top 3 w rankingu serwera. Obecnie na serwerze AWP sprawdza się to bardzo dobrze i uważam, że można to wprowadzić na pozostałe serwery.
  W związku z tym pomyślałem, że można by dodać specjalną rangę dla tych osób z przywilejami podobnymi do obecnego vipa. Nad dodatkowymi przywilejami nadal się zastanawiam, ale obecnie proponuję coś takiego:
  -wszystkie dotychczasowe bonusy vipa
  -tag *Champion* na czacie i w tabeli wyników(nie dotyczy serwerów arena) - co do nazwy czekam na sugestie
  -odznaka esl champion lub jakaś podobna w tabeli wyników - czekam na propozycje jaka by to mogła być
  -ewentualne powiadomienie(głosowe/tekstowe) po wejściu na serwer
  -ewentualnie inne kolory nicku/wiadomości na czacie

  Dodatkowo oprócz nagród dla najlepszych osób w rankingu planuję dodać kolejną rangę, jako nagrodę dla najaktywniejszych graczy na serwerach w poprzednim miesiącu. Byłoby to 6 osób czyli tyle ile mamy serwerów csgo, wybierane na podstawie czasu spędzonego na naszych serwerach. Proponowane przywileje:
  -rezerwacja slota na jednym lub wszystkich serwerach - nad tym pomyślę
  -tag *Maniak* na czacie i w tabeli wyników(nie dotyczy serwerów arena) - co do nazwy czekam na sugestie
  -jakaś odznaka spośród aktualnie dostępnych w grze - czekam na propozycje jaka by to mogła być

   

  Statystyki i czas spędzony na serwerach byłby resetowany co miesiąc, pierwszego dnia miesiąca. Nagrody nie dotyczyłyby administracji czyli w przypadku gdyby administrator znajdował się w topce to byłby on pomijany i wybierana byłaby następna osoba.

  Zapraszam do dyskusji co o tym sądzicie i zachęcam do dzielenia się własnymi pomysłami :)

   

  Edit:
  Lista dostępnych żetonów w grze:
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=470081696
  Moje propozycje:
  VIP -
  Map Contributor Coin
  Champion - Cologne 2014 Finalist Trophy
  Maniak - Aces High
  Admin - Brigadier General

  • Upvote 2

 11. 1. Resetscore dodane.
  2. Losowe rundy pistoletowe mogą mieć znaczący wpływ na rozgrywkę. Ewentualnie można zacząć od zmniejszenia liczby rund pistoletowych, a w przyszłości można pomyśleć nad rozdzieleniem tego na 2 serwery, jeden only pistol, drugi tylko z karabinami.
  3. Faktycznie był błąd i admin nie mógł oglądać przeciwnego teamu, zostało to już naprawione. Co do słuchania czatu przeciwnika to muszę to przemyśleć żeby też nie było nadużyć od strony administracji ;) Opcja wyciszania graczy jest dostępna dla każdego także w najgorszy wypadku każdy może sobie indywidualnie wyciszyć delikwenta.
  4. Już nie powinno przenosić afków do specta tylko od razu wyrzucać.

  • Upvote 1


 12. Nazwa serwera: PompaTeam.pl [FFA][WS][KNIFE][RANGI][GLOVES][128TR]
  IP serwera: 145.239.236.12:27050
  Sloty: 18
  Tryb rozgrywki: FFA
  Gra: Counter-Strike: Global Offensive
  Platforma: STEAM
  Tickrate: 128
  Lokalizacja: PL-Warszawab_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png

   

  Nazwa serwera: PompaTeam.pl[ARENA 1v1][WS][KNIFE][GLOVES][!CHALLENGE][128TR]
  IP serwera: 145.239.21.248:27210
  Sloty: 22
  Tryb rozgrywki: Multi Arena 1 vs 1
  Gra: Counter-Strike: Global Offensive
  Platforma: STEAM
  Tickrate: 128
  Lokalizacja: PL-Warszawa
  b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png

   

  Nazwa serwera: PompaTeam.pl[HS ARENA 1v1][WS][GLOVES][!CHALLENGE][128TR]
  IP serwera: 91.224.117.19:27400
  Sloty: 22
  Tryb rozgrywki: Multi Arena 1 vs 1 headshot only
  Gra: Counter-Strike: Global Offensive
  Platforma: STEAM
  Tickrate: 128
  Lokalizacja: PL-Warszawa
  b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png

   

  Nazwa serwera: PompaTeam.pl[Only AWP][WS][KNIFE][GLOVES][128TR]
  IP serwera: 193.33.176.186:27015
  Sloty: 20
  Tryb rozgrywki: Only AWP
  Gra: Counter-Strike: Global Offensive
  Platforma: STEAM
  Tickrate: 128
  Lokalizacja: PL-Warszawa
  b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png

   

  Nazwa serwera: PompaTeam.pl [DM FFA][WS][KNIFE][GLOVES][RANGI]
  IP serwera: 145.239.21.248:27070
  Sloty: 25
  Tryb rozgrywki: Deatchmatch FFA
  Gra: Counter-Strike: Global Offensive
  Platforma: STEAM
  Tickrate: 128
  Lokalizacja: PL-Warszawa
  b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png

   

  Nazwa serwera: PompaTeam.pl [RETAKES][WS][KNIFE][RANGI][GLOVES][128TR]
  IP serwera: 212.91.26.61:27060
  Sloty: 11
  Tryb rozgrywki: Retakes 5 vs 5
  Gra: Counter-Strike: Global Offensive
  Platforma: STEAM
  Tickrate: 128
  Lokalizacja: PL-Warszawa
  b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png

   

  Nazwa serwera: PompaTeamSurvival + Dzialki | FreeBuild
  IP serwera: mc.pompateam.pl
  Sloty: 121
  Tryb rozgrywki: Survival + Działki
  Gra: Minecraft
  Lokalizacja: PL-Gdańsk
  b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png

   

  FORUM.POMPATEAM.PL
  SERWERY POMPATEAM

   

   

  Wzór reklamy na forum:

  [center][color=#0066ff][b]Nazwa serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9] PompaTeam.pl [FFA][WS][KNIFE][RANGI][GLOVES][128TR][/color]
  [color=#0066ff][b]IP serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9]145.239.236.12:27050[/color]
  [color=#0066ff][b]Sloty:[/b][/color] [color=#a9a9a9]18[/color]
  [color=#0066ff][b]Tryb rozgrywki:[/b][/color] [color=#a9a9a9]FFA[/color]
  [color=#0066ff][b]Gra:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Counter-Strike: Global Offensive[/color]
  [color=#0066ff][b]Platforma:[/b][/color] [color=#a9a9a9]STEAM[/color]
  [color=#0066ff][b]Tickrate:[/b][/color] [color=#a9a9a9]128[/color]
  [color=#0066ff][b]Lokalizacja:[/b][/color] [color=#a9a9a9]PL-Warszawa[/color]
  [url=http://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.12:27050][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/145.239.236.12:27050/b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png][/url]
  
  
  [color=#0066ff][b]Nazwa serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9] PompaTeam.pl[ARENA 1v1][WS][KNIFE][GLOVES][!CHALLENGE][128TR][/color]
  [color=#0066ff][b]IP serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9]145.239.21.248:27210[/color]
  [color=#0066ff][b]Sloty:[/b][/color] [color=#a9a9a9]22[/color]
  [color=#0066ff][b]Tryb rozgrywki:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Multi Arena 1 vs 1[/color]
  [color=#0066ff][b]Gra:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Counter-Strike: Global Offensive[/color]
  [color=#0066ff][b]Platforma:[/b][/color] [color=#a9a9a9]STEAM[/color]
  [color=#0066ff][b]Tickrate:[/b][/color] [color=#a9a9a9]128[/color]
  [color=#0066ff][b]Lokalizacja:[/b][/color] [color=#a9a9a9]PL-Warszawa[/color]
  [url=http://www.gametracker.com/server_info/145.239.21.248:27210][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/145.239.21.248:27210/b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png][/url]
  
  
  [color=#0066ff][b]Nazwa serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9] PompaTeam.pl[HS ARENA 1v1][WS][GLOVES][!CHALLENGE][128TR][/color]
  [color=#0066ff][b]IP serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9]91.224.117.19:27400[/color]
  [color=#0066ff][b]Sloty:[/b][/color] [color=#a9a9a9]22[/color]
  [color=#0066ff][b]Tryb rozgrywki:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Multi Arena 1 vs 1 headshot only[/color]
  [color=#0066ff][b]Gra:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Counter-Strike: Global Offensive[/color]
  [color=#0066ff][b]Platforma:[/b][/color] [color=#a9a9a9]STEAM[/color]
  [color=#0066ff][b]Tickrate:[/b][/color] [color=#a9a9a9]128[/color]
  [color=#0066ff][b]Lokalizacja:[/b][/color] [color=#a9a9a9]PL-Warszawa[/color]
  [url=http://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.19:27400][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/91.224.117.19:27400/b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png][/url]
  
  
  [color=#0066ff][b]Nazwa serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9] PompaTeam.pl[Only AWP][WS][KNIFE][GLOVES][128TR][/color]
  [color=#0066ff][b]IP serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9]193.33.176.186:27015[/color]
  [color=#0066ff][b]Sloty:[/b][/color] [color=#a9a9a9]20[/color]
  [color=#0066ff][b]Tryb rozgrywki:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Only AWP[/color]
  [color=#0066ff][b]Gra:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Counter-Strike: Global Offensive[/color]
  [color=#0066ff][b]Platforma:[/b][/color] [color=#a9a9a9]STEAM[/color]
  [color=#0066ff][b]Tickrate:[/b][/color] [color=#a9a9a9]128[/color]
  [color=#0066ff][b]Lokalizacja:[/b][/color] [color=#a9a9a9]PL-Warszawa[/color]
  [url=http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.186:27015][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/193.33.176.186:27015/b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png][/url]
  
  
  [color=#0066ff][b]Nazwa serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9] PompaTeam.pl [DM FFA][WS][KNIFE][GLOVES][RANGI][/color]
  [color=#0066ff][b]IP serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9]145.239.21.248:27070[/color]
  [color=#0066ff][b]Sloty:[/b][/color] [color=#a9a9a9]25[/color]
  [color=#0066ff][b]Tryb rozgrywki:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Deatchmatch FFA[/color]
  [color=#0066ff][b]Gra:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Counter-Strike: Global Offensive[/color]
  [color=#0066ff][b]Platforma:[/b][/color] [color=#a9a9a9]STEAM[/color]
  [color=#0066ff][b]Tickrate:[/b][/color] [color=#a9a9a9]128[/color]
  [color=#0066ff][b]Lokalizacja:[/b][/color] [color=#a9a9a9]PL-Warszawa[/color]
  [url=http://www.gametracker.com/server_info/145.239.21.248:27070][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/145.239.21.248:27070/b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png][/url]
  
  
  [color=#0066ff][b]Nazwa serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9] PompaTeam.pl [RETAKES][WS][KNIFE][RANGI][GLOVES][128TR][/color]
  [color=#0066ff][b]IP serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9]212.91.26.61:27060[/color]
  [color=#0066ff][b]Sloty:[/b][/color] [color=#a9a9a9]11[/color]
  [color=#0066ff][b]Tryb rozgrywki:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Retakes 5 vs 5[/color]
  [color=#0066ff][b]Gra:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Counter-Strike: Global Offensive[/color]
  [color=#0066ff][b]Platforma:[/b][/color] [color=#a9a9a9]STEAM[/color]
  [color=#0066ff][b]Tickrate:[/b][/color] [color=#a9a9a9]128[/color]
  [color=#0066ff][b]Lokalizacja:[/b][/color] [color=#a9a9a9]PL-Warszawa[/color]
  [url=http://www.gametracker.com/server_info/212.91.26.61:27060][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/212.91.26.61:27060/b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png][/url]
  
  
  [color=#0066ff][b]Nazwa serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9] PompaTeamSurvival + Dzialki | FreeBuild [/color]
  [color=#0066ff][b]IP serwera:[/b][/color] [color=#a9a9a9]mc.pompateam.pl[/color]
  [color=#0066ff][b]Sloty:[/b][/color] [color=#a9a9a9]121[/color]
  [color=#0066ff][b]Tryb rozgrywki:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Survival + Działki[/color]
  [color=#0066ff][b]Gra:[/b][/color] [color=#a9a9a9]Minecraft[/color]
  [color=#0066ff][b]Lokalizacja:[/b][/color] [color=#a9a9a9]PL-Gdańsk[/color]
  [url=http://www.gametracker.com/server_info/188.116.46.80:25565][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/188.116.46.80:25565/b_350_20_4F4F4F_0A0A0A_FFFFFF_111111.png][/url]
  
  
  [color=#00BF00][b][url=http://forum.pompateam.pl/]FORUM.POMPATEAM.PL[/url][/b]
  [color=#00BF00][b][url=http://pompateam.pl/serwery]SERWERY POMPATEAM[/url][/b][/center]
  
  

   

  • Upvote 1

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: