polakos48

Moderator
 • Zawartość

  173
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  23

Ostatnia wygrana polakos48 w Rankingu w dniu 2 Kwiecień 2018

polakos48 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

93 Bywalec

2 obserwujących

O polakos48

 • Tytuł
  Master Guardian I

Informacje Osobiste

 • Imię
  Mateusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Poznań

Kontakt

 • Snapchat
  polakos48

Ostatnie wizyty

1790 wyświetleń profilu

Mood

 • Czas na siłkę!
 • Currently Feeling Czas na siłkę!

Piosenka profilowa

 1. Info o rankingu na czacie

  Witam serdecznie, osobiście uważam, że ukrycie tych informacji to pomysł bardzo dobry. Może w końcu serwerowi napinacze przestaną wydzierać się do mikrofonu za każdym razem jak ktoś zabierze im więcej niż 3 punkty. Więcej przyjemności z gry i mniej sprzeczek. Zostawiłbym tylko killstreaków i awansie lub degradacji z danej rangi. Czat będzie bardziej przejrzysty i nie zgubi się żadnej wiadomości. Pozdrowionka, polakos
 2. Chciałbym wnieść o podniesienie progów punktowych na serwerze Retake, nie może być sytuacji, że 80% ludzi ma globala, to ranga na którą trzeba zasłużyć. Obecnie sprawa wygląda tak, że globala można wbić w 15h. Sam wbiłem pare dni temu i innym " globusom" biorę nawet po 30pkt, trochę dziwne. Na początek proponuję o 500 pkt
 3. Aktualizacja 03.04.2018 + @kavosko + @$Geniu$ + @ASIST + @<JaZy>
 4. Top 5 na serwerze

  Grudzień 1. PROBL3M (3786 pkt) 2. sikor ( 3739 pkt) 3. THEBILL (3696 pkt) 4. >Totty =D (3687 pkt) 5. Unbelievable (3676 pkt)
 5. Kolejna sprawa to podniesienie progów punktowych na rangi o +/- 100-150 pkt. Rangi są teraz zbyt szybko nabijane i niektórzy mają Globala, a graja jak grają, czyli słabo.
 6. Zgłoszenie na grafika

  Jeśli naszemu kandydatowi pasuje to nie widzę problemu.
 7. Zgłoszenie na grafika

  Takie spotkanie może się odbyć dziś lub jutro w godzinach wieczornych (po 20:00). W kolejnym tygodniu począwszy od 13.01.2018 nie ma mnie w Polsce, dostępny będę dopiero po powrocie około 21.01. Możemy to trochę przeciągnąć, ktoś jeszcze mógłby się zgłosić.
 8. Zgłoszenie na grafika

  Prace fajne, masz coś trochę mniej, jakby to określić, pastelowego...kreskówkowego? Chciałbym zobaczyć może jakieś tło na forum jakie byś zaproponował dla gracza serwera only awp.
 9. Można by zmniejszyć do 3 rund eco. Ten czat to opcja fajna, jeśli chcemy uniknąć nieporozumień, chwilowo czat głosowy jest używany nie w takim stopniu jakbym chciał i informacji dotyczących położenia wroga jest bardzo niewiele, prędzej dowiem się o położeniu moich teammate'ów. A ułatwi to karanie graczy, którzy nie potrafią pogodzić sie z porażką. W momencie, w którym ktoś mi pisze pw, że jest obrażany musze wierzyć mu na słowo lub przejść na specta. W momencie, gdy gracz wie kto jest administratorem to moja obecność na spectcie będzie dla niego ostrzeżeniem, a ja nie będę miał powodu do karania.
 10. Witam serdecznie! Mam kilka propozycji odnośnie serwera retakes, zapraszam do dyskusji i komentowania. Na początek myślałem o dodaniu komendy !rs. Nie raz zdarza się komuś słabszy dzień i statystyki na poziomie 1:15 nie są czymś czym chciało by się chwalić. Dodatkowo gracze słabsi nie byliby szkalowani tekstami typu " wyjdź na plus ". Na awp ta komenda funkcjonuje i raczej nie ma swoich przeciwników, na retake już były pytania od graczy odnośnie możliwości wprowadzenia tej komendy. Druga sprawa to rundy pistoletowe. Proponuję rundy pistoletowe losować między rundami full. Gracze nie zawsze potrafią grać pistoletami i te pierwsze 5 rund potrafi mocno nadszarpnąć morale strzelca. Nie raz byłem świadkiem opuszczania serwera przez graczy, którym nie szło podczas tych rund Eco. Następnie chciałbym przejść do tematu wyłącznie dla administracji. Tutaj również przyda się opinia drugiego admina @erek. Do rzeczy, chciałbym mieć możliwość słyszenia również drużyny przeciwnej oraz możliwość przełączenia widoku pośmiertnego na gracza z enemy teamu. W obecnej formie wyłapywanie graczy toxycznych i cheaterów jest dosyć uciążliwe. Muszę przechodzić na specta za każdym razem jak coś się dzieje ( ostatnio przesiedziałem tak 1/3 meczu ). Ostatnia już propozycja dotyczy graczy tzw. " afk ". Gracze są przenoszeni na specta, jednak dalej zajmują slota, który jest niezwykle cenny dla kogoś kto próbuje dostać się na serwer. Chciałbym aby tacy gracze byli po tym czasie kickowani z serwera.
 11. Witam serdecznie, w związku z brakiem aktywności naszych obecnych grafików forumowych, zdecydowaliśmy się na ogłoszenie naboru, na nowego grafika. Jeśli pasjonujesz się wykonywaniem grafik, bądź robisz to zawodowo i chciałbyś nas wesprzeć to zapraszamy. Oczywiście jest to działalność non-profit, w zamian możemy zaoferować reklamę, jeśli chciałbyś wykonywać grafiki również dla osób prywatnych. Przedstaw się. Napisz coś na swój temat. Opisz swoje doświadczenia (oraz sukcesy) z grafiką. Podrzuć nam próbkę twoich możliwości (temat dowolny). Konkurs nie ma ograniczenia czasowego.
 12. ✘Administratorzy✘ ► ✪polakos™◄ ✔ Steam → http://steamcommunity.com/profiles/76561198206229880/ ✔ ► erek ◄ ✔ Steam → http://steamcommunity.com/id/pan_er ✔ ► Asist ◄ ✔ Steam → http://steamcommunity.com/profiles/76561198452219967 ✔ ►kavosko◄ ✔ Steam → http://steamcommunity.com/id/kavosko/ ✔ ►$Geniu$◄ ✔ Steam → http://steamcommunity.com/id/Papeczka/ ✔ ►<JaZy>◄ ✔ Steam → http://steamcommunity.com/id/Jazy36/ ✔
 13. Witam serdecznie! W tym poście można składać propozycje odnośnie serwera retake. Jeśli masz jakiś pomysł i chciałbyś go przedyskutować, to pisz śmiało!

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: