Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 23.10.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 7 punktów
  Witaj użytkowniku! Zdarzyło Ci się wpaść w tarapaty lub potrzebowałeś porady? Czekanie na odpowiedz na forum spędza Ci sen z powiek i nie możesz grać w ulubioną grę? Niezbędna jest pomoc kogoś z administracji, a ty nikogo nie znasz lub nie posiadasz kontaktu prywatnego? Z dniem dziesiejszym na oficjalnym TeamSpeak'u PompaTeam'u ( PompaTeamSpeak.pl ) została utworzona nowa strefa, specjalnie dla nas - Forum PompaTeam Zone. Od tej pory problem możemy rozwiązać wspólnymi siłami i w szybszym czasie! Wystarczy, że odwiedzisz nas na w/w TeamSpeaku! Dostępne są trzy kanały: Zebranie Administracji Admnistracja Potrzebuję pomocy! Ten ostatni jest dla Ciebie ogólno dostępny i w każdej chwili możesz poprosić o pomoc, któregoś z moderatorów lub administratorów. Moderatorów, KidModeratorów oraz zainteresowanych Administratorów proszę o kontakt pw w celu pozyskaniu haseł do dwóch pierwszych kanałów. A Was drodzy gracze i użytkownicy zapraszam do korzystania z tej nowej formy kontaktu z nami. Udzielona pomoc będzie o wiele wygodniejsza, niż pisanie standardowej rozprawki na forum, gdy problem nie wydaje się poważny.
 2. 4 punkty
  Witaj użytkowniku ! Grasz na naszym serwerze i od jakiegoś czasu powiewa Ci nudą? Nie masz ochoty patrzeć jak kolejni gracze zabierają Ci dziesiątki punktów jednym strzałem oddanym przez przypadek, w jakimś kierunku? Wielkimi krokami zbliżają się święta, więc czas radości, obżarstwa oraz prezentów. Dlaczego by więc nie wykorzystać sytuacji, w której wszyscy grzejemy nasze pupcie w domu na kanapie, czy przed komputerem grając w ulubioną gierkę? Proponuję rozegrać mecze pomiędzy administracją, a graczami z naszego serwera. Termin myślę idealny, wszyscy mają kilka dni wytchnienia od codziennych obowiązków. Wstępnie myślałem nad zagraniem kilku meczów 5 vs 5 w systemie turniejowym oraz 8 vs 8 Only AWP. Zapraszam do dyskusji :)
 3. 3 punkty
  Skoro była tutaj mowa o tym, że słabszym graczom jest łatwiej i są za bardzo faworyzowani to przez takie "happy hour" jeszcze bardziej by się to nasiliło. Bonusów w tym rankingu jest już wystarczająco dużo, problemem tych którzy walczą o topke jest to ile punktów jest im zabierane, nie dodawane. Z drugiej strony można faktycznie pomyśleć o bonusach, ale dla osób, które nie mają jeszcze 75 killi i nie ma ich w rankingu. Sytuacja, gdy jakiś nowy, dobry gracz wchodzi na serwer, wbija 75 killi i przez jakiś czas zabiera dużą ilość punktów innym jest chyba najbardziej irytująca. Moja propozycja: Gracz A pierwszy raz wchodzi na serwer, dostaje startowe 1000 punktów, zabija gracza B, który ma punktów 3000 - gracz A dostaje 22(20 z różnicy +2 za killa) punkty, ale gracz B traci tylko 2 punkty. Po tym jak gracz A wbije 75 killi zabiera punkty tak, jak jest to teraz. W takiej sytuacji lepsi gracze po 75 killach będą zabierać dużo mniej punktów niż zabierają aktualnie. Można też zwiększyć ilość zabójstw do umieszczenia w rankingu z 75 na 100.
 4. 3 punkty
  Bany i punkty minusowe to może za surowa kara, ale w międzyczasie wymyśliłem, że można zrobić taką listę multikont i synchronizować ich ranking z kontem głównym. Wtedy nawet jeśli ktoś będzie grać na smurfie to i tak będzie zabierać tyle punktów ile powinien. Oczywiście lista musiałaby być na bieżąco rozbudowywana, ale to tak samo jak w przypadku banów czy odejmowania punktów. Synchronizacja mogłaby być wykonywana kilka razy dziennie, chyba żeby udało się to zrobić bez większego obciążania serwera przy każdym wejściu do gry.
 5. 2 punkty
  >dwóch ludzi wyzywa sie dla beki >wchodzi nowa osoba >ej admin oni się wyzywajo, banuj >admin ignoruje >ej, admin cwelu czemu nie banujesz *insert wyzwiska w stronę admina* >admin banuje nowego >wtf >skarga na forum tbh nie słuchałem rozmowy, ale pomysł jest głupi i nawet nie wyobrażam sobie jak mógłby wyglądać nowy punkt regulaminu odnoszący sie do takiego czegoś. 78. Użytkownicy mają prawo do wyzywania się za zgodą obojga z nich oraz admina. W celu unikniecia blokady, badz tez odwołania sie od niej osoby chętne prosimy o wypełnienie formularza wprowadzajacego na listę osób wyzywanych i wyzywajacych, który znajduje sie poniżej (wraz z dopiskiem "it's just a prank bro") a tak serio to admini po prostu muszą mieć wyczucie, kiedy coś jest żartem, a kiedy nie (po części odwołując się do ostatniego tematu Spyrka) nie zawsze jednak mozna stwierdzic kto kogo lubi więc mogłoby to prowadzić do błędnych założeń, a zatem niepotrzebnych skarg i banow jeżeli chcesz posmieszkowac, to powinieneś robić to z umiarem i wyczuciem sami admini z resztą mogą przecież lekko naciagac regulamin więc nie widzę w tym problemu byleby to było rozsądne, sam pomysł dodania o tym jakiegoś punktu do regulaminu jest idiotyczny imo // przydałaby się reakcja iks de, bo downvota nie chce dawać, takie fejsbukowe ha ha
 6. 2 punkty
  Scottie naprawde? Chyba kazdy jest w stanie odroznic wyzywanie " dla beki" a wyzywanie takie na powaznie. Watpie ze jak ktos sie smieje i mowi FRAJERZE to od razu banujesz i mutujesz... Bo po samym tonie wypowiedzi to slychac. A tak czy siak obrażać się nie wolno więc Bez sensu propozycja X D
 7. 2 punkty
  Razem z @RamzeS stworzyliśmy krótką listę map, które mogłyby zostać dodane na arenki, Jeżeli się nie sprawdzą mogą zostać usunięte. Lista: 1. am_blue_arena http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=939931734&searchtext=arena 2. am_classic_winter https://gamebanana.com/maps/193305 3. 1v1 - am_bluedev_tnq http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=442741274&searchtext=am 4. am_azure https://gamebanana.com/maps/186411 5. am_exhibit http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=443349215&searchtext=am 6. am_example http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=721959831&searchtext=am 7. am_fullthrottle http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1148500726&searchtext=am 8. am_must2 http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=279708083&searchtext=am 9. am_nuclear_waste http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=955059440&searchtext=am Wszystkie z nich (jeżeli czegoś nie przeoczyliśmy) mają 11-16 aren i na respach nie leżą bronie. Pozdrawiam @Spyrek
 8. 2 punkty
  Imię: Dawid Wiek: (minimum 16+): 17 Doświadczenie: ( czas spędzony w grze ( ranga opcjonalna )): 1300h+ / MG2 Znajomość komend i działania serwerów ( komendy RCON ): 9/10 Steam ID; STEAM_1:1:212370038 Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/id/tripoloski321 Coś na swój temat: Mam 17 lat, uczę się w technikum na kierunku Technik Spedytor, uwielbiam grać w gry komputerowe. Poza komputerem gram w koszykówkę i od niedawna zacząłem interesować się motorsportem. Podsumowanie: Chcę pomóc w realizacji turnieju, a ze względu na czas którym mogę dysponować zostaję Mi tylko posada Moderatora.
 9. 2 punkty
 10. 2 punkty
  Nie mam żadnych zastrzeżeń :)
 11. 1 punkt
  W przyszłym tygodniu planujemy przenieść serwer DM FFA na wydajniejszą maszynę, następny w kolejce będzie serwer AWP. Niestety oprócz poprawy jakości gry wiąże się z tym konieczność zmiany ip serwerów. IP powinno się zaktualizować automatycznie, ale w przypadku serwera arena tak się nie stało dlatego konieczne może być ręczne dodanie serwerów do ulubionych. Wszystkie statystyki, rangi, skiny itp. zostaną zachowane. Informacje o nowym IP pojawią się po przeniesieniu na stronie, forum oraz grupie steam.
 12. 1 punkt
  Dzisiaj wyszedł kolejny odcinek dotyczący podstaw elektroniki, a dokładnie tranzystorów unipolarnych - zapraszam: https://www.youtube.com/watch?v=mgCcOjLAixk
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  Zapomniałeś o podziękowaniach, dla @Spyrek, dzięki któremu udało się wszystko załatwić.
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
 17. 1 punkt
 18. 1 punkt
  To może wprowadzić coś w rodzaju "happy hour", w określonych lub losowych porach dnia przez pewien czas liczba punktów byłaby podwajana albo przyznawany by był jakiś stały bonus np. 2 punkty.
 19. 1 punkt
  Witam! Dostałem propozycję od pewnego gracza aby na serwerze AWP do systemu punktowego dodano coś takiego jak dodatkowe punkty za first killa w rundzie! Załóżmy plus 2 punkty jeśli zrobiłeś pierwszy killa. Dobry pomysł ?
 20. 1 punkt
  "Zakaz używania wulgaryzmow do 23." Głupota.
 21. 1 punkt
  ┏╋━━━━━━◥◣◆◢◤━━━━━━╋┓ Administracja Turnieju ┗╋━━━━━━◥◣◆◢◤━━━━━━╋┛ Główny organizator: - @XiZ1 Zastępcy organizatora: - @Grzesiek - @LeVsky - @DielZ Moderatorzy: - @Grzesiek - @neiq Administratorzy: - @AYSIK - @Ragnuar - @polakos48 - @Hakiyo - @VACO - @Mar Queez - @Azjata - @BialyMis14 - @NiGhT
 22. 1 punkt
  Temat dotyczy serwerów Arena oraz HS Arena. Dotarły do mnie informacje, że niektórzy gracze chcieliby żeby na serwer dodać rundy "1tap", ale może to być różnie zrozumiane i dlatego chciałbym poznać zdanie większej grupy osób. Moje 2 propozycje rund "1tap": 1. Zablokowanie "spamowania" deaglem i umożliwienie oddania strzału np. co 2 sekundy 2. Tylko pierwszy strzał zadaje obrażenia Druga opcja wydaje się dosyć nudna, ale faktycznie jest to "1tap" Kolejną propozycją jest runda "rosyjska ruletka". Jako broń oczywiście rewolwer, bez kamizelki i hełmu, no i najważniejsze, szansa na zabójstwo 1/6. Czyli przy strzale mamy jakieś 16,66% szans na zabicie. Rundy te miałyby być traktowane jako 4fun i nie będą wpływały na główny rating, ewentualnie można wprowadzić osobny rating tego typu rund. Dajcie znać co myślicie o takich rozwiązaniach i jakie inne typy rund byście chcieli zobaczyć na serwerach.
 23. 1 punkt
  Jak wszyscy dobrze wiemy walka o najlepszą trójkę trwa zawsze do ostatnich dni miesiąca. Stawka nie byle jaka bo gra toczy się o rangę premium na okres jednego miesiąca. Tym samym przedstawiam aktualnych graczy z topki. 1. THEBILL ( 3035 pkt) 2. Karmela ( 2960 pkt) 3. Majkel ( 2854 pkt) 4. Michu ( 2794 pkt) 5. toniezłysnajper ( 2723 pkt) Stan z dnia 12.11.2017
 24. 1 punkt
  Bezgraniczna , miłość jest Twoja, Tylko Ty na zawsze , na zawsze mamo moja,Nie znajdę słów które opowiedzą to co czuję, Mamo, za wszystko ci dziękuję <3
 25. 1 punkt
 26. 1 punkt
  Witam serdecznie ! Ostatnimi czasy bardzo popularne na naszym serwerze stały się multikonta. Gracze z wyższej części topki (czasem z niższej też) wchodzą na smurfy i " kasują " konkurencję za więcej punktów, niż przeciwnik by chciał. Spytacie zapewne, co z tego? Otóż administracja uważa, że takie zachowania są nie fair wobec innych graczy, próbujących piąć się w górę w serwerowej hierarchii i tym samym powalczyć o top3, dające upragnioną nagrodę. Rozmawiałem w tej sprawie zarówno z opiekunem serwera, jak i ze @Spyrek. Wspólnie ustaliśmy, że doraźnie osoby takie będą karane banem na kilka dni, nałożonym na owego smurfa. Jednak takie rozwiązanie na dłuższą metę jest co najmniej nie praktyczne. Pomijając fakt, że gracze na swoich kontach zmieniając profilowe zdjęcia oraz nicki, próbują obejść tą zasadę. Działania te są bezcelowe, gdyż obecny rozwój techniki oraz umiejętności połączone z wiedzą osoby sprawującej pieczę nad serwerami i tak pozwoli dojść kto siedzi po drugiej stronie monitora. Zapewne to kwestia czasu opracowania odpowiedniego systemu. Otwarta natomiast zostaje kwestia kar. Jak wspomniałem bany na dłuższą metę są bezcelowe i mogą wydawać się śmiesznym pomysłem. W końcu można wejść na drugie konto, pozabierać trochę punktów, a jak się dostanie bana to wrócić na maina. Cały czas szukamy rozwiązań, na chwilę obecną jest kilka pomysłów jak takie osoby karać. Pierwszy z nich to punkty ujemne w rankingu, myślę że około 400 - 500 pkt. na dobry początek wystarczy. Kolejny pomysł to pozbawianie takiej osoby ewentualnej nagrody, minus tego jest taki, że dotyczyłoby to osoby, która ukończyła miesiąc na jednej z pozycji w top3. Zapraszam do dyskusji, jeśli macie pomysły na wyjście z sytuacji lub kary to chętnie przeczytam.
 27. 1 punkt
  Tak jak rozmawialiśmy. Na początek to będzie dobre,ale będzie trzeba coś wymyślić żeby łączyło maina i smurfa w jedność .
 28. 1 punkt
  Strasznie podoba mi się pomysł z odejmowaniem punktów na mainie za takowe granie na smurfach, na pewno zniechęci to graczy którzy oszukują w taki sposób, jeżeli będzie to się powtarzało to po 1000pkt odejmować i po sprawie
 29. 1 punkt
  Aktualizacja, godzina 12:18, 29.10.2017r.
 30. 1 punkt
  Daniel "Pikawa" Pikalski z awansem na turniej DreamHack Winter 2017! ## Zawodnik naszej organizacji, z dywizji Quake Champions rozgrywał dziś kwalifikacje europejskie w formacie Duel do turnieju DreamHack Winter 2017. Od samego początku bardzo dobrze szło naszemu graczowi w pojedynkach. Do półfinału włącznie wszystkie spotkania zwyciężył wynikiem 2:0 w mapach, a dodatkowo w meczu o wejście do finału drabinki wygranych zmierzył się z GaRpY, którego również pokonał dość gładko, a jest to jeden z oficjalnie zakwalifikowanych uczestników na ESWC 2017. W meczu finałowym doszło do walki ze Spart1e. Na pierwszej mapie Pikawa nie podołał swojemu rywalowi przegrywając 1:3, ale już na następnych dwóch pokazał, że jest lepszy od swojego rywala i po wyrównanym starciu udało mu się uzyskać dwukrotne zwycięstwo 3:2. Zawody będą odbywać się w Jönköping, w Szwecji. Na turnieju uczestniczyć będzie 24 zawodników (8 zaproszonych oraz 14 zwycięzców kwalifikacji online). Zaproszeni zawodnicy: Cypher Agent Clawz Vo0 Cooller DaHang Rapha DreamHack Denver Champion Oczywiście aktualnie w gronie uczestników również znajduje się Damian "Pikawa" Pikalski. Gratulujemy naszemu zawodnikowi kolejnego awansu na zawody zagraniczne życzymy mu jak najlepszych wyników!
 31. 1 punkt
  Całość jest napisana bardzo ładnie. Podanie zaakceptowane.
 32. 1 punkt
  neiq wszystkie te mapy sa beznadziejne x D heaven gardens juz jest na serwerze dd2 razem z yard zostaly usunięte dawno temu A codo stock to nie bralabym bo na innych serwerach ta mapa to dno i ciągle jest zmieniana
 33. 1 punkt
  @LeVsky Mam 24 lata i styczność z CS:GO mam od 10 lat. http://prntscr.com/h2m5be
 34. 1 punkt
  Cześć, piszę tutaj bo ostatnio serwer świeci pustkami. Serwer ma mega potencjał bo powiedzmy sobie szczerze mało który serwer ma szanse być sygnowany nazwą PompaTeamu co jest jednoznaczne z oczywistą reklamą, tym bardziej, że Szymon raz na rok, ale jednak dodaje z niego jakiś film. Wydaje mi się, że serwer jest trochę za łatwy i przez to chwilę po starcie ludzie którzy zarwą nockę są w stanie już rajdować wszystkich dookoła co skutkuje odejściem niektórych z serwera. Po ostatnim wipe już dzień po pojawiały się na czacie pytania "kiedy następny wipe?" bo ludzie, którzy przyszli po wipe musieli ostro nadganiać resztę. Bez sensu również wydaje mi się robienie wipe w momencie gdy Isamu chce nagrać odcinek. Tyle z mojej strony, mam nadzieję, że coś z tym zrobicie.
 35. 1 punkt
  am_caribbean było na zwykłej arence i zostało usunięte z powodu źle zrobionych skrzynek o które się można zablokować. Moje typy to 7 9 10
 36. 1 punkt
  Aktualizacja 25.10.2017, 20:27
 37. 1 punkt
 38. 1 punkt
  Ekipa administracyjna. turnieju (podział) Główny organizator - JEDEN Zastępca głównego organizatora - TRZECH Moderator - DWÓCH Administracja turnieju - DWUNASTU Razem osiemnaście osób. Administratorzy pilnujący rozgrywek będą dzieleni w pary.
 39. 1 punkt
  Wytyczne dla Zawodników i Kapitanów - Kapitan powinien być na TEAMSPEAK'u conajmniej 25minut przed rozpoczęciem meczu. - Zawodnicy powinni być na TEAMSPEAK'u conajmniej 10minut przed rozpoczęciem meczu. - Kapitanowie wybierają mapy po przez ich banowanie. - W przypadku problemów zgłosić to nie zwolcznie administracji. - Wejście rezerwowego do meczu w zamian za innego zawodnika powinno być zgłoszone conajmniej 10minut przed rozpoczęciem meczu.
 40. 1 punkt
  Drabinka. https://imgur.com/a/awtPk https://imgur.com/a/tCEps Faza grupowa będzie rozgrywana w systemie Bo1. Żeby wyjść z grupy trzeba wygrać conajmniej 2z3 meczy w grupie. Jeśli drużyna wygra 3z3 meczy w grupie gra ćwierćfinały w piątek jeśli wygra tylko 2z3 meczy gra ćwierćfinały w sobotę. Drużyny które nie wyjdą z grupy odpadają z turnieju. Faza pucharowa będzie rozgrywana w systemie Bo3. Po przegraniu spotkania odpada się z turnieju. Mecz o 3 i 4 miejsce zacznie się w niedzielę godzinę wcześniej od meczu finałowego. Poniedziałek, wtorek, środa mecze fazy grupowej. Piątek 2 mecze ćwierćfinałowe. Sobota 2 mecze ćwierćfinałowe i 2 mecze półfinałowe. Niedziela mecz o 3 i 4 miejsce i finał.
 41. 1 punkt
  Sama w sobie mapa bardzo dobra lecz ten bug który podchodzisz do skrzynki blokuje cb jest irytujący.
 42. 1 punkt
 43. 1 punkt
  Na caribbean często ludzie się blokują o źle zrobione textury skrzynek.
 44. 1 punkt
  Nowe mapy przydały by się Grassland, caribbean dobre mapki :)
 45. 1 punkt
  Mi się jedynie nie podoba research v2 , a tak to reszta git .
 46. 1 punkt
 47. 1 punkt
  Trochę amatorskiej grafiki z mojej strony. Mam nadzieję na konstruktywną krytykę! Sygnaturki: Napisy: Plakietki: Inne:
 48. 1 punkt
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Regulamin serwerów Counter-Strike: Global Offensive & 1.6 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Użytkowniku! Zapamiętaj! Nieznajomość całości regulaminu lub jakiegokolwiek z jego paragrafów i postanowień nie zwalnia Cie z odpowiedzialności za przewinienia oraz kar egzekwowanych za jego złamanie! 1. Każdy gracz jest zobowiązany do znajomości, przestrzegania regulaminu i wszystkich obowiązków/nakazów/kar, jakie są z nim związane. 2. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z odpowiedzialności. 3. Zakaz nadmiernego używania wulgaryzmów oraz obrażania graczy i administracji. 4. Należy wykonywać cele mapy, nawet jeśli jest to serwer FFA. 5. Zakaz nadmiernego kampienia na mapach, to nie serwer idle. 6. Zakaz używania programów lub dodatków zmniejszających szanse drugiego gracza (zwane potocznie cheatowaniem). 7. Zakaz spamowania i floodowania. Dotyczy to także zagłuszania kanału komunikacji głosowej. 8. Zakaz reklamowania innych serwerów. Nie dotyczy nicków graczy. 9. Używanie mikrofonu dozwolone tylko dla osób, które przeszły mutację. 10. Zakaz wszelkich prób oszustwa i wyłudzenia skinów, przedmiotów na steam. 11. Zakaz wykorzystywania błędów serwera w celu osiągnięcia korzyści majątkowych lub przewagi nad innymi graczami. 12. Nadmierne lub celowe atakowanie graczy z tej samej drużyny oraz celowe utrudnianie rozgrywki innym będzie surowo karane. 13. Nieuzasadnione używanie komend votekick i voteban będzie surowo karane. 14. Brak administratora na serwerze nie oznacza bezkarności i nieodpowiednie zachowanie będzie surowo karane. 15. Do decyzji administratorów należy się dostosować bez zbędnej polemiki. 16. Wszelkiego rodzaju skargi, uwagi oraz propozycje odnośnie serwera i graczy składamy na forum w sposób przejrzysty i kulturalny. 17. W przypadku złapania kogokolwiek na oszustwie wszystkie dostępne dowody (demko ze statusem itp) wrzucamy na forum. 18. Zakaz nadmiernego raszowania(dotyczy serwerów aim oraz arena 1v1). 19. Bezwzględny zakaz wykorzystywania kilku kont, przez jednego gracza (multikonta), w celu osiągnięcia przewagi nad pozostałymi graczami.
 49. 0 punktów
  Słaby pomysł. Po co dodawać punkty za killa, który częściej zależy od respa niż od umiejętności? Tak czy siak te 2 punkty nie zmienią wiele, praktycznie nic nie wniosą do rankingu. Faktycznie obecny ranking działa według wielu źle i nie rozumiem dlaczego tyle ludzi określa go mianem sprawiedliwiego. Nie jest on sprawiedliwy z żadnej strony, punkty mogą nie zależeć od umiejętności a od godzin, w których jakaś osoba jest na serwerze. Od bardzo dawna wiadomo, że jak ktoś jest zdesperowany to nabija darmowe punkty rano. Dobrym pomysłem był przelicznik, który uwzględniał KDR - taki system(lepiej przemyślany) mógłby działać o wiele lepiej.
 50. -1 punktów
  Witam, przygotowałem listę nowych map na serwer. Niektóre mapy na serwerze są grane zbyt często przez co szybko się znudziły. Lista składa się z 10 map, zapraszam do oceniania. Proponuje rozwiązanie następujące: Każda mapa ma przypisany swój numerek, w komentarzach proszę wybrać 3 mapy z listy, które chcecie aby zostały dodane na serwer. Lista map przygotowana przez neiq: 1. am_xstation_v0 https://gamebanana.com/maps/197377 2. am_fast https://gamebanana.com/maps/197064 3. am_ggezv2 https://gamebanana.com/maps/195121 4. am_research_v2 https://gamebanana.com/maps/194499 5. am_heaven_gardens https://gamebanana.com/maps/193997 6. am_yard [1v1 multi] https://gamebanana.com/maps/194376 7. am_dd2_b https://gamebanana.com/maps/187290 8. am_playground https://gamebanana.com/maps/190429 9. am_stock https://gamebanana.com/maps/185641 10. am_yard https://gamebanana.com/maps/185346 TABELA WYNIKÓW Ilość głosów na mape numer: 1. - 2. - 3. - 4. - 5. - 6. - 7. - 1 8. - 9. - 1 10. - 1

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: