Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 26.08.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  Niżej wymienione są wszystkie mapy, na które można zagłosować za pomocą komendy nominate. Przedstawiona kolejność map jest taka jak po użyciu komendy. awp_pompa_lego_b4 awp_pompa_duo_b1 awp_aaa_fm awp_batson_pt awp_lego_battle_pt awp_rock_pt awp_city_fm awp_dustsky_fm awp_garden_fm awp_hot_fm awp_ice_fm awp_legofort_fm awp_lego2_fm awp_lego2tower_fm awp_lego8_fm awp_lego9_fm awp_pro_fm awp_zvk2_fm awp_nuke_ramp_fm awp_snow_fm awp_monstercore_fm awp_india_fm awp_india2_fm awp_vio_fm awp_lego_3_fm awp_lego_asia_fm awp_ruins_fm awp_black&yellow_fm awp_lego3_small awp_arena_ris_pt awp_blocks_pt awp_citylane_pt awp_duki_pt awp_gade_pt awp_gony_pt awp_gsa_dust_pt awp_jail_pt awp_kazki_pt awp_lego_2b_pt awp_map_pt awp_flutter_pt awp_roost_pt awp_minecraft2_pt awp_speeke_pt Sama lista map (z podziałem na strony): awp_pompa_lego_b4 awp_pompa_duo_b1 awp_aaa_fm awp_batson_pt awp_lego_battle_pt awp_rock_pt awp_city_fm awp_dustsky_fm awp_garden_fm awp_hot_fm awp_ice_fm awp_legofort_fm awp_lego2_fm awp_lego2tower_fm awp_lego8_fm awp_lego9_fm awp_pro_fm awp_zvk2_fm awp_nuke_ramp_fm awp_snow_fm awp_monstercore_fm awp_india_fm awp_india2_fm awp_vio_fm awp_lego_3_fm awp_lego_asia_fm awp_ruins_fm awp_black&yellow_fm awp_lego3_small awp_arena_ris_pt awp_blocks_pt awp_citylane_pt awp_duki_pt awp_gade_pt awp_gony_pt awp_gsa_dust_pt awp_jail_pt awp_kazki_pt awp_lego_2b_pt awp_map_pt awp_flutter_pt awp_roost_pt awp_minecraft2_pt awp_speeke_pt Mapy na dzień: 25.09.2017r.
 2. 3 punkty
  1. Czas ochrony zmniejszony do z 2 do 1.5 sekundy. Ochrona jest anulowana w momencie strzału. 2. Wszystkie bronie są teraz dostępne. 3. Rangi działają prawidłowo, zaczyna się od silver elite master, jak się spadnie w rankingu to ranga też spada. Taki pomysł mi przyszedł do głowy, że można by wprowadzić coś w rodzaju "headshot hour" czyli w określonych lub losowych godzinach włączany by był tryb only headshot. Co o tym sądzicie?
 3. 2 punkty
  Wersja na PS4 będzie zawierać nie tylko podstawkę, ale też DLC i dodatkową zawartość wydaną na PC i Xboksa One. Capcom ogłosił, że już 5 grudnia 2017 w Europie i Ameryce Północnej na PS4 ukaże się Dead Rising 4: Frank's Big Package. Edycja ta będzie zawierać: Dead Rising 4 - najnowszą wersję gry, ze wszystkimi poziomami trudności; wszystkie paczki DLC - Stocking Stuffer Holiday Pack, Frank Rising i Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf; dodatkową zawartość: Street Fighter Outfit Pack, My Bloody Valentine Pack, Candy Cane Crossbow, Slicecycle, Sir-Ice-A-Lot, Ugly Winter Sweater oraz X-Fist; Capcom Heroes - nowy sposób na ukończenie opowieści: Frank West może ubrać się w rozmaite stroje i wykonywać szokujące ataki specjalne, inspirowane klasycznymi bohaterami gier wydanych przez Capcom. Posiadacze Dead Rising 4 w wersji na PC lub Xboksa One otrzymają Capcom Heroes w ramach darmowej aktualizacji. Będzie wesoło - wystarczy spojrzeć na załączone screeny:
 4. 2 punkty
  Cena jak cena. 2 miesiące, a konsola z 2 tysięcy zejdzie do 1100 i już następna ( Najmocniejsza konsola na świecie ) będzie w produkcji. Nie oszukujmy się, ale każda konsola tak kończy.
 5. 1 punkt
  Brawo Bardzo pozytywna sprawa , teraz może każdy będzie wiedział co i jak i będzie gdzie odsyłać jak ktoś się będzie pytać
 6. 1 punkt
  Pompa Team już jutro zaczyna swoje rozgrywki w ramach ESL Mistrzostw Polski! ## Przez eliminacje przewinęło się bardzo wiele zespołów w obu prestiżowych grach jakimi są CS:GO oraz LoL. Jeżeli chodzi o popularnego fps'a to skład ex-Pompa Team Black zdołał zakwalifikować się z 4. pozycji do finałów lanowych, które odbędą się w Łodzi. Ich pierwszym przeciwnikiem półfinałowym jest AGO Gaming, które uzyskało promocję na pierwszej pozycji. Mecz odbędzie się o godzinie 11:15 na oficjalnym kanale ESL TV POLSKA. Zwycięzca tego spotkania zmierzy się z drugim już wtedy finalistą, a mianowicie Team Kinguin lub Pride. Trzeba również wspomnieć, że to ostatni oficjalny występ zespołu ex-Pompa Team Black. ESL Mistrzostwa Polski nie obejdą się także od naszej dywizji League of Legends. Ekipa "Unknowna" przeszła przez wszystkie etapy dość gładko dzięki czemu zagwarantowali sobie pewny udział podczas lanowego wydarzenia. Pojedynek półfinałowy odbędzie się 16 września o godzinie 15:15, a rywalem jakiego będzie musiała podjąć się Pompa Team jest Katastrofa Awionetki. Nasz zespół jest faworytem tego spotkania, dlatego z pewnością liczymy na jak najlepsze widowisko w ich wykonaniu. Pozostaje tylko oczekiwać dnia jutrzejszego oraz dopingować reprezentujące nasz zespoły podczas zawodów.
 7. 1 punkt
  Na wszystkie serwery CSGO został dodany sklep SMS, który umożliwia zakupy bez wychodzenia z gry. Oprócz zakupów umożliwia on sprawdzenie pozostałego czasu wykupionych usług. Z okazji uruchomienia sklepu, wszystkie zamówienia złożone w sklepie w grze zostają przedłużone o 20%! Dostępne komendy: !sms / !sklep / !kup - otwiera główne menu sklepu !ileslot / !ilevip - pokazuje pozostały czas wykupionej usługi Wygląd sklepu: https://i.imgur.com/j1ivJH3.png Znalezione błędy lub wprowadzone propozycje zmian będą nagradzane bonusowymi dniami wybranej usługi. Dodatkowo dla kilku pierwszych szczęściarzy udostępniam darmowe kody SMS: 7155 - 1.23 zł TMH9B2CH ZTTBH2AX 7636 - 7.38 zł D924872W CUMN3E4K Y8YP4KTP 7936 - 11.07 zł RAA7L3TK
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
  Alan Walker - The Spectre TPS/ZDP - Zaufaj Dobrym Policjantom (Street Video) Mirami - Sexualna ft. Vova Zi Lvova
 10. 1 punkt
  Grasz u nas na serwerze? 4 dni temu wszedłeś na serwer i zrobiłeś przez 2 dni 3h i koniec. Myślę, że mało osób Cię zna (jak widać wyżej). Podanie napisane w złym dziale. Jak na admina trochę słabo. Reasumując : - nie oceniam Twojego adminowania na 1v1, bo mało co tam wchodzę... Ale z pewnością sprawujesz się tam doskonale, więc proponuję pograć trochę na serwerze AWP i wtedy pisać o admina. - nie znam Cię. Jestem na NIE
 11. 1 punkt
  Szczerze nie mam pojęcia kim jesteś Jestem na NIE
 12. 1 punkt
  Co zrobił ☺☺. No no ładnie w tego pierwszego coś nie chciało wejść a potem juz z górki.
 13. 1 punkt
  Twoje imię: Paweł Twój wiek: 18 Twoje zainteresowania: Piłka nożna,sport, muzyka, Komputery Twoje doświadczenie: Byłem 1.5 roku Adminem na tym serwerze, wykonywałem pracę tą starannie i sumiennie. Skarg przez ten cały okres była może jedna. Znajomość konsoli SourceMod: [0/10] 8 Link do profilu z Game Trackera (na serwerze):https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.186:27015/top_players/?query=jakubek STEAM_ID: STEAM_0:0:131858224 Coś na Twój temat: Witam nazywam się Paweł,mam 18 lat, pochodzę z małej wsi koło Gdańska. Interesuję się jak wyżej wspomniałem głownie sportem i muzyką,byłem adminem na tym serwerze AWP 1.5 roku (Fragmasters/ Pompa Team) straciłem admina na tym serwerze z własnej głupoty za które żałuję. W pożegnaniu moim które było pół roku temu dostałem szanse na powrót mam nadzieję że aktualne,wiem że rekrutacja może być zamknięta,ale byłem w pracy całe wakacje i odciąłem się od komputera i gier dosłownie. Podsumowanie: Chciałbym dalej pełnić funkcję admina starannie jak dotąd prowadziłem,jeżeli byłaby taka możliwość. Pozdrawiam Jakubek
 14. 1 punkt
  Witam wszystkich, pewnie zastanawiacie się co teraz wymyśliłem, otóż od pewnego czasu bardzo mała ilość adminów pojawia się na serwerze co doprowadza mnie do smutku bo czasami naprawdę gracze przeginają, jako że jest was dużo to powinien admin chociaż jeden cały czas być, a dokladniej jest was 13 z czego jakies od 4 do 5 osób tylko i wyłącznie wchodzi na serwer żeby cokolwiek zdziałać (majking, tak wiem jestes na urlopie). Zmierzam do tego że powinniście ogarnąć sytuacje ze składem, na 100% znajdzie się paru chętnych do pomocy w administracji, lepsze jest tych paru niż żeby nikogo nie było z administracji na serwerze. Utrzymywanie administracji na siłę też jest słabe bo wam nic to nie szkodzi ale za to nam - graczom odbiera fan z gry gdy ktoś trolluje a w pobliżu nie ma aktywnego admina.
 15. 1 punkt
  Trochę nas ubyło , więc można otworzyć rekrutację.
 16. -1 punktów
  Właśnie ruszyła przedsprzedaż https://www.x-kom.pl/iphone-8 podobno w listopadzie będzie iPhone X

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: