Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 24.12.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 5 punktów
  bez sensu >.< skiny - najgorszy pomysł jaki słyszałem koszulki/kubki - za co? kto to ma sponsorować? (na ten temat pewnie Spyrek, albo ktoś się mądrzej wypowie) praca admina to jest wolontariat, na niektórych sieciach są nawet składki, jeśli ci to nie pasuje, to poprostu zrezygnuj tutaj nie dość, że masz wszystkie przywileje VIPa, to jeszcze możesz pomagać innym w pilnowaniu porządku jeśli chodzi o ranking najaktywniejszych to możecie sobie zrobić screeny na koniec miesiąca i wrzucić na forum, jeśli poprawi wam to samopoczucie, wygóruje ego i zaspokoi poszukiwania atencji poza tym jestem pewien, że kolejna rywalizacja zrodzi więcej problemów - " A BO ON TO TYLKO NA SPECTIE SIEDZIAŁ HURR DURR, A JA TO GRAM CAŁY CZAS HURR DURR"
 2. 4 punkty
  W poprzednich wypowiedziach zostało już wszystko wyjaśnione i zgadzam się z tym. Wprowadzenie rywalizacji pomiędzy administratorami nie polepszy sytuacji, a raczej tylko pogorszy, już na pewno jeśli w grę wchodzą nagrody rzeczowe. Niepotrzebna zachęta do oszukiwania i dodatkowych sporów. Tak jak @ceCe wspomniał, próbowaliśmy czegoś takiego w przeszłości i nie przyniosło to dobrych efektów. Kwestia sponsora nagród tez pozostaje dyskusyjna, to, że zarządzam serwerami nie znaczy, że produkuję koszulki czy inne gadżety albo mam na te produkty 99% rabatu. Prowadzenie rankingów, ustalenie kryteriów na podstawie których miałby być wybierany zwycięzca itp. to wszystko pochłania czas, a mi dodatkowych zajęć na razie nie potrzeba. Na pozostałych sieciach z reguły są składki dla adminów, nad którymi też kiedyś myślałem, ale to raczej w celu zapobiegania nadużyciom przez administratorów, a nie jako forma zarobku czy sponsorowania nagród. Ostatecznie składek nie ma i wydaje mi się, że posiadanie przywilejów vipa + możliwość wprowadzania porządku na serwerze jest dobrym wynagrodzeniem. Jeśli chodzi o nagrody to proponuję zorganizowanie np. konkursu polegającego na promowaniu forum oraz serwerów, a rywalizację pomiędzy administratorami przenieść do gry, np. turnieju 1v1 albo czegoś podobnego Może coś w stylu forumowej ligi, w której rywalizowałyby ze sobą drużyny pięcioosobowe składające się z minimum 1 administratora sieci i co miesiąc kolejna edycja Dla zwycięzców np. byłby przyznawane vipy na naszych serwerach albo specjalna ranga z tagiem "champion" czy czymś podobnym. Sam nie mam czasu na zajmowanie się takimi sprawami, ale ewentualnie mogę pomóc w kwestiach technicznych. Pomysłów może być wiele, "sky is the limit"
 3. 4 punkty
  @Kościan nie chcę wracać do przeszłości, ale każdemu serwerowi potrzebny jest też opiekun który zwraca uwagę na to co do powiedzenia mają podlegli mu administratorzy a nie tylko na swoje "prawe ręce" na serwerze. Przy swojej niegdyś zerowej aktywności na serwerze mimo stanowiska zobowiązującego Cię do utrzymywania jej na poziomie conajmniej dostatecznym, nie zachowuj się teraz jakbyś pozjadał wszystkie rozumy i wiedział co jest dla graczy dobre, bo frekwencja na serwerze jest wyższa niż za "Twoich" czasów. @ceCe Najczęściej nowo dodane mapy są wybierane przez graczy na początku i faktycznie - pierwsze wrażenie często jest złe i powinno się dać nowej mapie szanse, wcale nie napisałam że jestem przeciwko możliwości wpisywania rtv po 4-5 rundach. Tak czy siak nadal uważam, że serwer nie traci na tym, że pula map ogranicza się do tych sprawdzonych.
 4. 4 punkty
  Naprawdę uważasz, że odjęcie tych kilku punktów za serie rozwiąże "problem"? "Problem", bo wydaje mi się że szukacie czegoś na siłę. Oczywiście że przed dodaniem serii takie coś miało miejsce, słabsi gracze byli nad lepszymi w rankingu ponieważ spędzali na serwerze więcej czasu i punkty za serie wcale tego nie zmieniają. Jeśli tak bardzo chciałbyś dążyć do rankingu, który uwzględnia wyłącznie umiejętności gracza, to musiałby posiadać przelicznik biorący pod uwagę w dużym stopniu KDR - taki pomysł już kiedyś był i po kilku dniach został wycofany, ludziom się po prostu nie spodobało. Piszesz, że słabsi gracze z większą ilością godzin są wyżej od lepszych od siebie - ale to przecież dobrze, ktoś kto poświęca na serwer 10h miesięcznie powinien być wyżej od kogoś kto poświęca na niego 90h? Bez sensu. Ranking to dodatek, który dodaje na serwer rywalizację i umila rozgrywkę, nie traktujcie tego jak bardzo poważnego wyznacznika umiejętności.
 5. 3 punkty
  W mojej ocenie te mapki są do usunięcia: awp_batson_pt awp_lego_battle_pt awp_eraser_pt awp_lego_3_fm awp_kazki_pt awp_map_pt awp_dustylong_pt awp_gsa_dust_pt awp_jail_pt Co do eventu. Nie wiem czy pamiętacie, ale kiedyś był jeden event związany z nieprzenikaniem się ciał graczy jednej drużyny. Spotkał się on z pozytywnym odzewem. Można powtórzyć takowy o nazwie Dzień (lub Weekend) Map Egzotycznych. Każdy by wrzucił po 1-2 mapach z mapcycle lub coś czego tutaj w ogóle nie ma, a może być ciekawe (czy też zabawne). Mapy, które spotkają się z pozytywnymi opiniami, mają spore szanse zostać na stałe w codzienności naszego serwera. Ja bym machnął takiego evencika, a co. Jak ludzie się będą chorobliwie bać o punkty, to można na czas event'u je zwyczajnie wyłączyć
 6. 3 punkty
  A ja zapytam, dlaczego granie w kółko tych samych map uważane jest za coś złego? Skoro są przez graczy lubiane, to po co zmuszać ich do czegoś innego? Proponuję dodać: -awp_kox (https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=649131464) -awp_dev_galaxy (https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=152089356) -awp_mttm (http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=390848765)
 7. 2 punkty
  W związku z ostatnimi zajściami chciałbym poinformować, tudzież zaczerpnąć Waszego zdania. Po pierwsze: w związku z podmianą mapy awp_zvk2 i burzliwą dyskusją pomiędzy mną, a jednym z Administratorów proszę o zabranie głosu w ankiecie, która wersja mapy podoba Wam się bardziej - stara z szybą, czy nowa bez szyby. Pomysł nie był mój, dostałem taką propozycję od kilku graczy w związku z czym postanowiłem, że taka zmiana jest mało istotna i skoro jest opcja do poprawy mapy w związku z propozycją graczy, to wprowadziłem go bez wcześniejszych konsultacji - jak się okazało "szyba wywołała nie małe zamieszanie" :) W związku z czym chciałbym przeprosić osoby, którym zmiana się nie spodobała. Po drugie: chciałbym poinformować, że od początku tego miesiąca przyzwoliłem na zbanowanie graczy, którzy specjalnie tracą punkty mając zamiar w późniejszym etapie miesiąca uprzykrzać życie i ciężką pracę graczom, którzy przez cały miesiąc ciężko pracowali, aby te punkty zdobyć. Na początku wydaje się to śmieszne jednak z biegiem czasu dociera to do wszystkich, że jest to strasznie irytujące i robione z premedytacją - jest to jakby nie patrzeć: Celowe utrudnianie gry. Bany będą dawane do końca miesiąca. Po trzecie: wszystkie sprawy związane z propozycjami, odwołaniem od banów etc. proszę załatwiać TYLKO I WYŁĄCZNIE poprzez Forum. Ani ja, ani Spyrek nie będziemy brali pod uwagę wiadomości prywatnych dotyczących zmian, usunięcia bana/muta/gaga etc. Po czwarte: w związku z grywalnością w kółko tych samych map zaproponowałbym ze swojej strony trzy rozwiązania: 1. Zmienić możliwość wyboru mapy dopiero po rozegraniu kolejnych 8 map (na tą chwilę mapę można znominować po 5/6 kolejno rozegranych mapach) 2. W celu lepszego poznania map grywanych w mniejszym stopniu, chciałbym zaproponować, aby komenda "rtv" była dostępna po 5 rozegranych rundach 3. Usunięcia map, których nie gra się wcale oraz Wasze nowe propozycje, które mapy można byłoby dodać. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)
 8. 2 punkty
  STAN OBECNY (17.01.2018r.): 1. GoGoPenguin - Hopopono 2. Mammal Hands - Quiet Fire 3. Andrew Applepie & Ed Prosek - Don't Fuck This Up 4. AREA21 - Glad You Came 5. Axwell /\ Ingrosso - Dreamer 6. Dubvision & Afrojack - New Memories 7. EDEN - rock + roll 8. Elohim & Whethan - Sleepy Eyes 9. Eminem - River (ft. Ed Sheeran) 10. Felix Pallas vs Klahr - Similarities (Klahr Edit) 11. Flight Facilities - Stranded feat. Broods, Reggie Watts, Saro 12. Illenium - Needed You (feat. Dia Frampton) 13. Illenium x Said The Sky - Where'd U Go 14. joji - will he (medasin remix) 15. JT Roach - Wasted Roses (prod. Stephen) 16. Kasbo - Bleed It Out (Feat. Nea) 17. KUURO - Doji 18. Louis Futon - Restless Sea (feat. Opia) 19. Mako - Breathe 20. Martin Garrix & David Guetta - So Far Away (feat. Jamie Scott & Romy Dya) (Blinders Remix) 21. Mura Masa - Firefly (feat. Nao) 22. Mura Masa - Love$ick ft. A$AP Rocky 23. Mura Masa - What If I Go (feat. Bonzai) 24. ODESZA - Across The Room (feat. Leon Bridges) 25. ODESZA - Line Of Sight (feat. WYNNE & Mansionair) 26. REZZ x 13 - DRUGS! 27. Seven Lions Feat. Rico & Miella - Without You My Love (Trivecta Remix) 28. Shallou - You And Me 29. The Chainsmokers - Young (k?d Remix) 30. Virtual Self - Ghost Voices
 9. 2 punkty
  Anvi napisał prawie wszystko, co ja dodałbym do tego tematu. Chcesz pomagać w utrzymywaniu porządku na serwerze? To rób to i nie chciej za to żadnej nagrody. Pomoc polega na bezinteresowności. Już sam fakt, że masz VIPa i możesz w dowolnej chwili usunąć ewentualnego cheatera, to jest już ogromny bonus do naszej roli w życiu Pompa Team. Kiedyś na AWP rozdawaliśmy skiny za topkę i okazało się, że ludzka pazerność nie zna granic. Sam osobiście starałem się dorzucić coś do tych nagród, które w głównej mierze pochodziły od Spyrka. Mimo, iż byłem jednym z inicjatorów tej formy, to z przykrością muszę przyznać, że był to zły pomysł. Człowiek uczy się na błędach. Dlatego bez względu na to, czy miałyby to być nagrody dla graczy czy administracji, to jestem im przeciwny. Wprowadza to niepotrzebne konflikty i konkurencję. No chyba, że zwycięzca miałby być losowany. Jeśli jesteś chętny dorzucić coś dodatkowo od siebie dla naszej społeczności, to niech sobie będzie konkurs, jednak tak jak pisałem - drogą losowania. Jeśli natomiast jesteś chętny dać od siebie jakiś upominek konkretnemu administratorowi, to możesz jemu/jej wręczyć go bezpośrednio. Pozdrawiam :)
 10. 2 punkty
  Wpadł mi taki pomysł żeby zmienić "nieco" system pojedynków. A Mianowicie dodać malutki "Hazard". Dokładnie wszystko by było tak jak teraz ,tylko wybieramy sobie o ile punktów "ratingu"(chyba tak to się pisze) chcemy walczyć przykład: (żeby zrozumieć o co mi chodzi ) !pojedynek > wybieramy gracza > 0 pkt,5 pkt,10 pkt,15 pkt a może o 20 pkt. Albo by zrobić jakąś Kryptowalute gdzie potem można sobie kupić Vipa czy coś. Jak dla mnie pomysł by się spodobał graczom. Pozdrawiam.
 11. 2 punkty
  1. ZVK bez szyby zdecydowanie lepsza, teraz kazdy ma takie same szanse na zabicie ;> 2. Ja osobiscie nie patrze na pkt ale bardzo dobrze, ze zbanowales tych graczy, bo tylko uprzykrzają innym gre 3.A co do tych map to w sumie mozna dac rtv dopiero po 3 rundach. Pierwsze wrazenie czasami bywa mylne dlatego te 3 rundki pokazalyby kazdemu czy mapka jest ok czy tez nie ;>
 12. 2 punkty
  Ad.1. Możliwy jest kompromis i wrzucenie mapy awp_bycastor, która jest dość podobna do zvk i przywrócenie wersji zvk z szybą. Wilk syty i owca cała. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=122813233&searchtext Ad.4. 1. Jestem w 100% za. Sam miałem to zaproponować. To też wiążę się z powyższym. Mimo, iż wspomniane mapy są podobne, to grane byłyby w zbliżonej częstotliwości jak dotychczas (jeśli policzymy ją jako jedno). 2. To jest całkiem niezły pomysł, tylko czasem zdarza się, że gracze nie znają map i wybiorą coś strasznie dużego, gdy jest mało graczy lub na odwrót. Czekanie 5 rund może być męczące. Może 3 rundy jako taki "złoty środek"? 3. Też popieram. Po co w mapcycle są mapy, których nikt nie lubi? Czy mógłbyś nam wrzucić cały mapcycle? Trudno teraz z pamięci wymienić nazwy map, które są w naszej ocenie do usunięcia. @Karmela Pozostałe często nawet nie są tyle nielubiane, co niesprawdzone i graczom nie chce się spróbować ich poznać. Zmianę z Ad. p.1 można wprowadzić na określony okres, aby sprowokować graczy do poznania nowych ciekawych map. Można też zrobić jakiś 2-3 dniowy event, w którym wykluczone z mapcycle byłyby mapy grane na okrągło. Może znalazłyby się nowe "perełki". Każdą mapę ciężko jest przepchnąć. Jak było z awp_monstercore? Też początkowo niechętnie grali, ale trollowało się ludzi, że ekstra mapa i zawsze namawiało się do wybierania jej i wyszło, że się jednak przyjęła Czasem jak się graczy przymusi do czegoś, to nieświadomie sami to polubią Teraz np. awp_gony ma ogromny potencjał. Ona też ma szansę stać się serwerową "perełką". Też po dodaniu jej nie grali. Też trollowałem, że super mapa, dawać zagramy i jest wybierana już częściej niż pozostałe mapy. Wiadomo, nie tak często jak zvk, legofort czy lego2, ale jednak grana jest od czasu do czasu. :)
 13. 2 punkty
  Witam Mam propozycję zmiany systemu punktowego,a mianowicie usunięcie serii punktowej i powrót do rang do starych wymagań czyli 2500 pkt - Global itp. Dlaczego? Ponieważ ten system nie pokazuje kto jaki jest dobry tylko kto ma więcej godzin na serwerze ten jest lepszy. Na przykład: Gracz A ma range Master Guardian 1 a na serwerze ma 90 h i tam ma suprema chociaż gra jak (nie urażając) BOT Gracz B ma LEMA na serwerze też ma suprema tylko że 20 h ale jest niżej od gracza A w topce gdzie skill i movement się różnią dosyć wyraźnie. Teraz każdy gracz przez serię punktów może mieć Globala Suprema gdzie rzeczywisty skill tego nie oddaje. Pozdrawiam Jakubek
 14. 2 punkty
  Ja tam bym nic nie zmieniał, jeśli chodzi o punkty. Jeśli rangi jest zbyt łatwo wbić, to wystarczy podnieść progi punktowe i po kłopocie. Przykład: LEM 2850, Supreme 3100, GE 3300. Oczywiście wcześniejsze rangi też wówczas musiałyby ulec modyfikacji. Te serie punktów służą głównie tym, którzy będąc na poziomie 3500 punktów, tracą strasznie dużo przy jednej śmierci. Bez tych serii zabicie 4 w jednej rundzie i śmierć często się nie równoważą i dają efekt ujemny (mimo KDR 4.00!). Otrzymanie dodatkowo 4 punktów za serię, zwiększa na to szansę i nie zniechęca "topowych" graczy do strzelania, gdy na serwerze są ludzie zabierający dużą liczbę punktów. :) Edit. Te rangi to chyba bardziej 4fun niż na serio powinny być brane. Ja na ten przykład nie mam żadnej rangi, więc analogicznie rozumiem, że powinienem być unranked na serwerze?
 15. 1 punkt
  NIEAKTUALNE (04.09.2017r.): 1. AREA21 - We Did It 2. Avicii - Lonely Together “Audio” ft. Rita Ora 3. Avicii - Without You “Audio” ft. Sandro Cavazza 4. Axwell /\ Ingrosso - More Than You Know 5. Chance The Rapper - All Night (Louis The Child Remix) 6. Daft Punk - Doin' It Right (K?d Remix) 7. Enough - RKCB 8. Flume - Say It (feat. Tove Lo) (Illenium Remix) 9. Illenium - Crawl Outta Love (feat. Annika Wells) 10. Illenium - Fortress (feat. Joni Fatora) (Just A Gent Remix) 11. Illenium - Fractures (feat. Nevve) (Trivecta Remix) 12. Imagine Dragons - Believer 13. Imagine Dragons ? Start Over 14. Jon Bellion - All Time Low (Shew Remix) 15. k?d - Lose Myself (feat. Phil Good) 16. Lauv - I Like Me Better 17. Lenno - Some Lovin' 18. Louis Futon - Rewind (Feat. Ashe & Armani White) 19. Louis The Child ft. Elohim - Love is Alive 20. Martin Garrix - Pizza 21. Martin Garrix & Troye Sivan - There For You (LIONE Remix) 22. NGHTMRE & Carmada - Embrace (ft. Xavier Dunn) 23. Passion Pit - Sleepyhead (Two Friends Remix) 24. Restless - RKCB 25. RKCB - Vice 26. The Chainsmokers - Closer (LIONE Remix) 27. The Chainsmokers - Honest (Rootkit Remix) 28. Throttle - Hit The Road Jack 29. Zeds Dead x Illenium - Where The Wild Things Are 30. ZHU & Nero - Dreams
 16. 1 punkt
  1. Jest tutaj wielu adminów, którzy stażem są długo nawet sporo dłużej ode mnie i nie robią tego po to, by mieć jakieś nawet niewielkie korzyści z tego. 2. Zwracam się teraz do świeżych adminów, jak i junior adminów-taka malutka rada ode mnie, wczucie się w te role, udowodnijcie ze warto było akceptować wasze podanie na Admina w końcu chcecie to robić dla dobra graczy, a także działanie serwera. 3. Jak już wspomniał @anvi "praca admina to jest wolontariat, na niektórych sieciach są nawet składki, jeśli ci to nie pasuje, to po prostu zrezygnuj" całkowicie się z tym zgadzam. Jest to jednak moim zdaniem bezsensowny pomysł, który może przekroczyć pewna granice a dokładniej, kiedy ta idea weszłaby w Zycie to kilku adminów mogłoby to odebrać jako rywalizację o miejsce w topce po nagrodę, co mogłyby się znaleźć niestosowne bany jak ich czas. Czyli robiłby się syf którego nikt nie lubi.
 17. 1 punkt
  Powtórki włączone, powinny działać od następnej mapy.
 18. 1 punkt
  1. Resetscore dodane. 2. Losowe rundy pistoletowe mogą mieć znaczący wpływ na rozgrywkę. Ewentualnie można zacząć od zmniejszenia liczby rund pistoletowych, a w przyszłości można pomyśleć nad rozdzieleniem tego na 2 serwery, jeden only pistol, drugi tylko z karabinami. 3. Faktycznie był błąd i admin nie mógł oglądać przeciwnego teamu, zostało to już naprawione. Co do słuchania czatu przeciwnika to muszę to przemyśleć żeby też nie było nadużyć od strony administracji Opcja wyciszania graczy jest dostępna dla każdego także w najgorszy wypadku każdy może sobie indywidualnie wyciszyć delikwenta. 4. Już nie powinno przenosić afków do specta tylko od razu wyrzucać.
 19. 1 punkt
  1. To może dodać obie wersje mapy zvk i będzie można grać na obu wersjach. Patrząc na blokadę poprzednio granych map nie powinna zdarzyć się sytuacja grania obu wersji mapy w zbyt małych odstępach czasu. 2. Praktyki z banowaniem "śmieszków" były już stosowane i jest to dobre rozwiązanie. Ewentualnie można pomyśleć nad dolnym limitem liczby punktów w rankingu(niepełne rozwiązanie problemu) lub nawet automatyczne banowanie graczy mających zbyt niskie K/D, ale wtedy pewnie by też ktoś cwany znalazł sobie granicę do której może ginąć. Ręczne rozwiązanie chyba obecnie jest najlepsze. 3. Nic dodać, nic ująć. 4. Wymuszenie grania nowych map może tylko zniechęcać niektórych graczy także tutaj trzeba do tego podejść z ostrożnością. Blokada rtv to ciekawy pomysł, 3 rundy wydają się być sensowną propozycją. Pomysł eventu jest ciekawy, można wybrać jakiś dzień, w którym byłyby grane tylko mapy wcześniej nominowane na forum. Lista map byłaby od razu znana także uniknie się zaskoczenia. To raczej taka propozycja jednorazowej akcji, ale może się to przekształci w cykliczne wydarzenie. Nowe mapy: Obecnym wymogiem jeśli chodzi o nowe mapy jest liczba spawnów, powinna ona być równa liczbie slotów - 1(gotv), ale jest możliwość rozwiązania tego problemu. Można ręcznie zmodyfikować spawny na mapie, ale musiałoby to być zrobione przeze mnie lub jakiegoś ochotnika. Wymaga to trochę pracy, ale dzięki temu można na serwer dodać ciekawe mapy, które obecnie są zdyskwalifikowane ze względu na liczbę spawnów. Problem z pistoletami przydzielanymi na niektórych mapach już nie powinien mieć znaczenia i takie mapy również można dodawać na serwer. Lista map możliwych do nominowania: Lista map w głosowaniach: @Kościan bardzo dziękujemy za wyrażenie swojego zdania, ale opinia naszych nowych bywalców jak i również tych powracających po długiej przerwie jest mało wiarygodna i niepotrzebna. Temat nie dotyczy opinii na temat użytkowników także takie kwestie proszę załatwiać prywatnie.
 20. 1 punkt
  W mojej ocenie pomysły są słabe. Spyrek ten Twój niestety nie jest zbyt sensowny. Czasem są rundy, że Twoja drużyna kompletnie dominuje i nawet nie zdążysz zobaczyć rywala, a co dopiero zdobyć fraga. Taka runda może trwać czasem 50 sekund (wszyscy zostają szybko wybici, a ostatni kampi). I nie słyszałem o tym, żeby ktoś kampił dla serii. Ja tego nigdy nie robiłem, ani tego nie zauważyłem. Robią to może słabsi gracze, dla których np. seria 10 killi jest jakimś wyczynem.
 21. 1 punkt
  Combo w sumie fajny pomysł, ale nakłania to do szybkiej gry, którą nie każdy lubi :) Jak już szukać zmian na lepsze to proponuję zmienić system naliczania punktów z serii. Chodzi mi o to by serię rozpoczynac od np. 5 zabójstw za 1 punkt I dopiero wtedy każde kolejne zabójstwo to dodatkowy punkt do serii. Czyli: 5ty kill = 1pkt 6ty kill = 2pkt 7my kill = 3pkt itd. Ograniczy to znacznie liczbę punktów, bo będzie je ciężej zdobyć :). Stylu gry gracze nie zmienią, a to by działało na korzysc lepszych graczy :)
 22. 1 punkt
  To może zrobić coś w stylu "combo", im szybciej uzyska się serię zabójstw tym więcej punktów się dostaje, a zbyt długie czekanie anuluje obecną serię. Przykład: 1 kill + 1 pkt, 2 kill w ciągu 15 sekund +2 pkt, 3 kill w ciągu 15 sekund +3 pkt. Brak killi w ciągu 20-30 sekund, seria się kasuje i jest naliczana od nowa. Jedyny problem to taki, że może to skłaniać drużynę przeciwną do kampienia żeby anulować czyjąś serię. Oczywiście to tylko taki wstępny pomysł, należałoby to dobrze przemyśleć. Co do ciszy na serwerze to sugerowałem już żeby złagodzić zasady odnośnie karania graczy którzy chcą sobie zwyczajnie porozmawiać.
 23. 1 punkt
  Moim zdaniem serie to fajna sprawa ALE Jak już naprawdę chcecie coś zadziałać z punktami to można usunąć serie i dodać np 5 pkt na mvp. Serie nakłaniają ludzi do kampienia , dla przykładu jeśli cała drużyna umiera zostajesz sam są sytuacje jak przez 2 min ktoś nie rusza się z miejsca bo przecież umrze i co z serią ? Gdzie to jest że każdemu zależy na wygraniu rundy , mówienie info na temat pozycji przeciwnika ??? Moim zdaniem chyba jest lepiej żeby ktoś grał agresywniej zrobił 3 kille i umrał i zdobył mvp np za 5 pkt niż wychylił zdobędzie 1 fraga i już nie będzie pickował , żeby przedłużyć serię . Każdy starałby się zabić jak najwięcej żeby zdobyć to mvp. Jak dla mnie założenie tego serwera wygląda inaczej niż kiedyś. Każdy działa na swoje konto i ludzie maja wy*ebane czy to ich drużyna wygra rundę czy nie. Na serwerze zwykle panuje cisza i jest SMĘTNIE ! Pozdrawiam MiKi.
 24. 1 punkt
  Nie wydaje mi się żeby te dodatkowe punkty za serię zabójstw dawały tak wiele. W top10 nie ma teraz graczy, których KDR nie jest zbliżone do 2.0, więc żeby znaleźć się w topce mimo tego co napisałeś trzeba coś tam potrafić. Piszesz też o rangach, zauważ że ranga nie zawsze odzwierciedla umiejętności gracza, tym bardziej jeśli porównujesz mm'y do serwera na którym gra się tylko jedną bronią. Nie rozumiem też, w jaki sposób według Ciebie seria zabójstw tak bardzo faworyzuje słabszych? Tak jak napisał @ceCe te serie głównie działają na korzyść graczy, którzy są wyżej w topce.
 25. 1 punkt
  Niżej wymienione są wszystkie mapy, na które można zagłosować za pomocą komendy nominate. Przedstawiona kolejność map jest taka jak po użyciu komendy. awp_pompa_lego_b4 awp_pompa_duo_b1 awp_aaa_fm awp_batson_pt awp_lego_battle_pt awp_rock_pt awp_city_fm awp_dustsky_fm awp_garden_fm awp_hot_fm awp_ice_fm awp_legofort_fm awp_lego2_fm awp_lego2tower_fm awp_lego8_fm awp_lego9_fm awp_pro_fm awp_zvk2_fm awp_nuke_ramp_fm awp_snow_fm awp_monstercore_fm awp_india_fm awp_india2_fm awp_vio_fm awp_lego_3_fm awp_lego_asia_fm awp_ruins_fm awp_black&yellow_fm awp_lego3_small awp_arena_ris_pt awp_blocks_pt awp_citylane_pt awp_duki_pt awp_gade_pt awp_gony_pt awp_gsa_dust_pt awp_jail_pt awp_kazki_pt awp_lego_2b_pt awp_map_pt awp_flutter_pt awp_roost_pt awp_minecraft2_pt awp_speeke_pt Sama lista map (z podziałem na strony): awp_pompa_lego_b4 awp_pompa_duo_b1 awp_aaa_fm awp_batson_pt awp_lego_battle_pt awp_rock_pt awp_city_fm awp_dustsky_fm awp_garden_fm awp_hot_fm awp_ice_fm awp_legofort_fm awp_lego2_fm awp_lego2tower_fm awp_lego8_fm awp_lego9_fm awp_pro_fm awp_zvk2_fm awp_nuke_ramp_fm awp_snow_fm awp_monstercore_fm awp_india_fm awp_india2_fm awp_vio_fm awp_lego_3_fm awp_lego_asia_fm awp_ruins_fm awp_black&yellow_fm awp_lego3_small awp_arena_ris_pt awp_blocks_pt awp_citylane_pt awp_duki_pt awp_gade_pt awp_gony_pt awp_gsa_dust_pt awp_jail_pt awp_kazki_pt awp_lego_2b_pt awp_map_pt awp_flutter_pt awp_roost_pt awp_minecraft2_pt awp_speeke_pt Mapy na dzień: 25.09.2017r.
 26. 0 punktów
 27. -1 punktów
  Witam. Ostatnio przegladając serwery PT natknął mnie ciekawy Pomysł :) a mianowicie Nagradzanie najbardziej aktywnych administratorów na naszych serwerach :) Nie chodzi tu o jakies mega drogie rzeczy itp a o upominki w postaci Skinów/kubków/koszulek/wyróżnionego nicku na serwerze Nie chodzi mi o najwiekszą ilość rozdanych banów czy Kicków lecz o czas czuwania na serwerze liczmy co miesiac Główny opiekun serwerów czyli @Spyrek Wybrał by top3 najaktywniejszych (chodzi z kazdego serwera po 3 adminow) i losowo poprzez program komputerowy losował nagrody :) Myśle ze to dobra zacheta do Naszej pracy oczywiście wiadomo ze ten pomysł jest do jakichkolwiek poprawek czy udoskonaleń wiec zapraszam wszystkich do Dyskusji a najbardziej Administracje bo to o was chodzi Nie chodzi mi tu o cebulactwo lecenie na kase czy skiny tylko to co robimy dla serwera czyli pilnowanie porządku i estetyki leży w dobroci dla całego PT Zapraszam do Dyskusji i Pozdrawiam :)
 28. -2 punktów
  @Spyrek Dobrze, więc skoro nikt niema tu prawa głosu oprócz ludzi z "partii" to idea forum jest tu nie na miejscu, a takie sprawy powinny odbywać się na prywatnym TSie, przynajmniej nikby się z tym nie krył. Tylko dodam, że zvk bez szyby jest przychyleniem się dla słabszych graczy w stylu podania ryby, zamiast wędki. @Karmela Jak możesz porównywać sytuację serwera za czasów FM i Pompa skoro wiadomo, że ta druga sieć ma większy zasięg... Jak dla mnie Twój argument był marnowaniem czasu. A poza tym jak mogłem być nieobecny na serwie skoro byłem cały czas w topce. Skoro masz do mnie taki problem, że wymyślasz mi jakieś rzeczy które nie są prawdą to zapraszam na PW, a nawet na rozmowę telefoniczną, abym mógł Ci co nieco wbić do głowy. @polakos48 Jakbyś przeczytał jeszcze raz mój post to zauważyłbyś, że był na temat. Wypowiedziałem się o tym, że potrzeba zmienić mapy. Ciężko jest napisać streszczenie do jednego zdania, ale dla Ciebie zrobię wszystko.

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: