Spyrek

Woźny
 • Zawartość

  507
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  48

Ostatnia wygrana Spyrek w Rankingu w dniu 18 Kwiecień

Spyrek posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

169 Myśliciel

O Spyrek

 • Tytuł
  Supreme Master First Class

Kontakt

 • GG
  8592073

Ostatnie wizyty

2144 wyświetleń profilu

Mood

 • Istny Diabeł!
 • Currently Feeling Istny Diabeł!
 1. Link do statystyk: http://csgo.pompateam.pl/staty-awp Nie mam pojęcia jak mogło coś zniknąć samo od siebie. Podaj swoje steam id, bo nick to kwestia bardzo zmienna.
 2. Dodałem listę żetonów do pierwszego posta
 3. Dzięki za poświęcony czas i trud włożony w rozwój serwera. Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowa przerwa i odwiedzisz nas ponownie :) Powodzenia i do usłyszenia :)
 4. Mapy dodane na serwer: am_fluff_pt am_loft_pt am_nuke2018_pt am_sands_pt am_texture2_pt am_warehouse2_pt am_cache_b_pt Mapy zostały dodane na oba serwery arena, na razie mogą się jeszcze długo pobierać do momentu aż zostaną spakowane do formatu .bz2 co powinno nastąpić w nocy. Mapy, które nie zostały dodane to nie miały podanej informacji o liczbie aren, zawierały błędy lub zostały wcześniej wyrzucone z serwera z powodu niskiej grywalności.
 5. Pojawia się pewien problem, bo nie jest to mapa przeznaczona na areny także nie zostanie dodana. Mapy na areny muszą posiadać minimum 11 osobnych aren.
 6. Po wielu miesiącach oczekiwania zamierzam rozszerzyć system comiesięcznych nagród za top 3 w rankingu serwera. Obecnie na serwerze AWP sprawdza się to bardzo dobrze i uważam, że można to wprowadzić na pozostałe serwery. W związku z tym pomyślałem, że można by dodać specjalną rangę dla tych osób z przywilejami podobnymi do obecnego vipa. Nad dodatkowymi przywilejami nadal się zastanawiam, ale obecnie proponuję coś takiego: -wszystkie dotychczasowe bonusy vipa -tag *Champion* na czacie i w tabeli wyników(nie dotyczy serwerów arena) - co do nazwy czekam na sugestie -odznaka esl champion lub jakaś podobna w tabeli wyników - czekam na propozycje jaka by to mogła być -ewentualne powiadomienie(głosowe/tekstowe) po wejściu na serwer -ewentualnie inne kolory nicku/wiadomości na czacie Dodatkowo oprócz nagród dla najlepszych osób w rankingu planuję dodać kolejną rangę, jako nagrodę dla najaktywniejszych graczy na serwerach w poprzednim miesiącu. Byłoby to 6 osób czyli tyle ile mamy serwerów csgo, wybierane na podstawie czasu spędzonego na naszych serwerach. Proponowane przywileje: -rezerwacja slota na jednym lub wszystkich serwerach - nad tym pomyślę -tag *Maniak* na czacie i w tabeli wyników(nie dotyczy serwerów arena) - co do nazwy czekam na sugestie -jakaś odznaka spośród aktualnie dostępnych w grze - czekam na propozycje jaka by to mogła być Statystyki i czas spędzony na serwerach byłby resetowany co miesiąc, pierwszego dnia miesiąca. Nagrody nie dotyczyłyby administracji czyli w przypadku gdyby administrator znajdował się w topce to byłby on pomijany i wybierana byłaby następna osoba. Zapraszam do dyskusji co o tym sądzicie i zachęcam do dzielenia się własnymi pomysłami :) Edit: Lista dostępnych żetonów w grze: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=470081696 Moje propozycje: VIP - Map Contributor Coin Champion - Cologne 2014 Finalist Trophy Maniak - Aces High Admin - Brigadier General
 7. Limit ustawiony do max 4 awp w jednej drużynie, limit nie dotyczy VIPów.
 8. 1. Ustawiłem limit 8 awp, ale nie wiem czy na drużynę czy ogólnie. Docelowo będzie to limit na drużynę i nie będzie dotyczył VIPów. 2. Statystyki pod koniec mapy to ciekawy pomysł. Obecnie ranking najlepszych graczy według liczby hsów można sprawdzić komendą !tophs 3. Rangi są ogarnięte, zależą one od liczby punktów, przedziały punktowe są dokładnie takie jak na ffa. Pod koniec miesiąca zobaczę jakie będą maksymalne wyniki i wtedy ewentualnie trochę to skoryguję.
 9. A może Hide and Seek?

  Tak, serwer taki już był, ale było tam wiele błędów do poprawienia, no i też nie cieszył się dużą popularnością. Sam nie grałem, ani nie zajmowałem się serwerami z takim modem i potrzebowałbym dobrej paczki pluginów lub kogoś kto by się zajmował konfiguracją takiego serwera.
 10. Napisz odwołanie w odpowiednim dziale i według wzoru.
 11. Nowy typ rund dodany na zwykłą arenę 1v1 - Dwa Ognie! Zabawę chyba każdy zna. W csie wygląda to tak, że dostajemy wabik i 1 hp, kto trafi ten wygrywa Edit: Na HS arenie też powinno to działać
 12. W poprzednich wypowiedziach zostało już wszystko wyjaśnione i zgadzam się z tym. Wprowadzenie rywalizacji pomiędzy administratorami nie polepszy sytuacji, a raczej tylko pogorszy, już na pewno jeśli w grę wchodzą nagrody rzeczowe. Niepotrzebna zachęta do oszukiwania i dodatkowych sporów. Tak jak @ceCe wspomniał, próbowaliśmy czegoś takiego w przeszłości i nie przyniosło to dobrych efektów. Kwestia sponsora nagród tez pozostaje dyskusyjna, to, że zarządzam serwerami nie znaczy, że produkuję koszulki czy inne gadżety albo mam na te produkty 99% rabatu. Prowadzenie rankingów, ustalenie kryteriów na podstawie których miałby być wybierany zwycięzca itp. to wszystko pochłania czas, a mi dodatkowych zajęć na razie nie potrzeba. Na pozostałych sieciach z reguły są składki dla adminów, nad którymi też kiedyś myślałem, ale to raczej w celu zapobiegania nadużyciom przez administratorów, a nie jako forma zarobku czy sponsorowania nagród. Ostatecznie składek nie ma i wydaje mi się, że posiadanie przywilejów vipa + możliwość wprowadzania porządku na serwerze jest dobrym wynagrodzeniem. Jeśli chodzi o nagrody to proponuję zorganizowanie np. konkursu polegającego na promowaniu forum oraz serwerów, a rywalizację pomiędzy administratorami przenieść do gry, np. turnieju 1v1 albo czegoś podobnego Może coś w stylu forumowej ligi, w której rywalizowałyby ze sobą drużyny pięcioosobowe składające się z minimum 1 administratora sieci i co miesiąc kolejna edycja Dla zwycięzców np. byłby przyznawane vipy na naszych serwerach albo specjalna ranga z tagiem "champion" czy czymś podobnym. Sam nie mam czasu na zajmowanie się takimi sprawami, ale ewentualnie mogę pomóc w kwestiach technicznych. Pomysłów może być wiele, "sky is the limit"
 13. Skoro zdania są podzielone to sprawdzę czy da się to domyślnie wyłączyć i umożliwić włączenie tylko dla chętnych. Edit: Raczej nie można tego kontrolować z poziomu serwera i każdy musi to ustawić sobie samemu także w przypadku gdy większości graczy się to nie będzie podobać to zostanie ta funkcja wyłączona.

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: