polakos48

Moderator
 • Zawartość

  161
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  22

Ostatnia wygrana polakos48 w Rankingu w dniu 3 Marzec

polakos48 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

81 Bywalec

2 obserwujących

O polakos48

 • Tytuł
  Master Guardian I

Informacje Osobiste

 • Imię
  Mateusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Koszalin

Kontakt

 • Snapchat
  polakos48

Ostatnie wizyty

920 wyświetleń profilu

Mood

 • W znakomitym humorze
 • Currently Feeling W znakomitym humorze

Piosenka profilowa

 1. Co do słuszności bana nikt nie ma wątpliwości, oprócz Ciebie. Popytaj sobie graczy, którzy są w takiej sytuacji jak ty ( np. @FREQU ). Otrzymującym bana jesteś ty, a nie twoje konto, więc nie rozumiem o co spinasz. Zamykam temat. Jak @Spyrek uzna, że możesz zostać wybrańcem i zdejmie bana ( raczej bym na to nie liczył ) to zostaniesz o tym poinformowany.
 2. Top 5 na serwerze

  Grudzień 1. PROBL3M (3786 pkt) 2. sikor ( 3739 pkt) 3. THEBILL (3696 pkt) 4. >Totty =D (3687 pkt) 5. Unbelievable (3676 pkt)
 3. Kolejna sprawa to podniesienie progów punktowych na rangi o +/- 100-150 pkt. Rangi są teraz zbyt szybko nabijane i niektórzy mają Globala, a graja jak grają, czyli słabo.
 4. Zgłoszenie na grafika

  Jeśli naszemu kandydatowi pasuje to nie widzę problemu.
 5. Zapraszam do dodawania propozycji resów na luty 2018. Ponownie proszę też o ograniczenie ilości rapu. Standardowo max 5 kawałków. czas do 28.01.2018
 6. Zgłoszenie na grafika

  Takie spotkanie może się odbyć dziś lub jutro w godzinach wieczornych (po 20:00). W kolejnym tygodniu począwszy od 13.01.2018 nie ma mnie w Polsce, dostępny będę dopiero po powrocie około 21.01. Możemy to trochę przeciągnąć, ktoś jeszcze mógłby się zgłosić.
 7. Zgłoszenie na grafika

  Prace fajne, masz coś trochę mniej, jakby to określić, pastelowego...kreskówkowego? Chciałbym zobaczyć może jakieś tło na forum jakie byś zaproponował dla gracza serwera only awp.
 8. Można by zmniejszyć do 3 rund eco. Ten czat to opcja fajna, jeśli chcemy uniknąć nieporozumień, chwilowo czat głosowy jest używany nie w takim stopniu jakbym chciał i informacji dotyczących położenia wroga jest bardzo niewiele, prędzej dowiem się o położeniu moich teammate'ów. A ułatwi to karanie graczy, którzy nie potrafią pogodzić sie z porażką. W momencie, w którym ktoś mi pisze pw, że jest obrażany musze wierzyć mu na słowo lub przejść na specta. W momencie, gdy gracz wie kto jest administratorem to moja obecność na spectcie będzie dla niego ostrzeżeniem, a ja nie będę miał powodu do karania.
 9. Witam serdecznie! Mam kilka propozycji odnośnie serwera retakes, zapraszam do dyskusji i komentowania. Na początek myślałem o dodaniu komendy !rs. Nie raz zdarza się komuś słabszy dzień i statystyki na poziomie 1:15 nie są czymś czym chciało by się chwalić. Dodatkowo gracze słabsi nie byliby szkalowani tekstami typu " wyjdź na plus ". Na awp ta komenda funkcjonuje i raczej nie ma swoich przeciwników, na retake już były pytania od graczy odnośnie możliwości wprowadzenia tej komendy. Druga sprawa to rundy pistoletowe. Proponuję rundy pistoletowe losować między rundami full. Gracze nie zawsze potrafią grać pistoletami i te pierwsze 5 rund potrafi mocno nadszarpnąć morale strzelca. Nie raz byłem świadkiem opuszczania serwera przez graczy, którym nie szło podczas tych rund Eco. Następnie chciałbym przejść do tematu wyłącznie dla administracji. Tutaj również przyda się opinia drugiego admina @erek. Do rzeczy, chciałbym mieć możliwość słyszenia również drużyny przeciwnej oraz możliwość przełączenia widoku pośmiertnego na gracza z enemy teamu. W obecnej formie wyłapywanie graczy toxycznych i cheaterów jest dosyć uciążliwe. Muszę przechodzić na specta za każdym razem jak coś się dzieje ( ostatnio przesiedziałem tak 1/3 meczu ). Ostatnia już propozycja dotyczy graczy tzw. " afk ". Gracze są przenoszeni na specta, jednak dalej zajmują slota, który jest niezwykle cenny dla kogoś kto próbuje dostać się na serwer. Chciałbym aby tacy gracze byli po tym czasie kickowani z serwera.
 10. Co do szybki - mi się podoba tak jak jest teraz. Gracze po prostu przyzwyczaili się do starej wersji. Nowe mapy może i są konieczne, ale wypadało by tu postawić sobie pytanie czy gracze będą chcieli te nowe poznawać. Skoro nie chcą tego robić obecnie, to w przyszłości raczej marne szanse. Zgadzam się z @Karmela mapy grane obecnie są dobrze znane i doceniane, każdy ma swojego ulubieńca i każdy ma mapę, której nienawidzi i nie da rady dogodzić wszystkim na raz ( powiedzmy, że ja zaproponuję wyrzucenie mapy legofort, część graczy mnie poprze, a inni najchętniej by mnie opluli ). Banicje jak najbardziej słuszne, takie zachowania to dziecinada. @Kościan Karmela jest stałym graczem serwera oraz administratorem FFA należącego jakby nie było do tej samej sieci. Uważam zatem, że jak najbardziej ma prawo wypowiadać się w kwestiach z serwerem związanych. Tak samo jak my być może będziemy mogli kiedyś pomóc jej na w/w serwerze. Jeśli masz pisać post niezwiązany z rozwojem AWP, tylko masz na celu krytykę osoby udzielającej się w temacie, to oszczędź nam czasu i nie pisz bredni.
 11. Mimo że często narzekam na te punkciki, to ja bym nic nie zmieniał. Za 2-3 miesiące ktoś znowu znajdzie sposób żeby wykorzystywać ten pomysł na swoją korzyść i znowu będzie narzekanie, że gościu gra na punkty, że szkoda czasu na takie " gówno ",stfu, tfu etc. Jeśli chcemy coś zmieniać to byłbym za pomysłem Spyrka i Mikiego. Serie mogłyby być ograniczane czasowo, albo po prostu nie przenosić serii do następnych rund. Przykładowo, od momentu zdobycia fraga, gracz ma 30 sek na zdobycie jak największej ilości killi. Punkty za MVP fajna sprawa myślę, że 5 to za dużo, ale 2-3 czemu nie. Do kompletu podnieść o 100 pkt próg każdej rangi i do zobaczenia na serwerze.
 12. Witam serdecznie, w związku z brakiem aktywności naszych obecnych grafików forumowych, zdecydowaliśmy się na ogłoszenie naboru, na nowego grafika. Jeśli pasjonujesz się wykonywaniem grafik, bądź robisz to zawodowo i chciałbyś nas wesprzeć to zapraszamy. Oczywiście jest to działalność non-profit, w zamian możemy zaoferować reklamę, jeśli chciałbyś wykonywać grafiki również dla osób prywatnych. Przedstaw się. Napisz coś na swój temat. Opisz swoje doświadczenia (oraz sukcesy) z grafiką. Podrzuć nam próbkę twoich możliwości (temat dowolny). Konkurs nie ma ograniczenia czasowego.
 13. ✘Administratorzy✘ ► ✪polakos™◄ ✔ Steam → http://steamcommunity.com/profiles/76561198206229880/ ✔ ► erek ◄ ✔ Steam → http://steamcommunity.com/id/pan_er ✔
 14. Witam serdecznie! W tym poście można składać propozycje odnośnie serwera retake. Jeśli masz jakiś pomysł i chciałbyś go przedyskutować, to pisz śmiało!

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: