sikor

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana sikor w Rankingu w dniu 5 Luty

sikor posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

9 Neutralny

O sikor

 • Tytuł
  Silver II

Ostatnie wizyty

206 wyświetleń profilu
 1. Każdy wie, ale dwie dobre duszyczki zaprzeczyły moim słowom, jedynie @Karmela, pokrótce wyjaśniła. Mój filmik tylko potwierdza. Moje przypuszczenia nawiązywały do obrażeń zadawanych przez szybę, a Ty mi tłumaczysz o dmg po zbiciu szyby bb
 2. x D //kurcze, nie podpięło mi pod wcześniejszy post, wybaczcie.
 3. Mylisz się. Dzisiaj niestety ponownie doświadczyłem tego na serwerze i postanowiłem to sprawdzić, moje przeczucie było trafne, poniżej podsyłam filmik i wnoszę o wgranie mapy z wersją bez szyby. //porównanie przy tych samych odległościach pomiędzy modelami.
 4. Co do mapy zvk z szybą, nie jestem pewien, ale ze strony TT, strzelając w model przez szybe, w okolice klatki piersiowej, obrażenia jakie są zadawane to -85hp, zaś ze strony CT, jedna kula, zabija od razu. Zdarzyło mi się to kilkukrotnie, nie wiem jak wyglądają odczucia innych, ale według mnie ta szyba faworyzuje stronę niebieska (:
 5. @Spyrek, mam prośbę, mógłbyś włączyć kill replay? Często jest taka sytuacja i ciekawość, "w jaki sposób gracz mnie zabił", włączenie powtórek temu zażegna.
 6. Dlaczego porównujecie główne rangi do rang na serwerze? Przecież to dwa różne światy, tak naprawdę. Poza tym, jeśli chodzi o te serie zabójstw: Według mnie, jeżeli gracz ma LEM'a (główna ranga) i jest niżej w rankingu niż osoba z rangą MG1, mimo że ma te 70h przegranych mniej, to oznacza że jest słabszy od niego z awp, bo prawda jest taka, że jak ktoś potrafi dobrze grać, to i w 10h wbije top1 czy z pomocą serii zabójstw czy też bez niej (: Osobiście nie patrzę na ten ranking w sposób szczególny, więc możecie to zmienić, bo dla mnie różnicy nie ma.
 7. Cześć, chciałbym aby plugin 1v1 noscope został troszkę zmodyfikowany, mianowicie chodzi o to, że sporo osób lubi (tak myślę) zmieniać z awp na nóż po strzale, obecnie nóż podczas pojedynku jest zablokowany, proponuję go "włączyć", ale żeby dmg był wyłączony, aby plugin w dalszym ciągu spełniał swoją funkcję. Pozdrawiam.

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: