GOLDEN

Użytkownik
 • Zawartość

  177
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Zawartość dodana przez GOLDEN

 1. Rekrutacja została otwarta myślę że mogę zamknąć temat.
 2. am_research_pt + am_alley_pt Są dobrymi mapami. Co do reszty zgadzam się.
 3. Nie widzę sensu usuwania ratingu bo i tak ma to.minimalny wpływ. Co do premium jeżeli ma dawać to samo co VIP to jaki sens jest bawienie się w zmienianie nazw. Dodatkowo te vipy za topke i zabieranie za jej utrącenie. Zachęci to graczy fakt ale może być problematyczne pod kątem pilnowania tego. Nie jestem jakoś przekonany
 4. Pierwsze Miejsce zajmuje drużyna Nowicjusze (NOWI) Drugie Miejsce zajmuje drużyna SZONY BATONY (batonn) Trzecie Miejsce zajmują drużyny: gohagoha 3zł (gohagoha) i SENKIU RICZARD (SENKIU) Gratulacje dla zwycięzców! Dziękujemy serdecznie wszystkim drużynom za udział w naszym turnieju!
 5. W tym dziale zgłaszacie swoje drużyny na turniej. Następnie Kapitan zespołu proszony jest o dołączenie do Turnieju z całą drużyną z tego linku. Nazwa drużyny: Gracz 1: Gracz 2: Gracz 3: Gracz 4: Gracz 5:
 6. Zapisy na turniej PompaTeam (Turniej zakończony)

  Jak chce i ma taką zachciankę to czemu nie. W niczym to nie przeszkadza.
 7. Zapisy na turniej PompaTeam (Turniej zakończony)

  Kanały na ts są przygotowane. Ip i hasła dostaniecie w dniu turnieju.
 8. Zapisy na turniej PompaTeam (Turniej zakończony)

  Jeszcze nie wszyscy dołączyli do turnieju na faceit! Musicie wejść w ten link i dołączyć jako zespół https://www.faceit.com/pl/csgo/tournament/f51646a0-e2af-4402-aa03-729fce487aa4
 9. Zapisy na turniej PompaTeam (Turniej zakończony)

  @Jezio zaktualizuj swoją drużynę bo z tego co mi pisałeś masz nową
 10. Zapisy na turniej PompaTeam (Turniej zakończony)

  @fl0w. Zdecyduj sie w której drużynie grasz
 11. ZŁY! NIE DENERWOWAĆ BARDZIEJ

  1. Jula`

   Jula`

   A czo to sie stalo Kejdż:(

 12. Nic ciekawego Roberts

 13. Zapisy na turniej PompaTeam (Turniej zakończony)

  Jeżeli już macie swoje drużyny to musicie się zgadać na 5 min i wejść na faceit następnie pod swoim awatarem i nickiem macie utwórz zespół. Tworzycie dodajecie siebie na wzajem, założyciel drużyny wchodzi w ten link i klika "Z zespołem"
 14. Uwaga! 5-6 Sierpnia (sobota i niedziela) odbędzie się turniej PompaTeam o godzinie 15! Każdy z naszych serwerów wystawi drużynę adminów którzy stawią czoła naszym Wspaniałym Graczom. Drużyny 5 osobowe. Mecze BO1 Kapitan drużyny zapisuje wszystkich w tym dziale - link Wszystkie mecze odbędą się na Faceit w trybie turnieju a więc polecam założyć konta o ile jeszcze ich nie posiadacie! Zapisy są do 4 Sierpnia (Piątek) Nagrody: ★ Pierwsze miejsce: VIP na 2 miesiące. ★ Drugie miejsce: VIP na miesiąc. ★ Trzecie miejsce: VIP na 2 tygodnie. Każdy z graczy sam wybierze sobie serwer na którym chce otrzymać nagrodę. Harmonogram (Przewidywany): Sobota: Godzina 15 - będą odbywać się pierwsze mecze turniejowe. Godzina 17 - Zwycięskie drużyny rozgrywają kolejne mecze o dostanie się do ćwierć finały. Niedziela: Godzina 15 - startują rozgrywki ćwierć finałowe. Godzina 17- Półfinał Godzina 19 - Wielki Finał! Nowa wzmianka! Jeżeli ktoś miesza w innym kraju niż: Niemcy, Wielka Brytania, Polska Proszony jest o napisaniu mi w wiadomości prywatnej nazwy kraju a zostanie dodana. Drużyny mogą być mieszane! Czyli admini mogą stworzyć zespół razem z graczami!.
 15. Turniej PompaTeam (Turniej zakończony)

  Aktualizacja!
 16. Wariatka ;) Troszkę pomęczy ale dobra z niej kobitka. Polecam

 17. Tu http://forum.pompateam.pl/index.php?/forum/82-counter-strike-global-offensive/ Zamykam.
 18. Napisz skargę ponownie tutaj http://forum.pompateam.pl/index.php?/forum/92-skargi-na-użytkowników/, zastosuj się do tego wzoru: Nazwa użytkownika:Powód skargi: Zaraz ogarnę demko i zobaczymy, co się stało. A i zapewne chodziło ci o pTk - supreme
 19. am_dd2_short - odpada, była i totalnie nikt jej nie lubił am_stock - po samym wyglądzie mapy wiem, że ludzie zaczną na niej rashować i to strasznie dużo a więc raczej odpada. Te Mapki można dodać, na większości grałem i się sprawdzają. am_inferno_banana am_7ktgaming am_Nuke_v1 aim_m4ak_train am_MinecraftFIX Mapy, które zaproponowałeś do usunięcia, są w większości i tak nie grywane, a więc można je wywalić, choć co do am_water2014 nie jestem przekonany, gdyż praktycznie nigdy się nie skarżyli, że głupia mapa czy coś.
 20. Hej aktualnie wstawię swoją pierwszą pracę, która także powędruje na konkurs Pompa Team. Z czasem będzie ich coraz więcej.
 21. [GOLDEN] Moje prace

 22. [GOLDEN] Moje prace

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: