XiZ1

Admin Serwera CS:GO
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana XiZ1 w Rankingu w dniu 6 Czerwiec

XiZ1 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

10 Neutralny

1 obserwujący

O XiZ1

 • Tytuł
  Silver Elite

Informacje Osobiste

 • Imię
  Jakub
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Domasławice

Ostatnie wizyty

147 wyświetleń profilu

Piosenka profilowa

 1. Bardzo fajny pomysł, ale to trzeba dorobić odrazu komunikat o tym że ten tryb jest aktualnie włączony najlepiej ten komunikat z sm_csay. Można też zrobić drugi taki Dm ale tylko z online hs ale to są dodatkowe koszta więc to chyba odpada. Co do only hs co jakiś czas to może np od 1:00 do 2:00 jest only hs potem od 2:00 do 3:00 jest zwykły tryb. I tak zmiana co godzinę. Albo na zasadzie że np zaczyna się mapa np mirage i serwer losuje czy na tej mapie bd only hs czy nie. Takie dwie propozycje jak to rozwiązać.
 2. Mam kilka propozycji dotyczących serwera. 1. Zmniejszenie czasu ochrony po odrodzeniu ze względu na to że jeśli ktoś się odrodzi to może kogoś zabić jednym strzałem w głowę a druga osoba nawet nie zada mu obrażeń bo tamten ma ochronę. 2. Dodanie do !guns kilka nowych broni przede wszystkim AWP i Scout'a I chyba jest bug w działaniu systemu rang może tylko mi się tak stało ale na początek ma się S6 ,a po przekroczeniu pewnego progu dostaje się awans do G1. Otóż ja miałem coś takiego że gdy zginołem dało mi range G1 a potem po zabiciu przeciwnika odebrało , niewiem może to tylko jednorazowy błąd u mnie ,a może faktycznie tak jest , niewiem bo nie pytałem ludzi.
 3. Nie można zagrać bez kupowania slota , ale w tedy żeby wejść musi być jakiś wolny slot.
 4. To można zrobić to tak ze top3 pod względem reitingu i top7 pod względem czasu przegranego na serwerze (nie licząc administracji ). czyli mamy 10 graczy którzy takie konta by otrzymywali.
 5. Nazwa tej rangi może być inna ja to tylko tak nazwałem. Co do pilnowania tego można wyznaczyć osobę/osoby za to odpowiedzialne. Ja mogę się tego podjąć. Tylko ty @GOLDEN musisz nadawać te rangi bo ja niemoge. Czyszczenie reitingu itp może i ma minimalny wpływ na serwer ale zawsze jakiś, a pozatym może pomóc mi w pilnowaniu tej topki bo niektórzy ludzie z topki np posible mają wysokie miejsce w topce ale już nie grają więc bez sensu dawać mu to konto. Jeśli wyczyścimy reiting raz na 6 miesięcy to odciazymy serwer i mi będzie łatwiej w pilnowaniu tego ( może ale nie musi). Moje zdanie co do czyszczenia jest takie ze chociaż raz czy dwa razy do roku powinno się odbywać.
 6. Wiem jakich map mam szukać ale prawie każdy twórca z bananagame nie daje informacji o ilości aren. W tej liscie jest kilka które maja 11 aren lub więcej , spróbuje znaleźć więcej.
 7. Mam 2 propozycje nowych zmian na serwerze. 1. Wprowadzenie kont premium dla TOP5 graczy z serwera. Co miesiąc konto premium dostawało by 5 najlepszych graczy na 1 miesiąc jeśli ktoś się nie utrzyma w TOP5 traci konto premium, osoba która się utrzyma otrzymuje konto na kolejny miesiąc. Konto premium daje to samo co konto VIP. 2. Trzy razy do roku czyli co 4 miesiące serwer byłby czyszczony ze wszystkich reitingów itp. W celu odciążenia serwera. Zostawały by tylko mapy i pluginy.
 8. Pierwsza tapetka dla PT

  Bardzo ładna tapeta według mnie.
 9. Mapy do usunięcia : am_ruby_pt am_insyhouse_pt am_alley_pt am_warrioshold_pt am_research_pt am_indusrty_pt am_burg_pt am_brickwork_pt am_hood_fm am_arena_fm am_civilaction2_pt Propozycje map do dodania: http://gamebanana.com/maps/183261 http://gamebanana.com/maps/184464 http://gamebanana.com/maps/185402 http://gamebanana.com/maps/190622 http://gamebanana.com/maps/190820 http://gamebanana.com/maps/193993 http://gamebanana.com/maps/194774 PS: Niektóre z tych map niewiadomo ile mają slotów ponieważ twórcy nie raczą tego napisać.
 10. Zapisy na turniej PompaTeam (Turniej zakończony)

  Już zdecydował
 11. Zapisy na turniej PompaTeam (Turniej zakończony)

  REPREZENTACJA SERWERA ARENA 1 VS 1 (ADMINISTRATORZY) Nazwa Drużyny: Słoneczni Spartanie Kapitan: XiZ1 Gracz 1 : XiZ1 : http://steamcommunity.com/id/HerserS_XiZi Gracz 2 : DielZ : http://steamcommunity.com/profiles/76561198320136603 Gracz 3 : Ajtos : http://steamcommunity.com/id/Ajtos Gracz 4 : EH : http://steamcommunity.com/id/minik555 Gracz 5 : Pochos7 : https://steamcommunity.com/profiles/76561198330762853 Rezerwa: - Mde : http://steamcommunity.com/profiles/76561198054250326 - Pépito : http://steamcommunity.com/id/KaySaY
 12. Uważam tak samo jak @CaBBaGe i @DielZ że jest coś nie tak z serwerem i przydałoby się to naprawić.
 13. Moje prace graficzne

  Coś pięknego.

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: