Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 25.04.2018 w Posty

 1. 3 punkty
  Witam moge się wypowiedzieć na ten temat bo tez miałem ten problem wczesniej i nawet dzisiaj rano musicie robic dokladnie to samo jak napisze : 1.Biblioteka 2.Cs-wlasciwosci 3.Pliki lokalne 4.Przegladaj pliki lokalne 5.csgo 6.sound/muzyka (zalezy jak macie) 7.wchodzicie w plik player 8.I usuwacie wszystko co tam jest Myśle ze pomoglem prosze bardzo pozdrawiam wszystkim i milego dnia :)
 2. 1 punkt
  Witam mam taką propozycje by dodać toptime oraz topkill na arenkę only hs oraz multi arenę ,miało by to wyglądać i działać na tych samych zasadach jak na only awp myślę iż poprawiło by to w jakimś stopniu frekwencję na serwerach szczególnie na HS'ach gdyż ostatnio nie jest zbyt wysoka a powiedziałbym że nawet niska. Było by to dobre dla graczy którzy nie są na tyle skilowymi czy też dobrymi graczami żeby wbić najwyższe miejsca w top'ce ,a mogli by to osiągnąć dzięki spędzaniu więcej czasu na arenkach . Jeżeli zostało by to wprowadzone to myślę też, że przydałby się komunikat na czacie co jakiś czas aby gracze wiedzieli że coś takiego w ogóle jest bo z tego co wiem jest sporo graczy którzy nie znają najprostszych komend typu !gun. Chciałbym żeby osoby zainteresowane wypowiedziały się jakoś odnośnie mojej propozycji.
 3. 1 punkt
  Jestem ZA, jakaś motywacja dla graczy na pewno pomoże z frekwencją na serwerze, jak i chętniej będzie się na nim grało!
 4. 1 punkt
  Podpisuję się obiema rękoma pod tym. Bardzo dobry pomysł, bo na serwerze coraz mniej ludzi gra. @Spyrek
 5. 1 punkt
  Nie usuwamy wszystkiego, tylko pliki związane z grafiiti
 6. 1 punkt
  Przedziały punktowe mocno podniosłem do góry, bo najlepszy gracz na serwerze ma ponad 6500 punktów Dodałem też statystyki na stronę http://csgo.pompateam.pl/staty-retake
 7. -1 punktów
  Ode mnie za 1 raz kick za 2 raz ban na 10min za 3 raz na dzień

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: