e-Sport i ciekawostki

  • wpisy
    53
  • komentarzy
    35
  • wyświetleń
    2195

Pompa Team Black zwycięża pierwszy mecz w Polskiej Lidze Esportowej!

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Tokar

544 wyświetleń

Lp6OBEH.png

Pompa Team Black odnosi zwycięstwo w ramach Polskiej Ligi Esportowej!

##

Zawodnicy Pompa Team Black rozgrywali spotkanie przeciwko zespołowi Venatores. Mecz był rozgrywany w systemie BO2, a dzięki zwyciężeniu dwóch map to właśnie nasza drużyna uzyskała na swoje konto 3 punkty!

Pierwsza mapa zaczęła się dość gładko mono i spółce. Po stronie atakującej na Mirage nasz zespół całkowicie dominował wygrywając pierwszą część 11:4. Dopiero od drugiej połowy meczu zespół oponentów rozgrywał dość wyrównane spotkanie, ale jednak to Pompa Team Black dzięki zapasowi rund zdołało zamknąć cały wynik 16:10.

Następnie mogliśmy oglądać występ obu ekip na mapie Train. To starcie było o wiele bardziej wyrównane, można nawet nazwać to meczem "decydujących błędów". Oba zespoły wymieniały się runda za rundę po obu stronach, ale jednak to w decydującym momencie zawodnicy naszej formacji okazali się lepsi kończąc całe spotkanie 16:14, a przy tym 2:0 w mapach!

Dzisiejszego wieczoru będziemy mogli oglądać zmagania zawodników Pompa Team Yellow przeciwko PACT oraz dywizcji League of Legends!


3
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0


1 komentarz


Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się