XiZ1

Moderator
 • Zawartość

  151
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Zawartość dodana przez XiZ1

 1. [Zgłoszenie do turnieju] Spiffy Slayers

  Zgłoszenie przyjęte, niech Kapitan drużyny mnie doda na steamie.
 2. [Zgłoszenie do Turnieju] Słoneczny Patrol

  Zgłoszenie zatwierdzone, drużyna dodana do turnieju. Kapitan drużyny dostanie ode mnie zaproszenie do znajomych na steam, proszę żeby je zaakceptowano gdyż będę chciał się z wami kontaktować. Temat zamykam.
 3. [Zgłoszenie do Turnieju] 'NetGaming'

  Zgłoszenie zatwierdzone, drużyna dodana do turnieju. Kapitan drużyny dostanie ode mnie zaproszenie do znajomych na steam, proszę żeby je zaakceptowano gdyż będę chciał się z wami kontaktować. Temat zamykam.
 4. Ważne informacje dotyczące turnieju.

  Informacje zaktualizowane.
 5. Turniej jest w zupełności darmowy! Cały turniej będzie online. Turniej rozpocznie się 11.12.2017 około godziny 17:00, i potrwa do 18.12.2017. Każda drużyna ma do zagrania w fazie grupowej 3 mecze czyli 3 mapy i potem w fazie pucharowej do 3 meczy czyli 9 map.
 6. Aktualizacja 12.11.2017r. Godzina 15:06
 7. ┏╋━━━━━━◥◣◆◢◤━━━━━━╋┓ Administracja Turnieju ┗╋━━━━━━◥◣◆◢◤━━━━━━╋┛ Główny organizator: - @XiZ1 Zastępcy organizatora: - @Grzesiek - @LeVsky - @DielZ Moderatorzy: - @Grzesiek - @neiq Administratorzy: - @AYSIK - @Ragnuar - @polakos48 - @Hakiyo - @VACO - @Mar Queez - @Azjata - @BialyMis14 - @NiGhT
 8. W tym poście zostaną wymienieni oficjalni współorganizatorzy, sponsorzy i patroni turnieju. Współorganizatorzy : Wolf Gaming Sponsorzy : 1Shot1Kill Patroni : Lista ta jest w pełni wiarygodna i będzie stale aktualizowana.
 9. Aktualizacja. 06.11.2017r. godzina 00:13
 10. Podanie zaakceptowane. PS. Trochę krótkie mogłeś się bardziej przyłożyć.
 11. Co do tych trybów jestem za wprowadzeniem obu na nasze Arenki. Pomysł z osobnym raitingiem jest według mnie bardzo dobry. Jeśli chodzi o rundy "1tap" zdecydowanie wole 1 opcje ale osobiście dałbym możliwość oddania strzału co 4 sekundy.
 12. Tak prezentuje się obecna lista map na arence: am_pompa_aztec_b3 am_pompa_winter_b1 am_nuke2016_fm am_desert am_dust2014 am_grass2 am_must2014 am_crashz_dust_v2 am_egc_fm am_minecraftbox_fm am_plain2_fm am_snow_pt am_7ktgaming_pt am_inferno_banana_pt am_minecraftfix_pt am_nuke2_pt am_alley_pt am_grassland_pt am_redline_pt am_yard_pt am_fast_pt am_loot_pt am_sandfight_pt am_trainstationkzg_pt am_xstation_pt Pozdrawiam.
 13. Pomysł fajny ,ale czy nie będzie przypadkiem to kolidować z drugim turniejem.
 14. [PODANIE] [ADMINISTRATOR] Hakiyo

  Całość jest napisana bardzo ładnie. Podanie zaakceptowane.
 15. Status rekrutacji na stanowiska administracji turnieju. Główny organizator - Rekrutacja zamknięta. Zastępcy głównego organizatora - Rekrutacja otwarta. Moderatorzy turnieju - Rekrutacja zamknięta. Administratorzy turnieju - Rekrutacja otwarta. Moderator zajmuje się sprawami związanymi z forum ( zgłoszenia, pytania itp) Nie pilnuje on meczy. Administrator zajmuje się pilnowaniem meczy. Główny organizator zajmuje się startowaniem meczy i nadzorowaniem całej ekipy administracyjnej. Zastępca głównego organizatora może wystartować mecz pomaga moderatorom i administratorom nadzoruje też ich pracę.
 16. am_caribbean było na zwykłej arence i zostało usunięte z powodu źle zrobionych skrzynek o które się można zablokować. Moje typy to 7 9 10
 17. [PODANIE] [MODERATOR] neiq

  Podanie Zakceptowane.
 18. Wzór podania na administratora turnieju. Temat: [PODANIE ] [ nazwa stanowiska na które jest składane podanie ] nick Tagi: Podanie Opis: Imię: Wiek: (minimum 16+): Doświadczenie: ( czas spędzony w grze ( ranga opcjonalna )): Znajomość komend i działania serwerów ( komendy RCON ): Steam ID; Link do profilu Steam: Coś na swój temat: Podsumowanie: Wymagania: - Wiek 16+ - Dostęp do TS3 - Sprawny mikrofon - Płynna znajomość komend RCON itp.

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: