SSJKawas

Admin Serwera CS:GO
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez SSJKawas

 1. Witam. Ostatnio przegladając serwery PT natknął mnie ciekawy Pomysł :) a mianowicie Nagradzanie najbardziej aktywnych administratorów na naszych serwerach :) Nie chodzi tu o jakies mega drogie rzeczy itp a o upominki w postaci Skinów/kubków/koszulek/wyróżnionego nicku na serwerze Nie chodzi mi o najwiekszą ilość rozdanych banów czy Kicków lecz o czas czuwania na serwerze liczmy co miesiac Główny opiekun serwerów czyli @Spyrek Wybrał by top3 najaktywniejszych (chodzi z kazdego serwera po 3 adminow) i losowo poprzez program komputerowy losował nagrody :) Myśle ze to dobra zacheta do Naszej pracy oczywiście wiadomo ze ten pomysł jest do jakichkolwiek poprawek czy udoskonaleń wiec zapraszam wszystkich do Dyskusji a najbardziej Administracje bo to o was chodzi Nie chodzi mi tu o cebulactwo lecenie na kase czy skiny tylko to co robimy dla serwera czyli pilnowanie porządku i estetyki leży w dobroci dla całego PT Zapraszam do Dyskusji i Pozdrawiam :)
 2. Ja tylko rzuciłem pomysł :) Nic osobistego :) Panowie i Panie moze z niektórymi sie pośpieszyłem lecz mysle ze wsio jest do przemyslenia :)
 3. Ja bym proponował O ten raiting tylko ze gdy zagramy juz 4 o punkty to reszta juz jest normalnie tak jak napisał @Spyrek zeby ktoś specjalnie kogoś nie boostował :) liczmy 4 pojedynki na dzien/godzine/mape o wybierany raiting liczmy od 1do 50 a reszta normalnie tak jak to teraz funkcjonuje :)
 4. Krótkie FunnyMoments Isamu CoD xDD

  Wykonanie Mega :) lecz ta muzyka już przereklamowana

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: