XiZ1

Zbanowany
 • Zawartość

  195
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana XiZ1 w Rankingu w dniu 12 Listopad 2017

XiZ1 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

53 Bywalec

2 obserwujących

O XiZ1

 • Tytuł
  Master Guardian Elite

Informacje Osobiste

 • Imię
  Jakub
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Domasławice

Ostatnie wizyty

794 wyświetleń profilu

Mood

 • Zakochany!
 • Currently Feeling Zakochany!
 1. Zgłoszenie na grafika

  Wolałbym jutro ( 11.01.2018r. )
 2. Zgłoszenie na grafika

  Proponowałbym żeby administracja Forum i @tasaquu. spotkali się razem na TeamSpeak'u i porozmawiali o tym czego oczekuje jedna i druga strona i co obie mogą zyskać, itp.
 3. Wszyscy się zgadzamy ,że ten pomysł jest dobry i warty wprowadzenia. Pozostaje jednak dojść która wersja tego pomysłu jest najlepsza. Moim zdaniem osobny ranking jest trochę bez sensu. Zamiast osobnych punktów można by zrobić jakąś walutę którą by się zbierało i na koniec miesiąca można by za nią kupić VIP'a. Co miesiąc albo inny odstęp czasu ilość waluty w portfelach graczy była by resetowana (tak ja jest to robione z pkt ratingu), by każdy gracz mógł spokojnie z tego korzystać. Co w przypadku gdy graczowi skończy się szybciej waluta ,można to rozwiązać w ten sposób że walutę zdobywało się też poprzez przebywanie na serwerze. Co do oszukiwania tego problemu pozbyć się jest niezwykle ciężko, ale nie można ograniczać te incydenty. Pierwszym sposobem jest oczywiście pilnowanie tego przez administracje ale nie mówię tu o oglądaniu demek tylko gdy admin jest na serwerze i ktoś kogoś wyzywa na pojedynek to na chacie wyświetlała by się informacja kto, kogo i na jaką stawkę wyzywa ,a po skończonym pojedynku wyświetlała by się informacja kto wygrał i admin może patrzeć czy ciągle walczą te same osoby. Drugim sposobem jest ustawienie limitu pojedynków dla każdej osoby do 4 na mapę i limitu stawki pojedynku ( w godzinach od 8:00 do 23:00 ) ,a w godzinach od 23:00 do 8:00 zmniejszyć jeszcze bardziej limit. Za oszukiwanie osoby ,które się tego dopuszczają były by karane banami ( długość bana do ustalenia ) Tyle z mojej strony. PS. Wiem żaden z tych pomysłów w/w nie jest nowy i zostały już przez was wymienione , ja tylko poskładałem je w całość ( wizję najbardziej optymalnego systemu ). Dzięki za uwagę i pozdrawiam.
 4. Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tego na arenki.
 5. Chociaż nie gram na serwerze Only AWP to wtrącę jednak swoje trzy grosze do tej dyskusji. Moim zdaniem zmiana systemu po raz kolejny jest bez sensu ,ponieważ nie da się zrobić systemu ,który odpowiadał by każdemu graczowi i za kilka miesięcy znowu ktoś powie ze ten system jeż bez sensu i zacznie kombinować jak go tu poprawić. Jest to po prostu walka z wiatrakami. Tyle z mojej strony pozdrawiam i Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku.
 6. Co do tych trybów jestem za wprowadzeniem obu na nasze Arenki. Pomysł z osobnym raitingiem jest według mnie bardzo dobry. Jeśli chodzi o rundy "1tap" zdecydowanie wole 1 opcje ale osobiście dałbym możliwość oddania strzału co 4 sekundy.
 7. Tak prezentuje się obecna lista map na arence: am_pompa_aztec_b3 am_pompa_winter_b1 am_nuke2016_fm am_desert am_dust2014 am_grass2 am_must2014 am_crashz_dust_v2 am_egc_fm am_minecraftbox_fm am_plain2_fm am_snow_pt am_7ktgaming_pt am_inferno_banana_pt am_minecraftfix_pt am_nuke2_pt am_alley_pt am_grassland_pt am_redline_pt am_yard_pt am_fast_pt am_loot_pt am_sandfight_pt am_trainstationkzg_pt am_xstation_pt Pozdrawiam.
 8. Pomysł fajny ,ale czy nie będzie przypadkiem to kolidować z drugim turniejem.
 9. am_caribbean było na zwykłej arence i zostało usunięte z powodu źle zrobionych skrzynek o które się można zablokować. Moje typy to 7 9 10
 10. Na caribbean często ludzie się blokują o źle zrobione textury skrzynek.
 11. Witam wszystkich. W dniu dzisiejszym chciałbym zaproponować kilka nowych map i przy okazji podać kilka ,które wypadało by usunąć z puli. Propozycje map do dodania na serwer: -am_xstation_v0 - https://gamebanana.com/maps/197377 -am_trainstationkzg - https://gamebanana.com/maps/197371 -am_fast - https://gamebanana.com/maps/197064 -am_inferage - https://gamebanana.com/maps/189960 -am_sandfight - https://gamebanana.com/maps/189096 -am_loot - https://gamebanana.com/maps/183134 -am_stock - https://gamebanana.com/maps/185641 -am_alleyway - https://gamebanana.com/maps/184452 -am_heaven_gardens - https://gamebanana.com/maps/193997 (Każda z zaproponowanych map spełnia wymagania ilości slotów i aren.) Propozycja map do usunięcia: - am_caribbean_pt - https://gamebanana.com/maps/194774 - am_royal2_pt - https://gamebanana.com/maps/183261 - am_research_pt - https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=861169471 - am_fun_fm - https://gamebanana.com/maps/190730 - am_onroof_pt - https://gamebanana.com/maps/195531
 12. Bardzo fajny pomysł, ale to trzeba dorobić odrazu komunikat o tym że ten tryb jest aktualnie włączony najlepiej ten komunikat z sm_csay. Można też zrobić drugi taki Dm ale tylko z online hs ale to są dodatkowe koszta więc to chyba odpada. Co do only hs co jakiś czas to może np od 1:00 do 2:00 jest only hs potem od 2:00 do 3:00 jest zwykły tryb. I tak zmiana co godzinę. Albo na zasadzie że np zaczyna się mapa np mirage i serwer losuje czy na tej mapie bd only hs czy nie. Takie dwie propozycje jak to rozwiązać.

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: