Spyrek

Woźny
 • Zawartość

  196
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  18

Spyrek last won the day on 11 Lipiec

Spyrek posiadał najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

65 Bywalec

9 obserwujących

O Spyrek

 • Stopień na forum
  Master Guardian Elite

Ostatnio na profilu byli

863 wyświetleń profilu

Humor

 • Istny Diabeł!
 • Obecny humor Istny Diabeł!
 1. To Twoja decyzja, skoro uznałeś, że tak będzie lepiej to nie pozostaje nic innego jak podziękować za cały poświęcony czas. Odnosząc się do tych "ograniczeń" to tak, faktycznie zostały ograniczone uprawnienia wszystkich adminów z powodu nadużyć, które ostatnio coraz częściej się zdarzają. Niestety z tego powodu ucierpiało też wiele osób, które nie były w to zaangażowane. Tak jak mówiłem, nie mam czasu na szukanie winnych i dlatego zostały wprowadzone globalne ograniczenia do czasu wdrożenia lepszego rozwiązania. Informacja na forum się nie pojawiła, bo z aktywnością na forum też jest różnie i większość spraw wyjaśniam w wiadomościach prywatnych.
 2. Brak wzoru. Niewłaściwy dział. Zamykam.
 3. W sumie tematu bym nie zamykał, bo może ktoś z nudy wymyśli coś ciekawego.
 4. Niestety jest to wina ostatniej aktualizacji csgo wprowadzającej zmiany do gotv. Zmieniłem jedną rzecz, powinno być trochę lepiej, ale na pełne rozwiązanie problemu musimy czekać aż do czasu wydania odpowiedniej aktualizacji.
 5. Propozycje pojawiały się już wielokrotnie, ale bez żadnych konkretów. Jak komuś brakuje lekcji matematyki, bo wakacje się zaczęły to może wymyślić jakiś sprawiedliwy algorytm rankingowy i zaprezentować go najlepiej w postaci wzoru matematycznego. Ten obecny bazuje na systemie rankingowym ELO wywodzącym się z szachów. Także, gdyby ktoś chciał się wykazać to zapraszam do próby stworzenia bardziej sprawiedliwego systemu rankingowego, ale uwzględniającego umiejętności gracza.
 6. Dorzuciłem jeszcze kilka mapek do przetestowania, dajcie znać jak wrażenia. Lista: am_alley_pt am_azure_pt am_civilaction2_pt am_courtyard_pt am_dd2_b_pt am_grassland_pt am_insyhouse_pt am_onroof_pt am_ruby_pt am_tunnels_pt am_yard_pt
 7. Mapy usunięte: am_skybound am_water2014 am_asgard_fm am_snowaffle_fm am_publiclir_ruins am_devbeach_pt Mapy dodane: am_7ktgaming_pt am_inferno_banana_pt am_minecraftfix_pt am_nuke2_pt Zmiany wprowadzone na obu serwerach arena 1v1.
 8. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania Grając na serwerze zgadzasz się z regulaminem Wszelkie dowody dot. oszustw, wyzywania na voicechat, bugowania muszą być przedstawione w formie video z widoczną nazwą oskarżonego Inne formy dowodów jak screenshot lub sprawdzenie logów dopuszcza się jedynie jeśli są one wystarczające Decyzję o banie podejmuje administracja serwera. ZABRANIA SIĘ: Obrażania administracji serwerów Obrażania innych graczy na czacie (wszystko z umiarem) Działania na niekorzyść serwerów, powielania nieprawdziwych informacji (pomówień) bez podstaw lub dowodów Powodowania gorszego działania serwerów, celowe obciążanie serwerów (wulkany, wypadające itemy z przepalarki lub inne działania) Cheatowania, bugowania się, budowania w skale Budowania na respawnie bądź poza mapą Spamowania, podszywania się pod innych graczy, ekipy lub administrację Oszukiwania podczas wymiany trade na serwerze Proszenia o przedmioty Udostępniania wrażliwych danych osobowych graczy bez zgody właściciela danych Reklamowania innych serwerów bądź usług Stania pod bazą i przeszkadzania (wszystko z umiarem)
 9. Faktycznie w ostatnim czasie na serwerze robi się duże zamieszanie, a ewidentnie brakuje aktywnej administracji. Z tego powodu rekrutacja została otwarta.
 10. Retakes kiedyś powstanie, nie wiem jeszcze kiedy, ale mam w planach. Zanim ot nastąpi szykuję serwer podobny do arenki, szczegóły niebawem
 11. Błąd już powinien być poprawiony i w czasie pojedynków wszystkie bronie poza AWP powinny być usuwane.
 12. Poprawiło się coś po dzisiejszej aktualizacji? około godzin 20 była.
 13. Na innych serwerach rusta masz to samo?
 14. Naprawione.
 15. Nowe mapki dodane na serwer: awp_minecraft http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=904365930 awp_roost http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=836830191 awp_speeke http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=862785239 awp_flutter http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=842911573 awp_arcade http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=853754884 awp_rustycraft http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=857340869

O nas:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tincidunt laoreet eros quis semper. Vestibulum tincidunt est ac ultricies mollis. Nullam sollicitudin ligula in nibh mattis scelerisque. Aenean id justo vel diam facilisis hendrerit. Nullam a leo purus. Mauris viverra sollicitudin lacus, eget commodo nunc iaculis sed. Maecenas a dui nec metus varius facilisis. Pellentesque consectetur auctor egestas. Aliquam erat volutpat. Ut facilisis ex nec metus lobortis mollis.

Zaprzyjaźnione serwisy: