Spyrek

Woźny
 • Zawartość

  347
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  35

Ostatnia wygrana Spyrek w Rankingu w dniu 14 Listopad

Spyrek posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

117 Myśliciel

O Spyrek

 • Tytuł
  Legendary Eagle Master

Kontakt

 • GG
  8592073

Ostatnie wizyty

1368 wyświetleń profilu

Mood

 • Istny Diabeł!
 • Currently Feeling Istny Diabeł!
 1. Serwer DM FFA został przeniesiony. Nowe ip: 145.239.21.248:27070
 2. To może wprowadzić coś w rodzaju "happy hour", w określonych lub losowych porach dnia przez pewien czas liczba punktów byłaby podwajana albo przyznawany by był jakiś stały bonus np. 2 punkty.
 3. Gdzieś kiedyś widziałem, że zakaz używania wulgaryzmów obowiązywał do 22 albo 23, oczywiście nie dotyczy to samego obrażania, ale to chyba jedne co można wprowadzić. "Wyzywanie dla beki" to bezsensowny pomysł i dodatkowa furtka dla tych toksycznych graczy. Tutaj wiele zależy od admina i jego wyczucia co jest zabawą, a co nie.
 4. W przyszłym tygodniu planujemy przenieść serwer DM FFA na wydajniejszą maszynę, następny w kolejce będzie serwer AWP. Niestety oprócz poprawy jakości gry wiąże się z tym konieczność zmiany ip serwerów. IP powinno się zaktualizować automatycznie, ale w przypadku serwera arena tak się nie stało dlatego konieczne może być ręczne dodanie serwerów do ulubionych. Wszystkie statystyki, rangi, skiny itp. zostaną zachowane. Informacje o nowym IP pojawią się po przeniesieniu na stronie, forum oraz grupie steam.
 5. Nowe typy rund dodane na obie arenki, testujcie i zgłaszajcie błędy lub propozycje zmian
 6. Temat dotyczy serwerów Arena oraz HS Arena. Dotarły do mnie informacje, że niektórzy gracze chcieliby żeby na serwer dodać rundy "1tap", ale może to być różnie zrozumiane i dlatego chciałbym poznać zdanie większej grupy osób. Moje 2 propozycje rund "1tap": 1. Zablokowanie "spamowania" deaglem i umożliwienie oddania strzału np. co 2 sekundy 2. Tylko pierwszy strzał zadaje obrażenia Druga opcja wydaje się dosyć nudna, ale faktycznie jest to "1tap" Kolejną propozycją jest runda "rosyjska ruletka". Jako broń oczywiście rewolwer, bez kamizelki i hełmu, no i najważniejsze, szansa na zabójstwo 1/6. Czyli przy strzale mamy jakieś 16,66% szans na zabicie. Rundy te miałyby być traktowane jako 4fun i nie będą wpływały na główny rating, ewentualnie można wprowadzić osobny rating tego typu rund. Dajcie znać co myślicie o takich rozwiązaniach i jakie inne typy rund byście chcieli zobaczyć na serwerach.
 7. Bany i punkty minusowe to może za surowa kara, ale w międzyczasie wymyśliłem, że można zrobić taką listę multikont i synchronizować ich ranking z kontem głównym. Wtedy nawet jeśli ktoś będzie grać na smurfie to i tak będzie zabierać tyle punktów ile powinien. Oczywiście lista musiałaby być na bieżąco rozbudowywana, ale to tak samo jak w przypadku banów czy odejmowania punktów. Synchronizacja mogłaby być wykonywana kilka razy dziennie, chyba żeby udało się to zrobić bez większego obciążania serwera przy każdym wejściu do gry.
 8. Wraz z końcem miesiąca zakończył się konkurs na serwerach Arena 1v1 oraz DM FFA, w którym do wygrania była koszulka dla najlepszego gracza w rankingu. Po wykluczeniu graczy, którzy dopuścili się nieuczciwych zagrywek, top 10 najlepszych graczy w październiku prezentuje się następująco: Arena: DM FFA: Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! P.S. Jeśli konkurs będzie kontynuowany to informacje pojawią się wkrótce.
 9. Połowa map się w ogóle nie nadaje bo nie jest przystosowana pod areny. Mapa powinna posiadać minimum 11 aren, bez broni na ziemi.
 10. Dodane mapy: am_fast_pt am_heaven_gardens_pt am_inferage_pt am_loot_pt am_sandfight_pt am_trainstationkzg_pt am_xstation_pt Usunięte: am_caribbean_pt am_royal2_pt am_research_pt am_fun_fm am_onroof_pt Zmiany dotyczą obu serwerów arena.
 11. Została dodana funkcja przetestowania VIPa, można z tego skorzystać raz na 45 dni. Dostępna opcja znajduje się w głównym menu sklepu lub po wpisaniu na czacie !testvip
 12. Kiedy otwarcie serwera Minecraft ?

  Wczoraj przeprowadzaliśmy testy wydajności maszyny żeby uniknąć problemów przy starcie. Zostało jeszcze kilka rzeczy do zrobienia i konkretnej daty nie znamy, ale najprawdopodobniej będzie to po pga czyli po 8.10
 13. Roundsoundy NIGDY nie zostaną dodane na areny. Za szybkie rundy, zbyt dużo rund, brak osób do wycinania piosenek. Możliwe, że kiedyś się pojawi coś w rodzaju radia, ale nie wiem kiedy.
 14. Elegancka sprawa! Na serwer została dodana komenda !mapy odsyłająca do tego tematu. @erek Dyskusje o mapach do dodania / usunięcia najlepiej przenieść do osobnego tematu. Odpowiadając na pytanie, tak, 5 ostatnich map jest wykluczanych z głosowania.
 15. Na wszystkie serwery CSGO został dodany sklep SMS, który umożliwia zakupy bez wychodzenia z gry. Oprócz zakupów umożliwia on sprawdzenie pozostałego czasu wykupionych usług. Z okazji uruchomienia sklepu, wszystkie zamówienia złożone w sklepie w grze zostają przedłużone o 20%! Dostępne komendy: !sms / !sklep / !kup - otwiera główne menu sklepu !ileslot / !ilevip - pokazuje pozostały czas wykupionej usługi Wygląd sklepu: https://i.imgur.com/j1ivJH3.png Znalezione błędy lub wprowadzone propozycje zmian będą nagradzane bonusowymi dniami wybranej usługi. Dodatkowo dla kilku pierwszych szczęściarzy udostępniam darmowe kody SMS: 7155 - 1.23 zł TMH9B2CH ZTTBH2AX 7636 - 7.38 zł D924872W CUMN3E4K Y8YP4KTP 7936 - 11.07 zł RAA7L3TK

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: