RARITY

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O RARITY

 • Tytuł
  Silver I
 1. CS mi szaleje

  Mały Update: Wczoraj zrobiłem format bez aktualizacji systemu i zainstalowałem cs'a cały czas było 60 fpsó'w + pojawił się ping over 200. Z nudów zrobiłem drugi raz format tym razem dałem mu się aktualizować tak długo jak będzie chciał, włączam cs'a a tam fps'y lecą do ponad 200. Także wszystko działa na nowo A morał z tego taki, że jak już nie wiesz co robić, zrób format Dziękuję za wasze pomysły <3 aaa i problem z myszką też zniknął
 2. CS mi szaleje

  okey, rozumiem, ale mam wrażenie, że to wina bardziej tych fps'ów. Przed chwilą wpadłem na "genialny" pomysł i ustawiłem fps_max 50... i Teraz mam zablokowane fpsy na 58 + myszka działa poprawnie CO SIĘ DZIEJE Z TĄ GRĄ?!
 3. CS mi szaleje

  Nope, komende już miałem wpisaną, a myszka chodzi tak samo tylko 2x wolniej :c
 4. CS mi szaleje

  Okey, moje ego podbite, to teraz proszę o jakieś rady/pomysły
 5. CS mi szaleje

  Mam ostatnio problem z CS'em, zainstalowałem windowsa 10 od nowa. Od tamtego momentu gra blokowała mi się na 60 fps'ach + pojawiało się coś w stylu "pływania myszki". Jakoś po trzech dniach, wszystko wróciło do normy, miałem normalne fps'y, myszka normalnie chodziła (chyba jakaś aktualizaja systemu była wtedy) ... AAAALEEEE ostatnio wszystko wróciło, nie wiem czemu Jedyna rzecz jaka aktualnie pomaga to ustawienie "Pełny ekran w oknie", ale na tym grać się nie da. Jak wracam do 4:3 BB, problem wraca. Ta opcja od Xbox'a (DVR?) jest wyłączona :) Reinstall też był robiony :) Spójność plików też była :) Może ktoś miał podobną sytuację i udało mu się naprawić, albo ma jeszcze jakiś pomysł o co może chodzić.

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: